Free Games with Plus | PS4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
بعد از 360 و PC باید بشینم برای بار سوم Ground Zeroes رو با PS4 بازی کنم! :| :D
بقیه بازی ها هم بعید میدونم با سلیقه ـم جور باشن، ولی باید امتحانشون کرد. کلاً ماه جالبی نیست برخلاف انتظارم.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من چند روزی بازی سنتر سر نزدم تو جریان نبودم اما اگه mgs برا ps4 تایید شده باشه یادتونه 1 2 ماه پیش گفتم چرا سونی این بازیو free نمیکنه؟؟؟؟؟؟ من از اون چند ماه پیش حس میکردم free بشه چون برا بازیه اصلی برا بازیباز انجامش میتونه خوب باشه و قیمتشم تو استور مثل بازی هایه دیگه هست که free میشن......امیدوارم mgs واقعا free شده باشه...

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Msg کاملا قابل انتظار بود فری شدنش. خیلی هم عالی. اتفاقا من تابستون پلاس میخواستم که خوبه اینم میگیرم باش... تجربش نکردم هنوز.
امیدوارم یک ماه تو تابستون (جولای. مخصوصا که توی e3 میتونه سوپرایز باشه ) یک عنوان بزرگ و عالی فری شه..

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Mgs رو همین الان تموم کردم:)))
چند ماهی وایسادم براش شاید مفت شه ولی خب تا ما خریدیم سونی اقدام کرد:|
در کل می ارزید. پلاس منم که داره تموم میشه پس NP:D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ظاهرا نسخه پلاسه Driveclub هم میاد این ماه.
از این دیرتر هم اگه میشد بازم تاخیر مینداختن، کل DLC ها که اومده، هر کی ریسنگ باز بوده بازی رو خریده ، دیگه برا کیا دارن میدن نمیدونم :| اونم نسخه نصفه نمیمه پلاس ادیشن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از این دیرتر هم اگه میشد بازم تاخیر مینداختن، کل DLC ها که اومده، هر کی ریسنگ باز بوده بازی رو خریده ، دیگه برا کیا دارن میدن نمیدونم :| اونم نسخه نصفه نمیمه پلاس ادیشن

برای اونایی که ریسینگ باز نیستن اما دوست دارن تست کنن بازی رو. هر کی که ریسینگ باز باشه، این نسخه زود میومد یا نمیومد، فرقی بحالش نمیکرد. هیچ ریسینگ بازی با 10 تا ماشین و 2 تا ترک ارضا نمیشه :D

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
453
ماه خوبی نیست :(
به جز MGS که اکثرا بازی کردن با تریلری که دیدم فقط یکم به Super Exploding Zoo امید دارم

ولی وقتی با ماه مِی همین سال گذشته (یکسال و یکماه پیش) مقایسه کنیم میبینیم خیلی پیشرفت داشتیم
بازی ماه مِی 2014 : Stick It to the Man
:d

امیدوارم ماه بعد اون پکیج Knack و Rayman و Shovel (که از اولم به E3 میخورد) رو بدن بیاد :bighug:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
مزخرفاتی مثل MGS؟
این بازی فقط گیم پلی کوتاهی داره وگرنه یکی از بهترین مخفی کاریی های چند ساله اخیره!
من این بازیو هشت دلار خریدم ولی فک کنم بعضیا حقشون همون ایندی های مسخره باشه!

البته درست مي گيد ولي بايد اشاره مي كردم كه از لحاظ تايم گيم پلي واقعا" افتضاحه ! دلايل خودشون رو داشتن براي ارائه بازي ولي تايم اش افتضاحه

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
MGS که معلوم بود مجانی میشه خیلی تخفیف میخورد !
بازم خوبه خیلی بهتر از Gold هست ، تا حالا به جز D4 و Rayman چیز بدرد بخوری فری نکرده :|

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
البته درست مي گيد ولي بايد اشاره مي كردم كه از لحاظ تايم گيم پلي واقعا" افتضاحه ! دلايل خودشون رو داشتن براي ارائه بازي ولي تايم اش افتضاحه
بله حرفتون درسته و بازی اون اوایل گرون بود ولی تخفیفای خوبی خورد و الانم به عنوان یه بازی مفت چیز بدی به نظر نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر