Free Games with Plus | PS4

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
اشتنباه مي كني داداش :d

خيلي ساده ميتوني بازي هاي رو تا 6 هفته يا حدود 42 روز يا يك ماه و نيم نگه داري :d
از اول اومدن بازي ها 2 هفته كه حساب كني بعد از اون يه 2 هفته ميشه وسط ماه ! بعد از تموم شدن اين دو هفته ميتوني اخرين روز يه دونه ديگه هم بگيري و ميتوني تا 2 هفته بعدش هم بازي كني و بازي هاي ماه بعدش رو هم بگيري پس ميشه 6 هفته :d

دوستان اين نسخه پلاس درايوكلاب تا كي روي استوره ؟!:|

اون که درسته،بعله.
ولی چون من بیش از 94 درصد ساعت های زندگیم پشت PS4 هستم،یه هفته هم برام کافیه برای جویدن بازیها پلاس،البته بیشترشون رو وقت نمیذارم بگیرم.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,668
به نظرم سونی این ماه آزمون سختی داره رقیبش یه بازی AAA رو رایگان کرده. اگه سونی این ماه همچین کاری نکنه خیلی محبوبیتش کم میشه.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
به نظرم سونی این ماه آزمون سختی داره رقیبش یه بازی AAA رو رایگان کرده. اگه سونی این ماه همچین کاری نکنه خیلی محبوبیتش کم میشه.
یعنی نبود یه بازی AAA تو یک ماه باعث میشه از محبوبیت سونی با این عملکرد تو E3 کم بشه ؟‌:D
من ترجیح میدم بازیهایی مثل CounterSpy و OlliOlli2 ، Velocity 2X , valiant heartsمجانی بشه تا بازیهایی مثل Killzone , assassins creed .

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
نمیدونم کسی از دوستان قبلا خبرشو گذاشته یا نه ولی سونی قراره به مناسبت 5 سالگی PS Plus به برخی از افراد 5 سال اشتراک رایگان PS plus بده.

روششم به صورت قرعه کشی هستش و باید برا شرکت تو این قرعه کشی دو بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes و Skulls of the Shogun: Bone-a-fide Edition را داشته باشید که هر دوتاشونم این ماه رایگان هستن.

برای شرکت در قرعه کشی هم باید 3 تا تروفی از هر بازی که خود سونی تعیین کرده را بگیرید و تصویر این تروفی ها را از طریق دکمه Share گرفته و به توییتر یا فیسبوک ارسالش کنید.

این سه تا تروفی که تو متال گیر باید حتما بگیرید:

original

Speedy Snake - 1 Point

Complete the story mission 'Ground Zeroes' in under one hour. Post a screenshot of your end of mission scoreboard.

original

Stealthy Snake - 2 Points

Complete the Side Ops mission 'Eliminate the Renegade Threat' without triggering any 'Enemy Combat Alerts' or 'Retries'. Post a screenshot of your end of mission scoreboard.

original

Sentimental Snake - 3 Points

Take a screenshot of the Metal Gear Solid V: Ground Zeroes logo in the Extra Ops mission 'Deja Vu' whlst wearing the Gray Fox skin

و اینم سه تا تروفی هستش که باید تو بازی Skulls of the Shogun بگیرید:

original

Rapid Revenge - 1 Point

Defeat the first boss on the level 'Glorious Gates' with a time of under 3 minutes. Post a screenshot of your 'Victory' or your 'Best Clear Time' scoreboard (the 'Victory' scoreboard appears when finishing the level for the first time. To view the 'Best Clear Time' scoreboard, exit into the campaign map, select the correct level, and select 'Details').

original

Not Nobody No More - 2 Points

Earn enough XP to reach rank 3. Post a screenshot of your rank from your profile page, and show off your emblem too!

original

Skills of the Shogun - 3 Points

Earn all 3 Gold Skulls in the level 'Glassy Glacier'. Post a screenshot of your 'Victory' or your 'Best Clear Time' scoreboard.

عکسی هم از گرفتن تروفی تو بازی مثلا متال گیر میخواید بگیرید باید اینجوری باشه:

Speedy Snake
original

Stealthy Snake
original

Sentimental Snake
original

البته اینم بگم که میتونید با گرفتن تروفی‌های بیشتر در این دو بازی شانستونو برای بردن اشتراک پنج ساله بیشتر کنید. منتها گرفتن این سه تا تروفی از هر دو بازی اجباری هستش.

مهلت اتمامشم تا 10 جولای هستش.

اینم لینک مسابقه:

[Competition] PS Plus 5th Anniversary Treasure Tra... - PlayStation Forum

آخرین ویرایش:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
ببخشید اینجا این سوالها رو میپرسم ولی خب بهتر و با تجربه تر از دوستان اینجا فکر نکنم باشه در ضمن خیلی وقته که دیگه تو این زمینه آپدیت نیستم و به اصرار پسرم که عکس بچگیهاش تو آواتارم هست و حالا 12 سالشه میخوام رو p4 یه اکانت PSN بسازم و از پلاس و بازی آنلاین استفاده کنیم حالا چندتا سوال برام پیش اومده که اگه ممکنه پاسخ بدید :
1- با توجه به اینکه کنسولم ریجن 2 ژاپن هست ، قبل از خرید اکانت پلاس و وارد کردن کد پلاس باید خودم تو کنسول اکانت psn بسازم ؟ اگه جواب مثبته به چه صورت و به چه آدرسی بسازم ؟؟
2- با خرید اکانت پلاس علاوه بر امکان بازی آنلاین ظاهرا میشه یه سری بازی رایگان هم دانلود کرد درسته ؟
3- پلاس ریجن 1 آمریکا بخرم خوبه ؟؟
4 - جریان این پلاسهای 14 روزه رایگان چیه که دوستان میگن ؟
5 - - گیفت کارتها فقط برای دانلود بازیهای پولی بدرد میخوره ؟؟
شرمنده اگه سوالام خیلی مبتدی و زیاده بهرحال دوست دارم حالا که میخوام به psn وصل شم از همین ابتدا اطلاعاتم رو کامل کنم و یه اکانتی بسازم که بعدا پشیمون نشم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر