Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
54 ...

خوبه که.من 70ـم.یا 65 اینا.

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن من از آبان ماه تا بحال بازی نکردم..تازه یه دو تا لول رفتم بالا.

---------- نوشته در 03:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:36 PM ارسال شده بود ----------

یکی جواب منو هم بده :|
چرا اینجا هیچکس منو حساب نمیکنه :|
منم هستما هیییییییییییییی!!!!
میشه یکی جواب بده :| لطفا!!!

بله میشه.چنین قسمت هایی موجوده.خودش بر حسب قدرت ماشین ها طبقه بندی میکنه.کارتینگ موجود نیست.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان من وقت نکردم زیاد بازی کنم و ماشین بگیرم
ماشین کلاس R1 چیزی اضاف دارید بفرستید بیاد
gamertag:persianthrone

بد دنبال اون Audi R1 هستم :d:thanks:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
به درد دریفترها میحوره b-)

پس ماشینش،مختص خودمه.b-)

---------- نوشته در 01:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 AM ارسال شده بود ----------

در ضمن دوستان ،یه قسمت هست Action ... اون چیه،افراد برای ماشیناشون قیمت میزارن؟ میشه ماشین هایی رو که دی ال سی هستن بخریم؟ چجوری ؟ من نتونستم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
من باهاش بازی کردم خیلی خوبه . واقعا نرم و قابل کنترل هستش مخصوصا هنگام دریفت کشیدن . استایل خوبی هم داره . رنگ زردش رو دوس دارم :d
انصافا فیزیک این بازی فوق العادست

در ضمن دوستان ،یه قسمت هست Action ... اون چیه،افراد برای ماشیناشون قیمت میزارن؟ میشه ماشین هایی رو که دی ال سی هستن بخریم؟ چجوری ؟ من نتونستم.

Auction House جایی هستش که ماشین هاشون رو میفروشن . برای خرید ماشین های DLC حتما باید قبلش DLC رو خودتون خریداری کرده باشین .
کاربردش هم زمانی هست که ماشینی رو میخرین بعد حال نمیکنین میخواین بفروشین . خود بازی ازتون نصف قیمت میخره اما میتونین اونجا بذارین برای فروش به قیمت اصلی یا حتی کمی بالاتر
بعضی هام هستن Design میندازن رو ماشین و میذارنش برای فروش

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من باهاش بازی کردم خیلی خوبه . واقعا نرم و قابل کنترل هستش مخصوصا هنگام دریفت کشیدن . استایل خوبی هم داره . رنگ زردش رو دوس دارم :d
انصافا فیزیک این بازی فوق العادست

Auction House جایی هستش که ماشین هاشون رو میفروشن . برای خرید ماشین های DLC حتما باید قبلش DLC رو خودتون خریداری کرده باشین .
کاربردش هم زمانی هست که ماشینی رو میخرین بعد حال نمیکنین میخواین بفروشین . خود بازی ازتون نصف قیمت میخره اما میتونین اونجا بذارین برای فروش به قیمت اصلی یا حتی کمی بالاتر
بعضی هام هستن Design میندازن رو ماشین و میذارنش برای فروش

پس مکان خوبیه.والا من ماشین 20 هزاری رو گذاشتم 5 میلیارد نخریدن.:d:))

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
بروبچ حرفه ای شما رو چه دیفیکالتی بازی میکنید؟من دنده اتوماته با کنترل کششم روشنه این مسیره هم نصفه هست 85درصد بهم اضافه میده.
تو کلاس R3 ماشین خوب چی هست؟خودم یه دیابلو gtr دارم شاهکاریه این ماشین!
تو کلاس بی و آ هم لوتوس الیزه(ریزه میزه:d)خیلی صفاست

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
July Car Pack معرفی شد!
خودشون میگن سریعترین ولی به نظر من بهترین پکی که تا حالا معرفی شده! لیست ماشین‌ها:
1973 AMC Gremlin X
1952 Hudson Hornet
1954 Jaguar XK1202011
McLaren 59 GT MP4-12C GT3

1956 Lotus Eleven
2012 Mercedes-Benz SLK55 AMG
1995 Ruf CTR2
1998 Aston Martin Vantage V600
2012 Spyker C8 Aileron
و بالاخره....
2012 Ascari KZ1R >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند