Free Games with Plus | PS4

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
خوب شد من از وقتی پلاس نخریدم هرچی بازی بنجله فری شد..یدونه یاکوزا کیوامی بود که اونم وقتی دلار ارزون بود خریدیم 20 دلار..

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خوب شد من از وقتی پلاس نخریدم هرچی بازی بنجله فری شد..یدونه یاکوزا کیوامی بود که اونم وقتی دلار ارزون بود خریدیم 20 دلار..
اتفاقا ۲۰۱۸ پلاس عالی بوده !!! این اولین ماه که رفتیم ۲۰۱۹ افتضاح شد

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
آقا
Fallen Legion: Flames of Rebellion

به صورت چراغ خاموش فری شده، برای اولین باره پلاس یکی از بازی‌ های ویش لیستمو فری میکنه.

بازی تو سبک دراگون کرون هست
منم روزایه اولی که اومده بود میخواستم بگیرم بعد که فهمیدم نصوش رو ویتاس نصوش رو پلی 4، از خیرش گزشتم که بعدم باندلو دادن که دیگه تبش نبود برا من!:| دمت گرم که خیر دادی فق یه سوال: از کجا باید بدونم این بازیا فری میشن؟ من اصلا نمیدونستم و اگر نمیگفتی کلا از کفم میرف!

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
منم روزایه اولی که اومده بود میخواستم بگیرم بعد که فهمیدم نصوش رو ویتاس نصوش رو پلی 4، از خیرش گزشتم که بعدم باندلو دادن که دیگه تبش نبود برا من!:| دمت گرم که خیر دادی فق یه سوال: از کجا باید بدونم این بازیا فری میشن؟ من اصلا نمیدونستم و اگر نمیگفتی کلا از کفم میرف!
منم داشتم تو استوریای اینستاگر ام رد میشدم دیدم یه بانوی گرامی گذشته، اول فکر کردم استور آسیاست، دیدنم نه بابا استیپ و اون یکیم هستن، رفتم زدم به گوشش

• Like
Reactions: J. Constantine

masoudmusic

کاربر سایت
Jan 23, 2012
72
نام
مسعود
سلام من یه سوالی داشتم
بازی ها واسه اکانت کشورهای دیگه فرق میکنه
مثلا منی که میخوام رو اکانت امارات پلاس فعال کنم ممکنه بازی که رو ریجن امریکا رایگان میشه رو امارات بازی دیگه ایی رایگان بشه؟ یا کل کشورها بازی رایگانشون یکیه؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
سلام من یه سوالی داشتم
مثلا منی که میخوام رو اکانت امارات پلاس فعال کنم ممکنه بازی که رو ریجن امریکا رایگان میشه رو امارات بازی دیگه ایی رایگان بشه؟ یا کل کشورها بازی رایگانشون یکیه؟
سلام، فرق میکنه. هر منطقه بازی های خودشو داره. شاید بعضی ماه ها شبیه بدن.

• Like
Reactions: saeed_sg

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام من یه سوالی داشتم
سلام
من یه بار یه 3 ماهه امارات فعال کردم به غلط کردن افتادم
توی همون بازه یه بار MAFIA 3 و یه بار هم GOW 3 رایگان شدن اما توی استور امارات اینا رایگان نشده بود چون توی امارات اینا غیرقانونیه :|
قید اون اکانت رو زدم کلا یه اکانت امریکا ساختم روی اون پلاس فعال کردم

اونموقع پلاس امارات ارزون بود اما الان قیمتاشون تفاوت آنچنانی نداره

• Like
Reactions: EL-BARTO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر