Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان یه سوال داشتم :اگه یه ماشین دیفرانسیل جلو رو به دیفرانسیل عقب تبدیل کنیم کار درستیه یا نه ؟چون اینطور که خودش نشون می ده بهتره

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام دوستان یه سوال داشتم :اگه یه ماشین دیفرانسیل جلو رو به دیفرانسیل عقب تبدیل کنیم کار درستیه یا نه ؟چون اینطور که خودش نشون می ده بهتره

دیفرانسیل عقب قدرت چسبندگی بیشتری داره داره و بخاطر همین تو مسابقات دریفت از دیفرانیسل عقب استفاده می کنند. بله کار درستی هست و اگر امکانش بود ماشین رو به 1.5 دیفرانسیل تقویت کن.

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed

به نظر من ماشين هاي كه ذاتن ديفرانسيل جلو هستن، ماشين هاي كوچيك و شهري هست تو كلاس F, E, D كه اصلا نيازي به ديفرانسيل عقب كردنشون نيست! چون بيخودي فقط وزن ماشين رو زياد كردي!! و امتياز ماشين ميره بالا كه همون امتياز رو ميتوني صرف قدرت موتور و هندلينگ (در صورت نياز يكيش) بكني تا از امتيازت به نحو احسن استفاده كرده باشي.
اميدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.:d

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
به نظر من ماشين هاي كه ذاتن ديفرانسيل جلو هستن، ماشين هاي كوچيك و شهري هست تو كلاس F, E, D كه اصلا نيازي به ديفرانسيل عقب كردنشون نيست! چون بيخودي فقط وزن ماشين رو زياد كردي!! و امتياز ماشين ميره بالا كه همون امتياز رو ميتوني صرف قدرت موتور و هندلينگ (در صورت نياز يكيش) بكني تا از امتيازت به نحو احسن استفاده كرده باشي.
اميدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.:d
کاملا درسته.

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
یه خبر خداااااااااااااااااااا
پورشه داره میاد به فورزا در may 22 =))
دارم خر کیف میکنماااااااااااا
منبع:Forza Motorsport - Porsche Expansion Pack
1600 ms point

---------- نوشته در 05:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:27 PM ارسال شده بود ----------

اینم عکساش
وای دهنم آب افتاد

آخرین ویرایش:

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
والا نمیدونم ولی بعید میدونم(شاید با j-tag بشه.)
احتمال خیلی زیاد در آینده ی نه چندان دور تمام dlc ها مثل fm3 روی دیسک عرضه میشه.;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://forzamotorsport.net/en-us/forza_horizon_announce/ b-)

آخرین ویرایش:

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
سلام. شاید خارج از تاپیک دارم پست میدم. اما آیا تاپیک تخصصی در مورد انواع تیونیگ وجود داره(فارسی) . چون این تاپیک زیادی عمومیه. با تشکر

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
امروز چشمم به یه چیز جالب توی یکی از پیست ها خورد ! :D لوگوی کمپانی مالزیایی Proton !! همینی که توی ایران هم 2،3 مدل ماشین مثل Gen2 داره.
برام جالب بود که لوگوی یه ماشین ساز توی پیست هست ولی خودش نیست ! البته بعیده Proton حداقل در حالت فعلی ای که هست هیچ وقت به بازی ها اضافه بشه چون نه طرفداری داره ، نه ماشین خاص و جالبی میسازه ! :D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها فوری میشه یکی به من جواب بده ؟

من دیسک اولم برنر مکسه و کاملا فول استیلسه ولی دیسک دومم برنر مکس نیست اگه دیسک دوم رو نصبش کنم برم لایو ین میشم ؟

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
آقا کسی که آموزش خوب برا این tune نداره?آموزش محسن عکساش پاک شده نمی شه فهمید چکار باید کرد!
یک مسابقه هم بود ماشینم zonda r بود m.rossi هم یک فراری داشت اصلا نمی شده به گرد پاش رسید با اینکه من ماشین رو upgrade کردم و خیلی هم عالی سر پیچ ها می پیچم ولی هر کاری می کنم نمی شه بهش رسید !! راهنمایی کنید ؟
ممنون

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
امروز چشمم به یه چیز جالب توی یکی از پیست ها خورد ! :D لوگوی کمپانی مالزیایی Proton !! همینی که توی ایران هم 2،3 مدل ماشین مثل Gen2 داره.
برام جالب بود که لوگوی یه ماشین ساز توی پیست هست ولی خودش نیست ! البته بعیده Proton حداقل در حالت فعلی ای که هست هیچ وقت به بازی ها اضافه بشه چون نه طرفداری داره ، نه ماشین خاص و جالبی میسازه ! :D
متاسفانه همین پروتون بی در و پیکر لوتوس خریده :|
GM افتاده دست چینی ها , جگوار هم دست هندی ها :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این دوج مشکی تو این پک جدید دیونم کرده خداست همون که مال اون بازیگر سیاه پوسته تو فیلم ای تیم:D حیف که نمیتونم دانلود کنم
متاسفانه همین پروتون بی در و پیکر لوتوس خریده :|GM افتاده دست چینی ها , جگوار هم دست هندی ها :d
فکر کنم استون مارتین هم دست عرب هاس فقط پیکان دست ماست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر