Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
ولی خب همچین کشکی هم نیست:dاولش از 2500 شروع میشه.بعد میشه 10000 هزار،بعد 25 هزار،50 هزار،100 هزار،150 هزار.برای اینم که این پولها رو بگیری باید رکورد کسانی که تو لیدربرد هستن رو بزنی که واقعا سخته.ولی کلا آنلاینش خیلی عالی پول میده.من خیلی خیلی راحت و در مدت زمان کمی تونستم 1 میلیون از آنلاینش در بیارم.
در كل اينكه ركورد جهاني خودت رو ببيني خيلي لذت بخشه.
عجيب هوس آنلاين كردم;;)

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
ببینید باید به کلاس ماشین هم توجه کنید ! برای شرکت در یه مسابقه خاص باید ماشین دارای اون کلاس رو داشته باشید، اگر مشکل کلاس ندارید و باز نمیذاره آپگرید کنید باید ببینید که این مسابقه برای ماشینهای stock هست یا نه ! اگر آره که باید با ماشینهای دست نخورده بازی کنید ! ممکنه مثلاً یه شرطهای دیگه ای گذاشته باشن برای ماشینها ! مثلاً گفته شده باشه قدرتشون از فلان حد کمتر باشه یا وزنشون از فلان حد کمتر باشه و ... همه این نکات رو باید بسنجید قبل از مسابقه ! فکر کنم اگر Y رو بزنید خصوصیات و شرایط مسابقه رو بهتون میگه بازی ! یکم سعی کنید متوجه میشید مشکل از کجاست ! ;)

راستش محدودیتهاش فقط برای RWD و HP زیر 600 بود ولی به هر حال
الان بهترین ماشین برای Drag چیه؟ و یه سواله دیگه: چجوری میتونم رکوردم رو توی لیدربرد ثبت کتم؟ مثلا توی یه پیست مخصوص یه رکورد Drag زدم حالا از کجا ثبتش کنم و بفهمم چندمم؟

ممنون

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
دوستان چرا ترمز ماشینهای پر سرعت اینقدر داغونه.تو سرعت 200 تا 40 50 متر میکشه.(رو حالت abs)
چون سیستم خیلی پیچیده ایه و باید طوری پیشرفته باشه که بتونه به میزان لازم قدرت ترمز رو کم کنه که نمیکنه!زیادی میکنه!شما ABS رو خاموش کن و زیاد و تا ته ترمز نگیر که تایرها قفل نکنه بعدش خیلی هم خوب ترمز میگیره!

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
من چجوری میتونم رکوردم رو توی لیدربرد ثبت کتم؟ مثلا توی یه پیست مخصوص یه رکورد Drag زدم حالا از کجا ثبتش کنم و بفهمم چندمم؟

ممنون

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اقا بازی انحصاری forzamotorsport 4رو که بهترین بازی ریسینگ که تاحالا ساخته شده رو گذاشتم کنار نمیذاره درسی مرسی بخونیم...ولی اخرین رکوردم تو نوربورگ با زونداrشد7.12.631

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
اقا بازی انحصاری forzamotorsport 4رو که بهترین بازی ریسینگ که تاحالا ساخته شده رو گذاشتم کنار نمیذاره درسی مرسی بخونیم...ولی اخرین رکوردم تو نوربورگ با زونداrشد7.12.631

داداش شما بازی کنی بهتره چون آخرش که هیچی از درس نمی فهمی واسه چی این لحظات زیبا رو می خوای از دست بدی؟ برو بازیتو بکن و از دنیای بدون درس لذت ببر.

یکیش خود من بخاطر امتحانات بازی رو گذاشتم کنار. ولی چیکار کردم مثلا؟ خیر سرم جزو شاگرد اولی ها هم هستم همه از من انتظار دارند...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,042
نام
نـــــــویـــــــــد
خُب بحمدالله بار دیگر تاریخ تکرار شد دقایقی پیش :d

146 ساعت رانندگی خالص
46 ساعت درون منو بوده ایم
و بقیه موارد اعم از آپگرید و ول چرخیدن در قسمت های آنلاین حدودا 12 ساعت
تعداد ماشین های موجود در گاراژ 306
ارزش گاراژ 82 میلیون

خلاصه بهترین ریسینگ نسل و تاریخ بدون شک بسی به ما حال داد . کاملا باهاش زندگی کردم . به شکل عجیبی جذبم کرد جوری که بازی به این طولانی ای رو در این مدت 100% کردم . خیلی خیلی از شماره ی 3 برام جذابتر بود . همه چیز بازی کاملا پیشرفت کرده بود . گرافیک . طراحی ماشین ها چه نمای داخلی چه خارجی , فیزیک نابود میکرد آدم رو , گرافیک و جزئیات محیط بی نظیر بود تو سبک خودش و نور پردازی هم که کاملا نقطه ی فوت بازی هستش . تنوع ماشین ها که مثل قبل عالی بود . تنوع مسابقات هم خیلی بهتر شده بود . انتظار برای شماره ی 5 واقعا سخت هستش
هزاران درود بر Dan Greenawalt و T10

به افتخار مرد بزرگ و پرچمدار ریسینگ

rxxg2wkdnc5bf4gof6zp.jpg

:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر