Free Games with Plus | PS4

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,307
نام
Mansour
با سلام خدمت بچه های گل سایت
یدونه سوال داشتم
من قبلا بازی InFamousرو نداشتم
حالا اگه بازی First lightرو دانلود کنم به صورت DLCعمل میکنه یا به صورت بازی کامل؟
یعنی اگهFirst lightرو دانلود کنم میشه به عنوان یه بازی کامل بازی کرد؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
یدونه سوال داشتم
حالا اگه بازی First lightرو دانلود کنم به صورت DLCعمل میکنه یا به صورت بازی کامل؟
بازی First Light از لحاظ داستان وابسته به نسخه Second Son هست و در واقع یک DLC محسوب میشه اما در عین حال ، خود بازی به صورت کامل و بدون نیاز به نسخه ی قبلی قابل اجرا هست یا اصطلاحا میگن Standalone .
بنابراین شما نیازی به داشتن فایل یا دیتای Second Son نداری.

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
یدونه سوال داشتم

بله... مشكلي نيست

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
بازي هاي ژاپن هم مشخص شد و باز هم تفاوت عمده داره با اروپا و US

Resident Evil Revelations (PS3)
Oreshika: Tainted Bloodlines (Vita)
Child of Light (PS4)
Entwined (PS4)
Titan Attacks! (PS4, PS3, Vita)
Deception IV: Blood Ties (PS3, Vita)
Valhalla Knights 3 Gold (Vita)
Final Horizon (Vita)
Hideboh Tap Dance Hero (Vita)

يعني يه چيزهايي داد كه همه رو وسوسه ميكنه :d
I : FL رو براي ژاپن به صورت پلاس نميدن ولي 90% تخفيف زدن روش :d

پ.ن : يعني CHILD OF LIGHT :d:d:d=p~:-b>:)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
بازي هاي ژاپن هم مشخص شد و باز هم تفاوت عمده داره با اروپا و US

يعني يه چيزهايي داد كه همه رو وسوسه ميكنه :d
I : FL رو براي ژاپن به صورت پلاس نميدن ولي 90% تخفيف زدن روش :d

پ.ن : يعني CHILD OF LIGHT :d:d:d=p~:-b>:)
خوب child of light مجانی هست برا ژاپن؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان يه سوال.

من مثلا بازي First Light را با اكانت رايگان 14 روزه دانلود كنم و بعدش بازي رو اكانت اصليم پريماري كنم، بعدش وقتي مهلت اون اكانت 14 روزه تموم بشه اون وقت تكليف چي ميشه؟

nathan_amir

کاربر سایت
Aug 9, 2014
56
دوستان يه سوال.

من مثلا بازي First Light را با اكانت رايگان 14 روزه دانلود كنم و بعدش بازي رو اكانت اصليم پريماري كنم، بعدش وقتي مهلت اون اكانت 14 روزه تموم بشه اون وقت تكليف چي ميشه؟
بازی تا ابد تو کنسول هست اما اگه پلاستون تموم شه دیگه نمیتونین بازی کنین تا دوباره پلاستون رو شارژ کنید

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان يه سوال.

بازی قفل میشه. باید یدونه اکانت دیگه بسازید و بازی رو با اون فعال کنید یا برای اکانت اصلیتون پلاس بخرید.

البته اینکار رو تا وقتی که بازی رایگان هست میشه انجام داد.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
ممنون از دوستان.

دقيقا سوال من همينه كه يكم توضيح دادنش اينجا سخته.

ولي الان مثلا فرض كنيد كه من اينفاموس فرست لايت را با اكانت برزيل كه 14 روز رايگان ميده دانلود كردم و اين اكانت را رو اكانت اصليم پريماري ميكنم.

بعد وقتي مهلت اين 14 روز تموم شد قاعدتا ديگه نميشه بازيش كرد و بايد برم يه اكانت 14 روزه ديگه بسازم.

ولي سوال اصلي من از اينجا شروع ميشه كه وقتي يه اكانت ديگه ساختم ميتونم 14 روز رايگان اين اكانت را رو اون اكانت برزيل كه فرست لايت را باهاش دانلود كردم و رو اكانت اصليم كه سيوهاي فرست لايت روش هست پريماري كنم تا بتونم دوباره بازيش كنم؟

اميدوارم تونسته باشم منظورمو واضخ رسونده باشم. ولي خيلي جوابش برام واجبه.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
ممنون از دوستان.

دقيقا سوال من همينه كه يكم توضيح دادنش اينجا سخته.

ولي الان مثلا فرض كنيد كه من اينفاموس فرست لايت را با اكانت برزيل كه 14 روز رايگان ميده دانلود كردم و اين اكانت را رو اكانت اصليم پريماري ميكنم.

بعد وقتي مهلت اين 14 روز تموم شد قاعدتا ديگه نميشه بازيش كرد و بايد برم يه اكانت 14 روزه ديگه بسازم.

ولي سوال اصلي من از اينجا شروع ميشه كه وقتي يه اكانت ديگه ساختم ميتونم 14 روز رايگان اين اكانت را رو اون اكانت برزيل كه فرست لايت را باهاش دانلود كردم و رو اكانت اصليم كه سيوهاي فرست لايت روش هست پريماري كنم تا بتونم دوباره بازيش كنم؟

اميدوارم تونسته باشم منظورمو واضخ رسونده باشم. ولي خيلي جوابش برام واجبه.

بازی فردا رایگان میشه و تا 4 فوریه میتونید دانلود کنید. شما در بهترین حالت فقط میتونید 42 روز از بازی استفاده کنید. برای اینکار باید 3 تا اکانت بسازید و بعد از اینکه پلاس یکی تموم شد، سریع با اون یکی اکانت پلاس رو فعال کنید و پلاس آخرین اکانت رو هم 1 روز قبل از اینکه بازی رو از استور بردارن فعال کنید.

سیو بازی مربوط به اکانت خودتون میشه و ربطی به بقیه اکانت ها و سیو ها نداره.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود

اگه امکانش هست تخفیف های قابل توجهی هم که بعضاً برای بازیها یا Add-on ها توی پلاس میذارن هم بذارید که بسی بدرد بخوره :D
ممنان :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر