Free Games with Plus | PS4

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
913
نام
amin
دوستان بازی اینجاستیس هنوز واسه دانلود قرار داره ؟؟ اگر جواب مثبته حجمش چه قدر هستش ؟؟ گرافیکش در چه حدی هست ؟؟

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان بازی اینجاستیس هنوز واسه دانلود قرار داره ؟؟ اگر جواب مثبته حجمش چه قدر هستش ؟؟ گرافیکش در چه حدی هست ؟؟

هیچ فرقی با نسل قبل نداره گرافیکش. ولی بازیش جالبه ارزش بازی کردن داره.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من حقيقتش از اين ماه اصلا خوشم نيومد! بازياش به گروه سني ما ٢٥-٣٠ نميخوره انگار اصلا! گواكاموليشم بعد از چندبار بازي كردن خسته كننده ميشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
بازی های این ماه کی معرفی میشه؟خدا کنه یه چیز درست حسابی بیاد:|

13 خرداد یعنی 4شنبه هفته بعد بازیهای این ماه میان رو استور ولی از اونجایی که چندان برنامه ریزی دقیقی ندارند برای معرفی بازی معلوم نیست کی معرفی بشه احتمالا این چهارشنبه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من حقيقتش از اين ماه اصلا خوشم نيومد! بازياش به گروه سني ما ٢٥-٣٠ نميخوره انگار اصلا! گواكاموليشم بعد از چندبار بازي كردن خسته كننده ميشه
فک کنم بیشتر به سلیقه مربوط باشه تا سن
Ether one قشنگه. البته روی pc بازی کردم اما داستانش خیلی خوب بود. از نظره هنری هم خیلی خوبه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
79Qv7.png

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من قبلا گفته بودم و متهم به فن ایکس باکس بودن شدم! ولی اکس باکس بخصوص تو ۳۶۰ بازیای گلدش خیلی بهتر از چرت و پرتای پلاسه!
اون کیلزونو مجانیم کنن من دانلود نمیکنم بسکه مزخرف بود.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
من قبلا گفته بودم و متهم به فن ایکس باکس بودن شدم! ولی اکس باکس بخصوص تو ۳۶۰ بازیای گلدش خیلی بهتر از چرت و پرتای پلاسه!
اون کیلزونو مجانیم کنن من دانلود نمیکنم بسکه مزخرف بود.

البته گلد ایکس باکس هم نیومد از سال دوم عرضه اش بازی های رایگان بده، تقریبا از اواخر نسل شروع کرد به این کار و بازی هایی رو مجانی می کرد که از عرضه شون حداقل دو سال میگذشت. PS4 هم که مقداری وقت بگذره مطمئن باش بازی های کاملش رو واسه پلاس فری می کنه. همونطور که واسه PS3 داره بازیاشو فری میکنه.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,483
نام
آرش
"6/3 than PS4 version of " METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES " free play delivery decisions. PS Plus subscribers enjoy certainly on this occasion so you can DL for free"

بازی Metal Gear Solid: Ground Zeros ماه آینده برای پلاس ژاپن رایگان میشه.

پ.ن: امیدوارم برای آمریکا یه چیز دیگه ای رو رایگان کنند! اگه کمی دقت کنی میتونی مراحل اصلیش رو تو همون بار اول زیر یه ساعت تموم کنی. بار دوم هم که فکر کنم تو ۳۵ دقیقه تمومش کردم.
به نظرم ایندی هایی مثل dust خیلی بیشتر از امثال این بازیها میارزند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر