Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Affinity Level :

Ferrari | 44
Audi | 9 :d
Mercedes-Benz | 7
Ford | 6

بقیه هم زیر 6 همگی
argi27mc008dgirzl.gif
... Driver Level 79 و درصدر کامپلیشن بازی هم 13.7% :d .

دوستان فراری باز, یعنی هیچ کس نیست اینجا فراری 599XX رو خریده باشه؟؟؟
من هم XX ـشو دارم هم GTO ... :d

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
آخه محسن عزیزم قربون شکلت برم COD که نیست بگیم بازی 3 ساعته رو 6 ساعت کش بدیم که لذت ببریم ! من الان 115 ساعت رانندگی داشتم 72% از بازی کامل شده تقریبا با نصف برندها هم مسابقه دادم !

Ferrari 50 با این 29 ساعت رانندگی کردم
Audi 50 این هم 28 ساعت
Dodge 22
BMW 20
Mercedes Benz 18
Nissan 14
Chevrolet 11
Ford 10
Volkswagen 10
Lamborghini 9
Aston Maritn 9
Peugeot 9
Mitsubishi 9
Seat 7
Koenigsegg 7
و کلی ماشین دیگه که زیر 7 هستن و حال ندارم بنویسم :d در کل خواستم بگم که تمام اچیوهای بازی رو تا lvl 150 به راحتی میشه گرفت ( البته غیر از 2 تاش ) که تازه نزدیک 30% از بازی کامل شده . در ادامه میتونین با ماشین های مختلف Event List رو بخورین ! کلا وقتی وارد Event List بشی مجبوری که با ماشین های مختلف مسابقه بدی . کلا تا اینجا کاملا از بازی لذت بردم و هر جا حس کردم خسته شدم اصلا به زور بازی نکردم حتی اون موقع که اچیو میخواستم !

من که از دم هر چه ماشین برسه دستم یه دور باهاش میرم، اینجوری خیلی بیشتر حال میده

تو که کلا خیلی خاصی ممد :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اخ قربونه اون کلامت. درسته. کلا فراری 599 یه چیزیه برا خودش ولی انصافا XX خیلی خوفه. ( یعنی وقتی به عکس امضات نگاه مکینما میترسم :d)بله رکورد FXX رو زد. الان سریعترین فراری تاریخ همین 599XX هست.البته زوندا R رکورد XX رو زد و الان رکورد داره نربرگ رینگ هستش. ( اونم خیلی خوفه :d)
دهنش سرویس.اتفاقا همین امروز لول47شدم و این زوندا رو بهم داد صداش دیونه کنندست ولی زیاد باقیافش حال نمیکنم ولی داخل ماشین یکی از پر جزءیات ترین ماشین های بازیه خیلی خره

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
دهنش سرویس.اتفاقا همین امروز لول47شدم و این زوندا رو بهم داد صداش دیونه کنندست ولی زیاد باقیافش حال نمیکنم ولی داخل ماشین یکی از پر جزءیات ترین ماشین های بازیه خیلی خره

اره دقیقا برای لول 47 میده زوندارو. من تو برنامم بود که بخرمش و وقتی بهم دادش کلی ذوق کردم. صدا که انصافا همه مدلهای پاگانی صدای خفنی دارن. صدا ماشینهای فرمول یک میدن :d
ولی خداییش قیافش باحاله. یعنی من تو کله مدلاش با همین R حال میکنم ( همچین میگم کله مدلاش انگار چندتا هستن کلا :d یه F هستو یه Cinque و یه R )

آپدیت: البته جدیدا یه مدل دادن که من در توانم نیست اسمشو به فارسی بنوسیم که حیف شد تو بازی نیست. Pagani Huayra :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اره دقیقا برای لول 47 میده زوندارو. من تو برنامم بود که بخرمش و وقتی بهم دادش کلی ذوق کردم. صدا که انصافا همه مدلهای پاگانی صدای خفنی دارن. صدا ماشینهای فرمول یک میدن :dولی خداییش قیافش باحاله. یعنی من تو کله مدلاش با همین R حال میکنم ( همچین میگم کله مدلاش انگار چندتا هستن کلا :d یه F هستو یه Cinque و یه R )آپدیت: البته جدیدا یه مدل دادن که من در توانم نیست اسمشو به فارسی بنوسیم که حیف شد تو بازی نیست. Pagani Huayra :d
اره صدا همشون عالی.قیافش باحاله ولی من کلا از اینجورماشین خو شم نمیاد بیشتر ساده دوسدارم

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آقا یه پاگانی زوندا بهم جایزه داد بازی . یه کاری کرد که همه ی ماشینام از چشمم افتادن ! عجب خفنه این ماشییییییییییییییییییییییین . خارق العاده س !!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
لامبورگینی سستو المنتو رو هدف گرفتم بخرم>:d< الان 1.5 دارم اون قیمتش 2.6 هست....لول 38 هم هستم....احیانا تو لول های بالاتر جایزه نمیده که این لامبوی عزیز رو؟:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
لامبورگینی سستو المنتو رو هدف گرفتم بخرم>:d< الان 1.5 دارم اون قیمتش 2.6 هست....لول 38 هم هستم....احیانا تو لول های بالاتر جایزه نمیده که این لامبوی عزیز رو؟:d

منظورت کدومه؟
اخرین ماشین از لامبورگینی ها؟
هر کی باش رفته بگه چجوریاس؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
جایزه نمیده .. ولی اصلا انتظارات منو بر اورده نکرد ! بر خلافه قیافش خیلی ماسته ....

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
درود .
دوستان برای استفاده از ماشینای دیسک 2 حتماً باید دیسک 2 اینستال شه ؟ :D
نمیشه یدونه ماشین از توش ایمپورت کرد ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟