Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
درود
دوستان من نسخه 2 و 3 رو بازی کردم مخصوصا با نسخه 3 خیلی حال کردم و ساعتها برام سرگرم کننده بود !
حالا با توجه به اینکه مدتی از انتشار این نسخه میگذره بنظرتون بازی رو بخرم یا منتظر نسخه بعد باشم؟
یه توضیح هم در مورد تعداد دیسک و dlc ها و این قضیه top gear بدید ممنون میشم.
با تشکر

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
درود
دوستان من نسخه 2 و 3 رو بازی کردم مخصوصا با نسخه 3 خیلی حال کردم و ساعتها برام سرگرم کننده بود !
حالا با توجه به اینکه مدتی از انتشار این نسخه میگذره بنظرتون بازی رو بخرم یا منتظر نسخه بعد باشم؟
یه توضیح هم در مورد تعداد دیسک و dlc ها و این قضیه top gear بدید ممنون میشم.
با تشکر

والا بخوای برا نسخه بعد صبر کنی که احتمالآ میره 2014! چون تازه باید ultimate edition بیاد و چند وقت بگذره بعد نسخه جدید!
2تا دیسک داره! DLC ها هم که پک ماشین های اضافست دیگه! تا جایی که من میدونم!
Top Gear هم که پیستشون تو بازی هست! بخش autovista هم توضیحاتش رو جرمی کلارکسون میده!

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
اینو نگفتی چیه.این پس برای چیه؟ یکی بگه اگر مهم باشه بخریم:|

با 1200 پوینت می تونی 6 تا پک DECEMBER IGN PACK و NOVEMBER SPEED PACK و MARCH PIRELLI PACK و APRIL ALPINESTAR PACK و JAUNUARY JALOPINK PACK

و FEBUARY AMERICAN LE MANS SERIES PACK رو صاحب بشی.

AMERICAN MUSCLE CAR PACK رو هم که 560 پوینت قیمتشه مجانی باخرید سیزن پس بهت می ده!

یعنی یه چیزی اونورتر از مفت و مجانی!!!:-*

اما تا جایی که فهمیدم فقط 1 روز تخفیف خورده SEASON PASS پس اگه می خوایید بخرید از یه جا پوینت بگیرید که همون لحظه تحویل بده بهتون کد رو.

قیمت اصلی SEASON PASS درمیاد 2400 پوینت که الان 50% برای 1 روز تخفیف خورده.

پورشه هم که دوستان گفتن 800 پوینت شده و 50% تخفیف خورده اما نمی دونم مدت تخفیفش چند روزه.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
با 1200 پوینت می تونی 6 تا پک DECEMBER IGN PACK و NOVEMBER SPEED PACK و MARCH PIRELLI PACK و APRIL ALPINESTAR PACK و JAUNUARY JALOPINK PACK

و FEBUARY AMERICAN LE MANS SERIES PACK رو صاحب بشی.

AMERICAN MUSCLE CAR PACK رو هم که 560 پوینت قیمتشه مجانی باخرید سیزن پس بهت می ده!

یعنی یه چیزی اونورتر از مفت و مجانی!!!:-*

اما تا جایی که فهمیدم فقط 1 روز تخفیف خورده SEASON PASS پس اگه می خوایید بخرید از یه جا پوینت بگیرید که همون لحظه تحویل بده بهتون کد رو.

قیمت اصلی SEASON PASS درمیاد 2400 پوینت که الان 50% برای 1 روز تخفیف خورده.

پورشه هم که دوستان گفتن 800 پوینت شده و 50% تخفیف خورده اما نمی دونم مدت تخفیفش چند روزه.

همین 2200 تا پوینت خرجش کردم دیگه چیزی نمونده برام.:| انشالله سال بعد.:| یه 1000 پوینت داشتیم خوب میشد.کسی داره خریدارم.:D

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
والا بخوای برا نسخه بعد صبر کنی که احتمالآ میره 2014! چون تازه باید ultimate edition بیاد و چند وقت بگذره بعد نسخه جدید!
2تا دیسک داره! DLC ها هم که پک ماشین های اضافست دیگه! تا جایی که من میدونم!
Top Gear هم که پیستشون تو بازی هست! بخش autovista هم توضیحاتش رو جرمی کلارکسون میده!
خوب این ultimate edition کی میاد ؟
راستی قضیه این forza horizon چی هستش؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
خوب این ultimate edition کی میاد ؟
راستی قضیه این forza horizon چی هستش؟

ultimate edition شامل تمام DLC های ارائه شدهء بازیه! و هر وقت تمام DLC های مد نظرشون رو بدن بیرون! چند وقت بعد UE میاد!( هنوز DLC برا بازی میاد انگار)
Forza Horizon هم قضیش جداست تقریبآ از این بازی! اون Open Worde و تقریبآ آرکیده!( و از نظر من بی نظیر)! چند وقت دیگه میاد!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,796
نام
Masoud
سلام.

دوستان این بازی چیتی چیزی نداره برا پول ؟؟؟

یه روش پیدا کردم که باید حتماً آنلاین و به لایو وصل باشی ، می خواستم ببینم روش آفلاین هم داره یا نه ؟؟؟

ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر