Free Games with Plus | PS4

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تقریبا چند ساعتی بازی کردم و برای اپگیر اینا و صندوقچه ها باید تو نقشه گشت و ... اما خوب حس جدی بودن بازی نیست و همه قیافه ها و باس ها یک طوری خسته کننده هست
کلا همینطوری ادامه پیدا میکنه؟
بازی 3-4 محیط کاملا متفاوت داره
قیافه ها دیگه سلیقه خودته

• Like
Reactions: all4u

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
در مورد بازی game of thrones
آیا کسانی که طرفدار سریال نیستند باید بازی کنند؟ نه. هیچی دستگیرشون نمیشه و نمیتونه واسشون جذاب باشه
آیا طرفداران سریال بازی کنند؟
این سوال اصلیه. داستان این بازی عالیه. به چشم یه فصل فرعی گات بهش نگاه کنین.
پس مشکل این بازی چیه؟
این یه بازی نیست، حتی مثل دیگر عناوین telltale هم نیست. انتخاباتون هیچ تغییری ایجاد نمیکنن چون تغییر غیر ممکنه.
تو بازی واکینگ دد میتونستیم تغییر ایجاد کنین چون به سریال ربطی نداشت
تو این بازی که نمیتونین شمالو آزاد کنین نمیتونین ملکه رو عوض کنین کلا هیچ تغییری نمیتونین بدین
اگه میخواین به عنوان یه فیلم نگاه کنین بهش عالیه
اما یه بازی نیس
با این حال من لذت بردم

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,060
نام
سهند
در مورد بازی game of thrones
آیا کسانی که طرفدار سریال نیستند باید بازی کنند؟ نه. هیچی دستگیرشون نمیشه و نمیتونه واسشون جذاب باشه
آیا طرفداران سریال بازی کنند؟
این سوال اصلیه. داستان این بازی عالیه. به چشم یه فصل فرعی گات بهش نگاه کنین.
پس مشکل این بازی چیه؟
این یه بازی نیست، حتی مثل دیگر عناوین telltale هم نیست. انتخاباتون هیچ تغییری ایجاد نمیکنن چون تغییر غیر ممکنه.
تو بازی واکینگ دد میتونستیم تغییر ایجاد کنین چون به سریال ربطی نداشت
تو این بازی که نمیتونین شمالو آزاد کنین نمیتونین ملکه رو عوض کنین کلا هیچ تغییری نمیتونین بدین
اگه میخواین به عنوان یه فیلم نگاه کنین بهش عالیه
اما یه بازی نیس
با این حال من لذت بردم
ادامه بازی که کلا رو هواست فصل اولشم چیز خاصی نداشت من به شخصا به کسی پیشنهاد نمیکنم بازی کنه . از بازیهای telltail فقط the wolf among us فصل اول the walking dead

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,060
نام
سهند
دوستان این بازی darksiders 2 رو کسی تموم کرده؟ بازیش کردم بازیه بدی نیست اما...
انگار جهان بازه و چون بنده فرصت زیادی ندارم و کار،،،، شبا بیشتر میتونم بازی کنم...
چقدر طول میکشه بازی تموم شه؟
نظر خاصی راجب بازی دارید؟جون فری شده و نصبش کردم
بازی خیلی خوبیه یه جهان باز طور هم هست که تو زمان خودش واسه این سبک چیز جالبی بود . اما داستانش ادامه نسخه اوله اما خب خیلی ضرورت آنچنانی نداره چون تا جایی که یادم هست اولش یه review داره . برای تموم کردنش ۲۵ تا ۳۰ ساعت نیازه . در کل تجربه خوبیه و پیشنهاد میکنم از دستش ندید

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
ادامه بازی که کلا رو هواست فصل اولشم چیز خاصی نداشت من به شخصا به کسی پیشنهاد نمیکنم بازی کنه . از بازیهای telltail فقط the wolf among us فصل اول the walking dead
احتمالا ابر شاهكارشون tales from the borderlands رو بازي نكردي و الا قطعا اسمشو مياوردي:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان kung fu pand ارزش دان داره?
كمي در مورد سبك و كيفيتش توضيح بدين
با تشكر

سبکش مثل SMBهستش یعنی همون SuperMario Bros
اما نظر من رو بخوای خیلی آشغاله :D هیچکس انتظار نداره هیچ بازی تو اون سبک حتی نزدیک smb هم بشه اما این واقعا بی کیفیته
حجمیم نداره میتونی تست کنی شاید خوشت بیاد

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,109
نام
MohammadAli
اما نظر من رو بخوای خیلی آشغاله :D هیچکس انتظار نداره هیچ بازی تو اون سبک حتی نزدیک smb هم بشه اما این واقعا بی کیفیته
سبکش هیچ شباهتی به SMB نداره حتی نزدیکشم نیست :D
سبک بازی Fighting هست و می‌تونین یکی از شخصیت‌های دنیای KungFu Panda رو بردارید و مبارزه کنید با دیگران.

• Like
Reactions: all4u and ps34

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,060
نام
سهند
احتمالا ابر شاهكارشون tales from the borderlands رو بازي نكردي و الا قطعا اسمشو مياوردي:D
ابر شاهکار که دیگه خیلی بش حال میدی اینجوری . البته اینو یادم نبود و چون فن بردرلندز نیستم و هیچ وقت نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم هیچ وقتم سراغ نسخه تل تیل اون هم نرفتم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ابر شاهکار که دیگه خیلی بش حال میدی اینجوری . البته اینو یادم نبود و چون فن بردرلندز نیستم و هیچ وقت نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم هیچ وقتم سراغ نسخه تل تیل اون هم نرفتم
دوستمون طعنه زد.تو‌بردرلندز داری رسما یه فیلم‌میبینی دیالوگا‌هیچ‌تفاوتی ایجاد‌نمیکنه...خیلی یکی‌باید‌فن‌بردرلندز باشه‌ تا شلید خوشش بیاد از این‌بازی

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
دوستمون طعنه زد.تو‌بردرلندز داری رسما یه فیلم‌میبینی دیالوگا‌هیچ‌تفاوتی ایجاد‌نمیکنه...خیلی یکی‌باید‌فن‌بردرلندز باشه‌ تا شلید خوشش بیاد از این‌بازی
نه اینجوریا هم نیس که تفاوت ایجاد نکنه
منم اصلا فن بوردر نبودم اما این بازی بهترین بازی این سازنده بوده برام.حتی بالاتر از واکینگ دد و ولف
فوق العاده فان و لذت بخش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر