Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
این همه راجع به این Hennessey Venom صحبت کردین ولی کل پک یه طرف و اون Ford Transit یه طرف ! :x اون لحظه ای که توی تریلر داره عقب میاد و از اون بوق های مخصوص ماشین های بزرگ میزنه خدا بود ! =))
هرکی پک رو گرفته یه دور با این ماشین بازی کنه به جای من ! :(

96861027104611664944.jpg

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
يك مشكل ديگه بازي واسه من داره اونم اينه كه تو replay وقتي دنده عوض ميكنه انگار كه كلاچ رو نگرفته باشي قرچ صدا ميكنه!
در صورتي كه من تو بازي كلاچ رو ميگرم ولي تو replay با هر تعويض دنده اون صداي قرچ مياد!
واسه همه همينطوريه يا واسه من فقط؟!
منم دقیقا همین مشکل رو تو فورتزا 3 داشتم!کسی نمیدونه دقیقا برا چیه؟؟؟

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
این همه راجع به این Hennessey Venom صحبت کردین ولی کل پک یه طرف و اون Ford Transit یه طرف ! :x اون لحظه ای که توی تریلر داره عقب میاد و از اون بوق های مخصوص ماشین های بزرگ میزنه خدا بود ! =))
هرکی پک رو گرفته یه دور با این ماشین بازی کنه به جای من ! :(

وقتی نمیشه بوق مخصوصش رو زد.... چه فایده داره؟! :d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان من تاریخ ریلیز پورشه رو یادم رفته یکی یاداوری کنه لطفا چون از اینجا به بعد فورزا دیدنی تر میشه !
ویرایش : 22 May

آخرین ویرایش:

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
يك مشكل ديگه بازي واسه من داره اونم اينه كه تو replay وقتي دنده عوض ميكنه انگار كه كلاچ رو نگرفته باشي قرچ صدا ميكنه!
در صورتي كه من تو بازي كلاچ رو ميگرم ولي تو replay با هر تعويض دنده اون صداي قرچ مياد!
واسه همه همينطوريه يا واسه من فقط؟!

صفحه کلاچ تموم کردی! :d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
لامصب این پورش کاین توربو عین خودشه :-o ای کاش یه چند تا از ماشین هاشو واسه اتو ویستا هم کامل درست کنن یه حالی بکنیم تو این پورشه های 300 400 میلیونی که خوابشو هم ببینیم کلی کیف میده !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,109
نام
نـــــــویـــــــــد
نه من نمیخوام 1600 پوینت بددددم :((
انصافا خیلی وسوسه انگیز است . من تصمیم نداشتم بگیرم چون کلا دست به تخفیف این بازی خوبه توی DLCها . اما همچنان احتمالا صبر میکنم تخفیف بزنن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر