Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان حرفه ای برای یک مسابقه راهنمای خط ترمز رو بردارید بعداین کار تازه از بازی لذت می برید خیلی استرس بازی زیاد می شه ولی در عوض باعث می شه شما پیست مسابقه رو حفظ کنید کجاش پیچ تند داره کجاش با چه سرعتی برید از لحاظ بصری هم بهتر می شه به جای خط قرمز رو اسفالت یکم دورو ور پیست رو هم می بینید :D..اولش یکم سخته ولی بعد یه مدت که پیستهارو حفظ شدید اوضاع بهتر می شه
تنها گزینه ای که تو فورزا بهتره روشن باشه گزینه ترمز ای بی اس که دیگه تو همه ماشین ها هست و من نشنیدم که یک ماشینی مثلا بشه با یک دکمه ای بی اسش رو خاموش کرد! :D حالا موارد دیگه می شه ولی اینو نشنیدم کلا امیدوارم یکم تو این موارد تو فورزا های دیگه بهتر کار کنن مخصوصا تصادفاتش با 206 با سرعت تمام رفتم تو بلوک های کنار پیست با کاپوت! اقا 10 سانت بیشتر نرفت تو ..تو حالت واقعی معمولا تا شیشه کاپوت جمع می شه هیچ خبری هم از ریختن روغن هیدرولیک و .... روی زمین نیست..به نظرم این بازی خیلی جای پیشرفت داره که اصلا توجه بش نمی شه.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
کلا امیدوارم یکم تو این موارد تو فورزا های دیگه بهتر کار کنن مخصوصا تصادفاتش با 206 با سرعت تمام رفتم تو بلوک های کنار پیست با کاپوت! اقا 10 سانت بیشتر نرفت تو ..تو حالت واقعی معمولا تا شیشه کاپوت جمع می شه هیچ خبری هم از ریختن روغن هیدرولیک و .... روی زمین نیست..به نظرم این بازی خیلی جای پیشرفت داره که اصلا توجه بش نمی شه.

تو شماره‌ بعدی تصادفات منجر به فوت و جراحات بدنی رو هم شبیه‌سازی خواهند کرد!!؟ /:)
مطمئنا بازی جای پیشرفت داره ولی هیچ توجه کردی رو چه سخت افزاری اجرا میشه یا اینکه مقایسه‌اش کردی با سایر عناوین شبیه‌ساز ریسینگ موجود؟

من نشنیدم که یک ماشینی مثلا بشه با یک دکمه ای بی اسش رو خاموش کرد!

امکان خاموش کردن ABS تو بازی، لزوما به معنی امکان عملی بودن این کار تو دنیای واقعی‌ نیست!
این گزینه صرفا برای بالا بردن درجه سختی بازی و به چالش کشیدن مهارت‌های بازیبازه.
حالا اگه تو دنیای واقعی، یه ماشینی چنین امکانی داشته باشه... با یه تیر، دو نشون زدن! ;)

آخرین ویرایش:

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
ترمز ای بی اس که دیگه تو همه ماشین ها هست و من نشنیدم که یک ماشینی مثلا بشه با یک دکمه ای بی اسش رو خاموش کرد!
همونجور که شکم موتور سفره میکنن بعدشم تغیرش میدن ترمز رو هم میشه عوض کرد:-b
ین موارد تو فورزا های دیگه بهتر کار کنن مخصوصا تصادفاتش با 206 با سرعت تمام رفتم تو بلوک های کنار پیست با کاپوت! اقا 10 سانت بیشتر نرفت تو
اینا که عیب نیست تنها مشکلش اینه که جوانان گوجه ای نداره!:))

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام چجوری میتونیم این ماشینای جدیدو مثل aventador با viper رو بگیریم . تا حالا به live وثل نشدم .
باید مثل psn از بیرون psn card بگیریم بدانلودیمشون؟ فک کنم point میگن تو live

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
سلام چجوری میتونیم این ماشینای جدیدو مثل aventador با viper رو بگیریم . تا حالا به live وثل نشدم .
باید مثل psn از بیرون psn card بگیریم بدانلودیمشون؟ فک کنم point میگن تو live
اول باید به لایو وصل شی بله باید point بخری!
البته این viper که جدید اومده رایگانه به لایو وصل شی میتونی بدون point دانلودش کنی.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
چه جوری میشه عکسایی رو که تو بازی از قسمت Photo mode میگیری به PC منتقل کنی ؟

ممنون میشم جواب بدید خیلی لازم دارم

به لایو وصل میشی... عکس رو تو storefront آپلود میکنی... میری به این سایت و با گیمرتگت ساین این میشی... تو قسمت My Froza می‌تونی عکس‌هات رو دانلود کنی.
این ساده‌ترین راهشه منتها باید آنلاین بشی! یه راه دیگه هم هست، اینترنت نمیخواد... که اونو بلد نیستم. دوستان دیگه می‌تونن راهنمایی کنن!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
پک جدید چه ماشینایی اضافه میکنه :d

• 1952 Hudson Hornet
  • 1954 Jaguar XK120
  • 1956 Lotus Eleven
  • 1973 AMC Gremlin X
  • 1995 RUF CTR2
  • 1998 Aston Martin V8 Vantage V600
  • 2011 McLaren 59 GT MP4-12C GT3
  • 2012 Spyker C8 Aileron
  • 2012 Ascari KZ1R
  • 2012 Mercedes-Benz SLK55 AMG
قیمتش هم ناقابل 560 MS پوینت(البته چلنج جدید هم داره)
Forza 4 July Car Pack adds ten shiny sets of wheels | VG247

Last edited by a moderator:

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
به لایو وصل میشی... عکس رو تو storefront آپلود میکنی... میری به این سایت و با گیمرتگت ساین این میشی... تو قسمت My Froza می‌تونی عکس‌هات رو دانلود کنی.
این ساده‌ترین راهشه منتها باید آنلاین بشی! یه راه دیگه هم هست، اینترنت نمیخواد... که اونو بلد نیستم. دوستان دیگه می‌تونن راهنمایی کنن!

ممنون ولی اگه میشه روش افلاینشو بگید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,039
نام
نـــــــویـــــــــد
بیا بالا عزیزم :d

25000 کیلومتر رانندگی
173 ساعت رانندگی
1750 تا مسابقه