Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
فرق Tuneبا اپگرید چیه؟؟

تو Tune نحوه عملکرد یه بخشی از ماشین رو تغییر میدید... مثلا ارتفاع کمک فنرهای ماشین رو کم یا زیاد می‌کنید ولی تو آپگرید شما یه قطعه از ماشین رو با یه قطعه دیگه که عملکرد بهتری داره، جایگزین می‌کنید... مثلا کمک فنرهای کارخونه‌ای ماشین رو با کمک فنرهای اسپورت عوض می‌کنید.

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
سلام ببخشید یه سوال
من دیسک اول رو نصب کردم اما دیسک دوم اصلا گزینه ی نصب نداره ؟؟؟

خوده بازی اینجوری یا dvd من بد زده شده

ممنون

faza2020

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2
سلام به تمام دوستان
من یه مشکل خیلی عجیب با این بازی دارم نمی تونم سرعت سنج بازی رو به کیلو متر و بر ساعت تغییر بدم.خواهشا کمکم کنید؟؟؟؟تمام منو ها هم زیرو رو کردم باید تو HUD باشه دیگه ولی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام به تمام دوستان
من یه مشکل خیلی عجیب با این بازی دارم نمی تونم سرعت سنج بازی رو به کیلو متر و بر ساعت تغییر بدم.خواهشا کمکم کنید؟؟؟؟تمام منو ها هم زیرو رو کردم باید تو HUD باشه دیگه ولی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!
بله تو همون HUD هست
کافیه بری اون پایین مایین ها , یه گزینه هست که اسمش یادم نیست اما فقط تغییرش بدی میشه M (چند تا که بیشتر نیستن , بگرد ببین کدوم گزینه M داره)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
این Saleen Raptor رو خیلی وقته دارمش ولی امروز واسه اولین بار یه ریس باهاش دادم عجب چیز وحشتناکی بود لامصب:D خصوصا صدای Turbochargeـش دیوونه کنندس:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
این Saleen Raptor رو خیلی وقته دارمش ولی امروز واسه اولین بار یه ریس باهاش دادم عجب چیز وحشتناکی بود لامصب:D خصوصا صدای Turbochargeـش دیوونه کنندس:D

آره لعنتی بد صدایی داره حس میکنی داره آسفالت رو میکنه :d

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
یه سری تنظیم میخوام تو قسمت tune که ماشین موقع استارت منحرف نشه.کسی هست بتونه کمک کنه؟

یکی از راهاش کم کردن فاصله های سرعت دنده هاس (برای دنده های ابتدایی که سریع تر به دنده های 2و3بره) ولی اگه فاصله هارو هم زیاد کم کنی سرعت ماشینتم خیلی افت میکنه حواست باشه

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------

بله تو همون HUD هست
کافیه بری اون پایین مایین ها , یه گزینه هست که اسمش یادم نیست اما فقط تغییرش بدی میشه M (چند تا که بیشتر نیستن , بگرد ببین کدوم گزینه M داره)
من همه HUD رو گشتم ولی پیدا نکردم
میشه ببینی اسمشو بگی لطفا

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان من به تازگی این بازیو خریدم و وقتی بازیو اجرا کردم و چند مرحله رفتم جلو اگر اشتباه نکنم نوشت fail to authorize disk و کنسول ریستارت شد ( البته اینو هم بگم که کنسول lt3 هست و بازی هم path lt3 ) بعد بازیو رو هارد نصب کردم باز هم همین اتفاق افتاد و وقتی هم که یه اهنگ از رو هارد گزاشتم پخش بشه و بره تو بازی باز همین اتفاق افتاد

حالا میخواستم بدونم مشکل من قابل حل هست یا باید burn max این بازی را بگیرم

با تشکر

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
90271094925506457371.jpg

پک اوت بازی که با 560 MSP در دسترس خواهد بود، ماشین ها:

• 1962 Lincoln Continental