Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
خوش به حالتون.من نمی تونم به لایو وصل بشم و این پک های جدید را دانلود کنم.در رویای ورژن Ultimate collection بازی باید یکسالی بمانم.|-)

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
آقا این ماشین های آمریکایی عضله ای ( :D ) پشتشون خیلی بازی میکنه
راهی ندارید واسه این معضل !؟ :D
یه راهی هم بگید واسه پیچ های خیلی تند که با سرعت میریم توشون
چجوری بهترین ورود به پیچ رو داشته باشم ؟ با سرعت و دنده البته :D
خود نگه داشتن ماشین با اون سرعت تئوری داره اونم بگید چون بنده با درجه Expert میرم ولی بعضی وقت ها Assist ترمز ABS رو اجبارا روشن میکنم :D

با تشکر

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
خود نگه داشتن ماشین با اون سرعت تئوری داره اونم بگید چون بنده با درجه Expert میرم ولی بعضی وقت ها Assist ترمز ABS رو اجبارا روشن میکنم :D

با تشکر

آقا این مشکل من بود شدید به خصوص سر پیچ ها انقدر عقبش بازی میکرد که همش تو بیرون جاده بودم ولی رفتم تو Tunesetup تو قسمت Differntial و هر دو Acc. و dec. رو 0 کردم حالا نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی دیگه ماشین خیلی سر پیچا عالی شد
البته این تغییرات برای Pontiac Trans Am. بودش و بعد از اسپرت کردن ماشین این اتفاقی که میگی برام رخ داد

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آقا این مشکل من بود شدید به خصوص سر پیچ ها انقدر عقبش بازی میکرد که همش تو بیرون جاده بودم ولی رفتم تو Tunesetup تو قسمت Differntial و هر دو Acc. و dec. رو 0 کردم حالا نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی دیگه ماشین خیلی سر پیچا عالی شد
البته این تغییرات برای Pontiac Trans Am. بودش و بعد از اسپرت کردن ماشین این اتفاقی که میگی برام رخ داد

شتاب اول و دوم ماشین کم نمیشه ؟

من خودم یه سری فشار تایر های عقب رو کم کردم یکم بهتر شد ول کلی شتابش افتاد !

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
بردارن عزیز من هرکاری می کنم کیفیت بازی درست نمیشه !!
اصلا نمیشه پشت ماشین های سیاه رو دید !!!!

کابل HDMI زدم تنظیمات هم روی Source , 1080p هست !!!
چه کنم ؟ :( مشکل از چی هست ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بردارن عزیز من هرکاری می کنم کیفیت بازی درست نمیشه !!اصلا نمیشه پشت ماشین های سیاه رو دید !!!!کابل HDMI زدم تنظیمات هم روی Source , 1080p هست !!!چه کنم ؟ :( مشکل از چی هست ؟
برو توmy profile>options>video بعدbrightnessرو ببر50به بالا درست میشه

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما

با تشکر
شما TCS و STS رو تست کردی؟؟؟

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
من تو قسمت gear هم فاصله دنده هارو کم کردم
آخر این تغییرات هم سرعت ماشین از 185 مایل به 189.6 مایل رسید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
این Zonda R چرا اینقدر نامرده؟ :-/ :D دو تا گاز میدم، یه دور از بقیه میفتم جلو، حال نمیده اصلا :| :D درجه سختی هم کلا چسبوندم تا ته، ولی هر وقت با Zonda R بازی میکنم خیلی راحت اول میشم. البته بقیه ماشین ها اینجوری نیستن و این Zonda R ـش خیلی خفن طراحی شده، شاید هم من تو رانندگی باهاش حرفه ای شدم :D :D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
این Zonda R چرا اینقدر نامرده؟ :-/ :D دو تا گاز میدم، یه دور از بقیه میفتم جلو، حال نمیده اصلا :| :D درجه سختی هم کلا چسبوندم تا ته، ولی هر وقت با Zonda R بازی میکنم خیلی راحت اول میشم. البته بقیه ماشین ها اینجوری نیستن و این Zonda R ـش خیلی خفن طراحی شده، شاید هم من تو رانندگی باهاش حرفه ای شدم :D :D
به نظر من Zonda Cinque خداتره:D ادم باورش نمیشه که این ماشین Road Going هم هست.فرمان عالی سرعت وحشتناک و ترمزهای 20.همه اینها با کلاس R3:D
انصافا Pagani ماشینهاش یکی از یکی خداتره:D

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
شما TCS و STS رو تست کردی؟؟؟

دقیقا چیه ؟ :D
من الان رفتم 2 تا تنظیم بود توی Difficulty
اگه اشتباه نکنم یکیش کنترل پایداری بود و یکیش کنترل هرزگردی
هرزگردی رو خاموش کردم باز یکم چرخش پشتش بهتر شد
این 2 تایی که شما میگین چی هستن ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
به نظر من Zonda Cinque خداتره:D ادم باورش نمیشه که این ماشین Road Going هم هست.فرمان عالی سرعت وحشتناک و ترمزهای 20.همه اینها با کلاس R3:D
انصافا Pagani ماشینهاش یکی از یکی خداتره:D
اینی که گفتی یه خرده کنترلش تو سرعت بالا مشکل داره به نظرم :D یعنی تو سرعت بالا، یهو میشه مثل پراید که بالای 120 تا دیگه نمیشه کنترلش کرد :D ولی اون Zonda R تو سرعت بالا خیلی کنترل خوبی داره. البته از نظر کنترل کردن تو سرعت بالا فکر کنم هیچ کدوم به پای Audi R8 نرسن :D

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
اینی که گفتی یه خرده کنترلش تو سرعت بالا مشکل داره به نظرم :D یعنی تو سرعت بالا، یهو میشه مثل پراید که بالای 120 تا دیگه نمیشه کنترلش کرد :D ولی اون Zonda R تو سرعت بالا خیلی کنترل خوبی داره. البته از نظر کنترل کردن تو سرعت بالا فکر کنم هیچ کدوم به پای Audi R8 نرسن :D

توی کلاس A هیچوقت پا توی کفش Ferrari F430 نکن بچه :D

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
مسابقه مخصوص دریفت نداره؟
از بس اسونه بعد یه مدت خسته کننده میشه من که رو درجه سختی یکی مونده به اخری عین اب خوردن از همون دور اول جلو میفتم. این هوش مصنوعی رقبا هم خیلی پایینه.
تنها نکته ای که منو وادار به ادامش میکنه شبیه سازی فوق العاده ماشیناش هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر