Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
دوستان قسمتی واسه دریفت کشی و لیز بازی نیست توی این بازی ؟:D

شما برو تو قسمت dificulty و گزینه ی track control و stability control رو خاموش کن و فرمون رو بذار رو حالت sinulation. در ضمن اگه می خوای خیلی حال کنی ترمز رو بذار رو ABS On. یعنی خودش ترمز نگیره. برو حال کن.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
من بازی رو میزارم بعد نیم ساعت{حدودا}ارور میده یه بار میگه ببین دیسکت واقعا fm4 است
یه بار میگه خش داره در حالی که امروز خریدم تمیزه!چه کنم؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
شما برو تو قسمت dificulty و گزینه ی track control و stability control رو خاموش کن و فرمون رو بذار رو حالت sinulation. در ضمن اگه می خوای خیلی حال کنی ترمز رو بذار رو ABS On. یعنی خودش ترمز نگیره. برو حال کن.

اینا از اول اینطوری بودن :D
من کنترل پایداری رو فعال گذاشتم ولی هرزگردی رو نه
کلاچ غیر فعاله
Rewind فعاله
ABS هم فقط ON هست
در اصل 120% کار میکنیم :D

قسمت جدایی نداره واسه این لیز بازی ؟

آخرین ویرایش:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آقا بعضی وقت ها این Rewind نمیگیره تو بازی ! باگه ؟
وقتی هم میگیره خیلی راحت 1 lap برمیگرده :D
حل شدنی نیس ؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
آقا بعضی وقت ها این Rewind نمیگیره تو بازی ! باگه ؟
وقتی هم میگیره خیلی راحت 1 lap برمیگرده :D
حل شدنی نیس ؟
والا ما هم نمی دونیم این ریواین بر چه اساسی. بعضی وقتا 2 ثانیه بر می گردونه عقب بعضی وقتها هم 2 ساعت.:d به احتمال زیاد بر اساس فاصلت از چک پوینته همونی که بالای صفحه سمت راست می نویسه Turn بعدش 4 تا خط می ذاره.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
والا ما هم نمی دونیم این ریواین بر چه اساسی. بعضی وقتا 2 ثانیه بر می گردونه عقب بعضی وقتها هم 2 ساعت.:d به احتمال زیاد بر اساس فاصلت از چک پوینته همونی که بالای صفحه سمت راست می نویسه Turn بعدش 4 تا خط می ذاره.
نخیر عزیزم اونایی که شما میفرمایید Racing feats هست:D بعنی بر اساس اینکه اون پیچ رو چطور پیچیدید Rate میکنه ربطی به هیچی دیگه نداره:D
البته من یادمه Rewind تو FM3 مشکل داشت.توی FM4 مثل اینکه محدودیت داره یعنی بیشتر از یه مقداری تو یه Race نمیتونید Rewind کنید.:D

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
نخیر عزیزم اونایی که شما میفرمایید Racing feats هست:D بعنی بر اساس اینکه اون پیچ رو چطور پیچیدید Rate میکنه ربطی به هیچی دیگه نداره:D
البته من یادمه Rewind تو FM3 مشکل داشت.توی FM4 مثل اینکه محدودیت داره یعنی بیشتر از یه مقداری تو یه Race نمیتونید Rewind کنید.:D
چيزي من كه در مورد ريواين فهميدم تو مسابقاتي كه 2 نفري هستين (اسمش رو نميدونم) و مسير طي شده رو درصد ميزنه از 90% رد شي ديگه ريواين عمل نميكنه!
و اينكه اگه مسير رو بي خطا بري ريواين نميده! (البته در مورد اين يكيش شك دارم) :d

اين DLC ها روي دي وي دي جديد بازي نيومده هنوز؟! كف كرديم خدايش:|

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام

نه این اصلا نمیزنه
یعنی ما هرچی Y میزنیم کار نمیکنه
بعدش حدود 1 Lap میره عقب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر