Free Games with Plus | PS4

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
میبینید ری اکشن ها رو!؟
وقتی بازی ایندی مثل گلک زی و برو فورس میده همه مینالن ای بابا اینا چیه AAA بده و فلان وقتی AAA هایی مثل 2K16 میده (که فکر کنم بالاترین متای یه بازی ورزشی تو نسل ۸ رو داره!) بازم میگن آشغال!!!
من که با کله میرم دانلود کنم جفتش رو فوق العادن

واقعاً به NBA مي گيد AAA ؟؟؟
البته از لحاظ ورزشي اره شايد قوي باشه اما من يكي كه خوشم نمياد گمن هم نمي كنم ان چنان زياد بازي بشه مثل زامبي يو و تروپيكو !
همون بروفورس هم خيلي بهتر از اينا بود
بسكتبال شايد تو رتبه چندم بازي هاي ورزشي پر طرفدار مجازي باشه
NHL و MLB و فوتبال و فوتبال امريكايي هم هستن

به شخصه از بازي هاي اين ماه خوشم نمياد خصوصاً وقتي بري بازي هاي اين چند ماهه گلد رو ببيني تازه مي فهمي AAA يعني چي !

• Like
Reactions: Adidas95

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
البته از لحاظ ورزشي اره شايد قوي باشه اما من يكي كه خوشم نمياد گمن هم نمي كنم ان چنان زياد بازي بشه مثل زامبي يو و تروپيكو !

به شخصه از بازي هاي اين ماه خوشم نمياد خصوصاً وقتي بري بازي هاي اين چند ماهه گلد رو ببيني تازه مي فهمي AAA يعني چي !
خب شما خوشت نمیاد دلیل بر آشغال بودن چیزی نیست این یک:D
دوما بازی گلد منظورت بازی داغونی مثل The Crew نیست که؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

مهدي ميدونم از بازيهاي ورزشي خوشت نمياد ولي اين بازي تركونده درسته بسكتباله ولي واقعا نسل بعدي و بهترين بازي ورزشيه البته حجمش بالاي 37 Gهست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی
صرفا جهت اطلاع بازی های رایگان سه شنبه هفته اینده ساعت 20 منتشر میشن !
پ.ن: این رو گفتم چون خیلی ها رو دیدم توی سایت های همسایه میگفتن امشب میان!

• Like
Reactions: kurosh900

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
من بعید می دونم 2k و gone home رو فری کنه. اگه چیز به درد بخوری می خواست فری کنه تا حالا اعلام کرده بود و روش مانور می داد.
خب حداقل این شرافت رو داشته باشم که بگم دم سونی گرم حداقل واسه این ماه. gone home ایندی خوب و جالبیه. البته سلیقه ایه. NBA 2K16 که به معنای واقعی کلمه نسل هشتمیه.
بی نهایت گرافیک و گیم پلیش نازه. مرسی سونی.

• Like
Reactions: B.A.B and sadegh93

AmirDrake97

کاربر سایت
Mar 19, 2016
33
دوستان یه سوال :
اگه من بازی های مفتی رو با پلاس uk دانلود کنم و بعد از اتمامش، پلاس us بگیرم بازم می تونم بازی قبلیها رو بازی کنم؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان یه سوال :
اگه من بازی های مفتی رو با پلاس uk دانلود کنم و بعد از اتمامش، پلاس us بگیرم بازم می تونم بازی قبلیها رو بازی کنم؟
اگه اون اکانت US رو پرایمری کنید که پلاس برای همه اکانت های دستگاهتون فعال بشه، آره میشه.

• Like
Reactions: AmirDrake97

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نه بابا! نمیشه!
میشه ها :-? خودم الان همینجوریه امین
یه اکانت امارات داشتم که یه ماه پلاس داشت و باهاش یکی از بازی های رایگان پلاس رو انداختم تو لایبرری، الان برای اکانت us ام که پرایمری هست فقط پلاس میگیرم و اون بازی رایگان هم بازه و مشکلی نیست :D

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
گان هوم هه :Dبا نسخه ی pc ایش فرق میکنه؟
هنوزم راضی کننده نیست متاسفانه. ربطی به متا و اینا هم نیست بازی NBA حقیقتا عامه پسند نیست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,291
نام
امیر حسین
میشه ها :-? خودم الان همینجوریه امین
یه اکانت امارات داشتم که یه ماه پلاس داشت و باهاش یکی از بازی های رایگان پلاس رو انداختم تو لایبرری، الان برای اکانت us ام که پرایمری هست فقط پلاس میگیرم و اون بازی رایگان هم بازه و مشکلی نیست :D
من خودمم چنین شرایطی پیش اومده برام،یه مدت پلاسم تموم شده بود،پلاس یکی از دوستان رو داشتم ولی خوب همه چی قفل بود!
احتمالا بازیه رو با پلاس جدیدت گرفتی :-" اشتباه میکنیا:-"

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من خودمم چنین شرایطی پیش اومده برام،یه مدت پلاسم تموم شده بود،پلاس یکی از دوستان رو داشتم ولی خوب همه چی قفل بود!
احتمالا بازیه رو با پلاس جدیدت گرفتی :-" اشتباه میکنیا:-"
والا مطمئن بودم ولی الان به شک افتادم :D

حالا باز دوستان دیگه بیان بگن یدفعه اون بنده خدا به مشکل نخوره :D

• Like

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,662
نام
Mehrdad
الان داستان طوریه که اگر از پلاس راضی هم باشیم طرف میاد می گه فن سونی فلان بیسار. من که کاملا راضی هستم بازی های پلاس خیلی وقت ها از بازی هایی که فیزیکی . دیجیتالی خریدم بیشتر بهم حال دادند و میدند tropico که ترکوند 60$ هم بود. خیلی هم خوبه که fps adventure aaa نمیدند که با خیال راحت بازی بخریم. plus باید به رویه بازی های خاص ادامه بده. الته بعضی از ماه ها داغونه واقعا قبول:D

• Like
Reactions: beh1382

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر