Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خسته نباشی !:d ملت با یه نیسان gtr استاندارد 7.27 (رکوردش تو نوربورگ) میرن تو با R1 تازه ......!
خب حوصله زیاد ترمز گرفتن نداشتم با اون فقط2بار رفتم.گفتم که تمرین میکنم ببینم میتونم باهمینgtrرکوزد بزنم........خب الان با اینgtrرفتم بار اول8.52شد....مسخره نکنین چند. ماه بخاطر سربازی از میادین دور بودم بهم میگفتن سلطان فورتزا صبر کن به دوران اوج برگردم رکورد6.40رو میزنم...دی

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یه کم بهتر شدم نیسانgtrمعمولی8.43رفتم gtrمسابقه ای7.42رفتم زونداrرو7.32رفتم و. باr1تونستم 6.58برم هنوز خوب نیست باید بیشتر کار کنم.این نوربورگرینگ رو خیلی زیبا ساختن ولی کاش افتابی هم میذاشتن...هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر دیونه میشم امروز داخل کابین اکثر ماشین ارو نگاکردم خدای عجب جزءیاتی داره نور پردازیش هوش از سرادم میبره...نمیدونم چرا بعصی میگفتن نمایه داخل خوب نیست و...واقعا فوقالعادست

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یه کم بهتر شدم نیسانgtrمعمولی8.43رفتم gtrمسابقه ای7.42رفتم زونداrرو7.32رفتم و. باr1تونستم 6.58برم هنوز خوب نیست باید بیشتر کار کنم.این نوربورگرینگ رو خیلی زیبا ساختن ولی کاش افتابی هم میذاشتن...هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر دیونه میشم امروز داخل کابین اکثر ماشین ارو نگاکردم خدای عجب جزءیاتی داره نور پردازیش هوش از سرادم میبره...نمیدونم چرا بعصی میگفتن نمایه داخل خوب نیست و...واقعا فوقالعادست

کی گفته نمای داخل خوب نیست؟ بهترینه حداقل بین رقبای خودش... نمای کابین عالیه داخل فورزا ۴...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
هیچی دادا...شوخی بود...زیاد تو بهرش نرو...!
ولی ما هم همچین خوشحالم نیستیم...

داش محسن خودش فن اعظم فورتزا هست:dمنظورش این بود که عده ایی معتقدن کاکپیتها خوب نیست:))البته عده ایی دیگه هم معتقدن کاکپیت یه بازی دیگه بهتر از کاکپیتهای فورتزا 4 هست/:)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان

داش محسن خودش فن اعظم فورتزا هست:dمنظورش این بود که عده ایی معتقدن کاکپیتها خوب نیست:))البته عده ایی دیگه هم معتقدن کاکپیت یه بازی دیگه بهتر از کاکپیتهای فورتزا 4 هست/:)

داش محسن کارش بیسته...ما مخلصشم هستیم...!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
dlc جدیدم تو راهه .... غیر از هوایرا و لامبوش بقیش مالی نیست.....
Forza 4 January Jalopnik Car Pack - Gamersyde

آئودی RS5 و آلفا را نمیبینی مگه؟ :d
عجب DLC وسوسه کننده ای هست این من عاشق این آلفا شدم دست و پام لرزید یهو :d>:d<

news_forza_4_january_jalopnik_car_pack-12320.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
آئودی RS5 و آلفا را نمیبینی مگه؟ :d
عجب DLC وسوسه کننده ای هست این من عاشق این آلفا شدم دست و پام لرزید یهو :d>:d<

news_forza_4_january_jalopnik_car_pack-12320.jpg
البته این پاگانی هست که واقعا هم فوق العادس:dکلا ماشینای پاگانی حرف ندارن.سرور همشون هم زوندا 2010 هست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
این Huayra مگه انحصاری برای یکی از NFSها نبود ؟ :|
کلا پک خوبی است نسبتا ! اون ماشین R1 هم فوق العاده زیباست خیلی حال کردم . بازم اون November بهترین بوده تا اینجا به نظرم مخصوصا Aventador که زندگی کردیم باهاش :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
آخه چرا ما باید تو کف این DLC ها بمونیم؟
لعنت که ما تو ایرانیم...

آخر 2012 نسخه کاملش ( با تمام DLC ها ) میادش ! اگر نتونستی تا اون موقع بگیریشون نسخه کپیش رو میتونی بخری و استفاده کنی ! من که همین کار رو برای Forza 3 کردم و خیلی از ماشینهایی که الان تو Forza 4 هستن رو همونجا زیارت کردم ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر