Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
لطفا این بحثا رو ببرید تو سی دی فروشی سر کوچتون.
--------
میگم احساس میکنم مدت زمان برای کامل کردن Eventـها نسبت به FM3 کمتر شده آخه به جز World Championshipـها اکثر Eventـها 3 تایی هستن که نسبت به FM3 کمتره.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
با اءودیr8نوربورگرینگ رو6.37رفتم 10ثانیه از رکورد جهانی زونداrبهتر.باید انقد تمرین کنم که بتونن باخود زونداrبتونم6.47رو بزنم خیلی سخته ولی به قول معروف که میگن اگه تمرین کنی میتونی تو نوربورگرینگ با زونداr رکورد بزنی :D

آخرین ویرایش:

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
با اءودیr8نوربورگرینگ رو6.37رفتم 10ثانیه از رکورد جهانی زونداrبهتر.باید انقد تمرین کنم که بتونن باخود زونداrبتونم6.47رو بزنم خیلی سخته ولی به قول معروف که میگن اگه تمرین کنی میتونی تو نوربورگرینگ با زونداr رکورد بزنی :D
اگه تو لایوم بودی الان میلیونر بودی ;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
میگم احساس میکنم مدت زمان برای کامل کردن Eventـها نسبت به FM3 کمتر شده آخه به جز World Championshipـها اکثر Eventـها 3 تایی هستن که نسبت به FM3 کمتره.

نه باو عمرا کمتر نشده . درسته مسابقات 1 ساعته رو حذف کردن اما همون WCها و همچنین eventهای ماشین های GT2 و GT3 و مسابقات مخصوص هر منطقه خیلی طولانی است :d حالا من تایم FM3 رو یادم نیست اما الان 117 ساعت شده رسیدم 80% :|

حال دادی نوید جان :d 50 لول بدون ماشین؟

من خودم تا لول 50 فقط با ماشین هایی که خودش میداد مسابقه دادم البته یه 458 از FM3 وارد بازی کردم که بیشتر مسابقات رو با اون رفتم :d

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
نوربورگ رو6.32رفتم باr8کسی رکوردی چیزی باr1ها میدونه بگه ببینم خوب میرم یا نه
دوست عزیز مطمئنی؟؟؟؟یعنی با audi r8 کلاس S مسیر 20 کیلومتری نوبرگرینگ رو تو 6.32 ثانیه رفتی:-/چون یه چیزی فراتر از غیر ممکن هست.الان نفر اول لیدربرد با mosler که تا آخر upgrade شده و تبدیل به کلاس R1 شده،تونسته 6.39 ثانیه رکورد بزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر