Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا بوگاتی اصلا ماشین خوبی نیست یعنی من به شخصه حال نمیکنم باهاش غیر از تو پیست Le Mans مخصوصا Oldـش . برای رکورد زدن که اصلا ماشین مناسبی نیست توی Leaderboard هم نگاه کنین کلا اثری ازین ماشین نمیبینین :d
مهمترین نکته توی مسابقه سر پیچ ها هستش که با کمترین نرمز بتونی بپیچی که بوگاتی اصلا همچین چیزی نداره . باید ماشین رو خاموش کنی بپیچی بعد روشن کنی بری :d
مثلا تو پیست Alps 90% پیچ ها حتی نیازی به ترمز هم ندارن اگه با ماشینی مثل Zonda R بری یا یه ماشین با کلاس R1 . چه حالی هم میده لعنتی :d
اما من بیشترین سرعت رو با Bugatti SS رفتم توی Old Le Mans که 436تا بوده

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
اگه از من یپرسید... کل ماشینهای Forza رو با Lamborghini Gallardo Superleggera عوض نمی‌کنم! همه چی تمومه و اساسا با روحیاتم سازگاره :d

2011-lamborghini-gallardo-lp5704-superleggera-geneva.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
اگه از من یپرسید... کل ماشینهای Forza رو با Lamborghini Gallardo Superleggera عوض نمی‌کنم! همه چی تمومه و اساسا با روحیاتم سازگاره :d

دقیقا از وقتی دان کردمش فقط با این بازی میکنم بین بقیه لامبو ها . Aventador خیلی خوبه ها قدرت بیشتری هم داره اما اینو بهتر میشه کنترل کرد . یه جورایی برای مسابقه به نظرم خیلی بهتره
تنها ماشین هایی که من از داخل باهاشون رانندگی نمیکنم همین لامبو هستش . خیلی نازه این ماشین مخصوصا Aventador . آدم دلش نمیاد بره نمای Cockpit :d

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
بیشترین سرعتی با کدوم ماشینو رو کدوم پیست رفتید !
بگید روش فکر کنم
بالای 400 بود با بوگاتی تو همون پیست معروفه Le Mansاصلان صفحه یه حالت خیلی خاصی میشه تو اون سرعت آدم واقعا کیف میکنه

تو لامبوها (منهای dlc)فقط دیابلو gtr روح آدم باهاش یکی میشه

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
میگم این dlc پورشه چرا اینقدر گرونه؟امکان داره تخفیفی چیزی بخوره؟
امکانش هست که مثل بتمن یه بار دیگه بیاد تو بازار بهمراه dlc هاش؟یه چیزی مثل game of the year edition

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
میگم این dlc پورشه چرا اینقدر گرونه؟امکان داره تخفیفی چیزی بخوره؟
امکانش هست که مثل بتمن یه بار دیگه بیاد تو بازار بهمراه dlc هاش؟یه چیزی مثل game of the year edition

احتمالش خیلی زیاده که تخفیف بخوره... الانم بعضی dlc های قذیمی رو با 50 درصد تخفیف دارن میدن.
اون هم احتمالش هست ولی تا حالا چیزی نگفتن و فکرم نکنم به این زودی‌ها بدن... چون هنوز دارن dlc میدن بیرون!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
ببخشيد قيمت پك هاي بازي تو Live چه قدر هستش؟:d

بخش Online بازي چطور هستش؟>:d

هر پک 560 پوینت غیر از پک پورشه که 1600 تا هستش
اگه Season Pass رو بگیری 7 تا پک با هم رو بهت میده که خیلی به صرفه هستش . قیمتش 2400 در میاد
هرپک هم 10 تا ماشین داره هر کدوم یه ماشین Free داخلشون است

بخش آنلاینش هم خیلی خوب و سرگرم کننده هستش . مشکل لگ هم زیاد نداره

shahkey

کاربر سایت
Jun 13, 2012
26
نام
عرفان
اقا 1 سوال این فلش ها توی زمین مسابقه که سر پیچ سرعتت رو خود به خود کم میکنه رو میشه برداشت ؟ اگه اره از کجا ؟
بعد اگه باشه بهتره یا نباشه ؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اون فلش ها ربطی به ترمز نداره! اونا شدت پیچ رو نشون میده!
برا اینکه ترمز نگیره باید بری تو تنظیمات از حالت اتوماتیک برداری دستی کنی!!

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
اقا 1 سوال این فلش ها توی زمین مسابقه که سر پیچ سرعتت رو خود به خود کم میکنه رو میشه برداشت ؟ اگه اره از کجا ؟
بعد اگه باشه بهتره یا نباشه ؟

اون فلش ها ربطی به ترمز نداره! اونا شدت پیچ رو نشون میده!
برا اینکه ترمز نگیره باید بری تو تنظیمات از حالت اتوماتیک برداری دستی کنی!!

اتفاقا فلش‌های قرمز کاملا به ترمز ربط داره! چون در جاهای دیگه غیر پیچ هم ممکنه فلش قرمز بندازه... نمونه‌اش تو پیست nurburgring زیاده.
وقتی فلش‌ها سبزن می‌تونی گارشو بگیری؛ وقتی زردن بهتره سرعتتو کم کنی و وقتی قرمزن، اگه ترمز نکنی محتملا می‌ری تو باقالی‌ها!!
برای غیر فعال کردن برو تو قست difficulty و braking رو از حالت assisted بزار رو abs on یا abs off. فرق این 2 تا هم اینه که اگه abs روشن باشه، طبیعتا بهتر ترمز میگیره!
اگه هم بخوای فقط فلش‌ها رو حذف کنی و ترمز همچنان assisted باشه، باز برو منوی difficulty و suggested line رو off کن. اگه رو braking only باشه، فقط جاهایی که ترمز لازمه، فلشها رو نشون میده.
خاموش کردن هر یک از این چیزها هم به مهارتت بستگی داره چون سختی بازی بیشتر میشه... البته لذتش هم بیشتر میشه!!

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
به دوستان توصیه میشه حتما Pack Viper رو دان کنند!پک Free می باشد و 60 مگابایت می باشد.(ماشین Viper 2013 به بازی اضافه میشه فقط:d)
-----------------------------------------------------------------
کلا چون ماشین های Dodge دیف عقب هستند,برای دریفت زدن با روح و روان انسان بازی میکنند و بشدت توصیه که وقتی به یه پیچ مناسب میرسید حتما باهاش دریفت بکشید!
یه سوال داشتم:آیا ماشین Pontiac Lemans به بازی اضافه شده؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا من منظورم این بود که فلش و ترمز جدا از همه!
میتونی فلش رو خاموش کنی ترمز خودکار باشه! میتونی ترمز رو دستس کنی فلشا باشه ولی!
میتونی جفتش رو خاموش کنی! جفتش رو روشن کنی!

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
The August Playseat Car Pack معرفی شد! این پک 7 آگوست در شبکه لایو قابل دانلوده و 10 ماشین زیر رو به بازی اضافه می‌کنه:
2013 Ford Mustang Boss 302
2012 Chevrolet Camaro ZL1
1962 Lincoln Continental
1984 Peugeot 205 T16
2013 Scion FR-S
1989 Mercedes-Benz #63 Team Sauber-Mercedes C9
1962 Triumph TR3B
2003 Aston Martin DB7 Zagato
2013 Hyundai Genesis Track
2013 Lexus GS350

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟