Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
یعنی این World Tour لوس تر و مسخره تر از این هم میتونست باشه؟:| نصف بیشتر Raceـهایی که میاره اصلا تو Event List نیست صرفا برای وقت تلف کردنه.یعنی بزرگترین ایراد بازیه به نظر من.
اتفاقا کار خوبی کردن
biggrin1.gif
اونجوری دیگه وقتی World Tour رو می رفتیم نصف Race های Event List هم خود به خود تکمیل میشد و واسه خیلی ها بازی خیلی زود تموم میشد
biggrin1.gif
اینجوری تا مدت زمان زیادی سرگرم هستیم
biggrin1.gif
من اصلا تو کتم نمیره این چیزا:|کلا مسخرس این حرکت.خب الان FM3 سیستمش بد بود؟:D هماهنگی کامل بین Event List و World Tour طولانی بودنش هم که دیگه همه میدونن.:D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
یعنی این World Tour لوس تر و مسخره تر از این هم میتونست باشه؟:| نصف بیشتر Raceـهایی که میاره اصلا تو Event List نیست صرفا برای وقت تلف کردنه.یعنی بزرگترین ایراد بازیه به نظر من.
اتفاقا کار خوبی کردن :D اونجوری دیگه وقتی World Tour رو می رفتیم نصف Race های Event List هم خود به خود تکمیل میشد و واسه خیلی ها بازی خیلی زود تموم میشد :D اینجوری تا مدت زمان زیادی سرگرم هستیم :D البته مشکل اصلی World Tour آسون بودن بیش از حدش هست، یعنی مسابقات Event List (رو بالاترین درجه سختی) قشنگ 2 برابر از مسابقات World Tour (با بالاترین درجه سختی)، سخت تره :D

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
اینا از اول اینطوری بودن :D
من کنترل پایداری رو فعال گذاشتم ولی هرزگردی رو نه
کلاچ غیر فعاله
Rewind فعاله
ABS هم فقط ON هست
در اصل 120% کار میکنیم :D

قسمت جدایی نداره واسه این لیز بازی ؟

چرا مولتیش داره من از 24 ساعت 26 ساعتشو تو دریفتم.
البته به غیر از اینا باید tune هم بشه.خواستی منو اد کن بریم دریفت:)

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
کسی بلد بدون فعال کردن Traction یا همون کنترل هرزگردی با Holden که توی کلاس R3 هست رانندگی کنه !! نه کسی میتونه واقعا ؟! :D

دنده 1 با 3 ـش هیچ فرقی نداره خو :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه سوال دارم با کدوم ماشین میتونم 240 مابل بر ساعت برونم؟ :d (میخوام اچیومنت رو بگیرم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر