Free Games with Plus | PS4

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
خوب The Unfinished Swan بازیش کردم ...خوب بود ایدش جذاب بود و با مزه بود ..اصلا راجب بازی هیچی نمیدونستم مرحله اول که شروع شد 2 3 دقیقه تو سفیدی راه میرفتم :))میگفتم این باگه یا به یجایی میرسه یا من ی چیزی زدم بعد فهمیدم با گلوله هاش راه باز میشه و نقاشی میشه محیط با مزه بود خدایی اما زیادی زیادی کوتاه بود اما باهاش حال کردم ..
اما ether one این دیگه چه آشغالیه آبجکت هایه تو بازی روشون کلیک میکنی همون اول بازی ی دفترچه هست میشه توش چیزی نوشت کلا لگ میزنه تو نوشتن مشکل داره یا اینکه دیالوگ ها با زیر نویس اصلا هماهنگ نیست بد جور عقب جلو هست و اینکه همون اولش خواستم بیام بیرون بعد دو دقیقه بازیش نیومد و گیر کرد و کلا بازیو بستم ...نا امیدم کرد همون دو دقیقه اولش بعدا ببینم شاید بهتر شد تو ادامه....
دو تا بازیه دیگه هم دانلود کردم اون یارو که شبیه سوپر من هست و اون هواپیمایی ماننده اونارو بازی نکردم هنوز.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
Guacamole رو دانلود كردم.. بازيش قشنگه ولي يه سوال! چرا تمام بازياي پلاس همه پلتفورمر هستن؟ شوتراشم كه بدرد عمش ميخوره.. مثلا بازياي قديمي چشونه كه مجاني نميكننشون بجاي اين بازيا از بغل و پرشي!؟ خسته شدم از اين پرشيا( پرشي ها نه پرشيا) . پلتفورمر فقط پلتفورمراي دهه ٩٠ تو سگا و ميكرو! اين جديدا اصلا شبيه اونا نميشن هيچوقت و هيچوقت اون لذت واقعي رو ديگه حس نخواهيم كرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Guacamole رو دانلود كردم.. بازيش قشنگه ولي يه سوال! چرا تمام بازياي پلاس همه پلتفورمر هستن؟ شوتراشم كه بدرد عمش ميخوره.. مثلا بازياي قديمي چشونه كه مجاني نميكننشون بجاي اين بازيا از بغل و پرشي!؟ خسته شدم از اين پرشيا( پرشي ها نه پرشيا) . پلتفورمر فقط پلتفورمراي دهه ٩٠ تو سگا و ميكرو! اين جديدا اصلا شبيه اونا نميشن هيچوقت و هيچوقت اون لذت واقعي رو ديگه حس نخواهيم كرد
اتفاقا این Gua خیلی تو مایه های بازیهای کلاسیک سبکه Metroidvania هست ! البته طعمه مدرنه خودش هم داره ولی هرچی جلوتر میری بازیش فوق القعاده تر میشه و مکانیزمهای جدید اضافه میکنه. سیسمت shift دنیاهاش خیلی جالب در کل
Ether one - unfinished Swan بیشتر Adventure - puzzle هستن D: اینا رو هم امتحان کن
کلا به نظرم بازی زیاد دادن این دفعه که تنوع داشته باشه D:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من گواكامولي و انفينيشد و اتر رو دانلود كردم. مگه بازي ديگه ايي هم هست؟!

آره 5تا بازیه قشنگ دقت کن....البته من اکانتم uk هست ..اکانت us هم دارم اما نگاه ننداختم که هست یا نه 5تاش تو us هم یا نه...
کلا 6تا بازی free دادن که 5تاش برا ps4 هم هست...

m2r164

کاربر سایت
Nov 22, 2012
29
دوستان لطفا کسانی که بازی ether one و hohokum رو دانلود کردند خبر بدهند که چطور بازی هست ؟؟؟
من race the sun ,guluco , unfinished swan رو دانلود کردم و بازی کردم

race the sun - بازی بسیار ساده و کم حجمی هست و خیلی جذاب نیست- و فقط برای سرگرمی صرف هست- از بازی های فری ران هست و شما باید کنترل یک پرندهرو بدست بگیرید و از موانع عبور کنید
unfinished swan بازی کاملا نو اورانه هست و اول شخص هست و شما با پاشیدن رنگ به محیط سفید مراحل رو طی می کنید
و اما بازی guluco یک بازی پلت فرمی و هک اند اسلش مانندی هست که یاد دوران قدیمی سگا میافته ادم بسیار جالب و گیرا هست و خیلی باهاش حال کردم محیط دو بعدی و غنی از رنگ و موزیک جالب در کل بین این سه تا من بیشتر با guluco حال کردم و مدت زمان گیم پلیش هم زیاد هست من تمام نکردم هنوز -

برای دو تای دیگه لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر