Free Games with Plus | PS4

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
برای June احتمالا یه بازیی میدن که اسم خفنی داشته باشه! حتی اگر افتضاح باشه ( KZ ) یا خیلی کوتاه باشه (مثل همین MGS:GZ ) !
البته GZ انقدر چلنج و فلان داره که اگر بخواید (و بتونید! ) همش رو انجام بدید ، خیلی خیلی بیشتر وقت میبره! :d ( چلنج ها =/= پلات ! )

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,794
نام
مراد حلیمی
بازیهای ماه قبل بد نبود مخصوصا guacamelee و unfinished swan
ولی مساله اینجاس که تقریبا بعد دو سال اونقدری کتابخوونه بازیهای ps4 غنی شده که هر ماه حداقل یک از بازیهای free اش از این بازیهای 60 دلاری باشه و گرنه برا خود منی که خیلی بازی ایندی و پلتفرمر و ..... دوس دارم هم اینهمه تجربه پشت سر این فرم بازیها خسته کننده میشه

به امید عرضه حداقل یه چیزی مثل MGS GZ یا KZ

.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
به جاي مزخرفاتي مثل KZ و MGS يه چيزهاي بهتر با گيم پلي طولاني تر مثل AC بخوايد :|
الن اين مدلي داريد مي گيد يكي از همين دوتا ميره توپ اچتون كه هيچ ارزش خاصي ندارن و به شخصه با بازي كردن KZ فقط بيشتر از قبل نا اميد شدم :|:((

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
به جاي مزخرفاتي مثل KZ و MGS يه چيزهاي بهتر با گيم پلي طولاني تر مثل AC بخوايد :|
الن اين مدلي داريد مي گيد يكي از همين دوتا ميره توپ اچتون كه هيچ ارزش خاصي ندارن و به شخصه با بازي كردن KZ فقط بيشتر از قبل نا اميد شدم :|:((
مزخرفاتی مثل MGS؟
این بازی فقط گیم پلی کوتاهی داره وگرنه یکی از بهترین مخفی کاریی های چند ساله اخیره!
من این بازیو هشت دلار خریدم ولی فک کنم بعضیا حقشون همون ایندی های مسخره باشه!

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
اون لیست شایعه ماه پیشو بدن عالیه :)
من هوس یه پلتفرمر سه بعدی خوب کردم که تو این نسل روی PS4 جاش خالیه
چون انتخابی نداریم پس Knack لازمه فری بشه

تو دوبعدیا Rayman Legends هم بدن خوبه
Shovel Knight هم رو اینا بدن دیگه حجت رو تمام کردن :x

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
MGS : GZ بازی خیلی خوبیه اما فکر می کنم اکثرا رفتن و اگر کسی هم نرفته باشه صرفا یک تجربه 90 دقیقه ای خوب میتونه براش باشه . بخاطر پولی شدن بخش مولتی پلیر اکثر گیمرها از زمان PS4 عضو شبکه Plus شدن و شاید سطح انتظارشون از بازیهای رایگان شده بالا نباشه اما کسایی که زمان PS3 هم Plus داشتن مطمئنا با این بازیها راضی نمیشن . اوایل نسل میگفتیم باید یک سالی بگذره تا سونی بتونه بازیهای مهم رایگان کنه اما متاسفانه همون رویه قبلی داره ادامه پیدا می کنه و در این مورد کاملا با HalfLife G موافقم :

ولی مساله اینجاس که تقریبا بعد دو سال اونقدری کتابخوونه بازیهای ps4 غنی شده که هر ماه حداقل یک از بازیهای free اش از این بازیهای 60 دلاری باشه و گرنه برا خود منی که خیلی بازی ایندی و پلتفرمر و ..... دوس دارم هم اینهمه تجربه پشت سر این فرم بازیها خسته کننده میشه

شاید هم یکم سونی نسل قبل توقعاتمون بالا برد ! برای دوستانی که اون زمان پیگیر بازیهای پلاس نبودن بگم که بازیهای مهم و AAA مثل Bioshock Infinite و Metro Last Light حدود 7 8 ماه بعد از عرضه رایگان شدن و یا بازیهایی مثل Remember Me حدود 6 ماه بعد عرضه ....

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,587
نام
Alireza
ماه قبل چند برابر این ماه بهتر بود. همون guacamelee به کل بازیهای این ماه می ارزید.
metal gear که از همون اولشم باید free میدادن چون دمویی بیش نیست.
skulls of the shogun که برای ios منتشر شده و نمره های نسخه ios خیلی بهتر platform های دیگه هستش.
super exploding zoo هنوز منتشر نشده ولی انتظاری ازش نمیره.
futuridium هم متای نسخه ویتا= 65 و نسخه ps4=73.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر