Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
خب یه سوال دیگه.الان چرا خیلی وقته دیگه ماشین بهم جایزه نمیده:-/
ماشین جایزه را فقط بعد هر دفعه بالا رفتن Driver Level میده ، از 50 هم بالاتر بری کلا دیگه از ماشین خبری نیست و فقط CR ... که خیلی هم خوبه :d .
قرار نیست با یه ماشین بری که، فقط باید با یه برند بری. بهتره یه برندی رو انتخاب کنی که تنوع ماشین هاش بالا باشه خسته هم نشی:biggrin1: مثلا Ford یا بنز.
تو این مورد Ferrari از همه بهتره ، چون فکر کنم بیشتر از همه از این برند ماشین هست تو بازی ... خیلیاشون هم که واسه Auto Vista طراحی شدن که یعنی خدا کلا :-/:d .
آخه من با فراری خصوصا با F430 تو FM3 خیلی خاطره دارم:biggrin1:
این 430 نمای کاکپت ـش خیلی قشنگ طراحی شده ... قشنگ نقطه نقطه های فرمون را میبینی حال میده :d .
البته من الان مثلا فراری 458 هر قطعه ایی براش بخوام بخرم مجانی هست.یا لکسوس.یعنی 50 شده،خودم خبر ندارم
yahoo_7.gif
واسه مجانی بودن لازم نیست حتما 50 باشه حالا ، تا یه جایی برسی فکر کنم دیگه مجانی میشه :| ... بعدشم CR میده ، الان برا من هم مجانی هست و هر دفعه که Afinnity Level میره بالا 120-30 هزارتا CR میده :d .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134

بابی چقدر بی سلیقه ایی:dبنز هم شد ماشین؟بنز فقط اون SLS amg خیلی خیلی حال میده.باقیش آشغاله:dالبته من الان مثلا فراری 458 هر قطعه ایی براش بخوام بخرم مجانی هست.یا لکسوس.یعنی 50 شده،خودم خبر ندارم:-/
من دقیقا کجا گفتم بنز دوست دارم؟:-/ گفتم برای اینکه خسته نشی بنز تنوع ماشین هاش بالاست (Ford و پژو و شورلت و فراری و چند تا دیگه هم خیلی ماشین دارن).
نمیدونم، لول چندی مگه؟:-/ اگه بالاتر از 50 باشی فکر کنم دیگه جایزه مایزه در کار نیست>:d<

بعد جالبه من هنوز یه ماشین هم نخریدم:-/ :D خودش که تند تند میده، اولش هم سیو FM3 رو ایمپورت کردم و عشق (R8) و بوگاتی و اون ماشین R1 آبی رنگ که مال پژوئه (اسمش چی بود؟:-/) با 7-8 تا دیگه آزاد کرد>:d< یه بار امتحانی هم شده باید ببینم ماشین خریدنش چجوریه:-/:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من اصلا دنبال اچیو نیستم هر مسابقه با یه ماشین میدم.کلا اونجوری که بهم حال بده بازی میکنم خیلم کم مسابقه میدم و بیشتر تو فری پلی میرونم..forza2رو خیلی دوسداشتم عاشقforza3شدم و. جزء ی از زندگیم شده مثل غذا باید هرروز فورتزا بزنم مخصوصا بعد اومدنgt5علاقم به فورتزا1000000000000000000000000000000برابر شد...اخ بدجور تو کف اونm5ابی ولی نمیتونم لایو برم

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
دوستان فراری باز, یعنی هیچ کس نیست اینجا فراری 599XX رو خریده باشه؟؟؟ من چندین صفحه قبل هم گفتم ولی کسی جواب نداد. شاید چون گرونه کسی نخریده اونو
ولی به همه طرفدارای فراری توصیه میکنم حتما این ماشینو بخرید و از رانندگی باهاش لذت ببرید. حتما شنیدید که به فراری میگن اسب رام نشدنی دیگه. واقعا برازنده این ماشینه. مخصوصا وقتی که سیستمهای کنترل الکترونیکیو خاموش کنید ( از ABS گرفته تا TCS) واقعا لذت بخشه.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان فراری باز, یعنی هیچ کس نیست اینجا فراری 599XX رو خریده باشه؟؟؟ من چندین صفحه قبل هم گفتم ولی کسی جواب نداد. شاید چون گرونه کسی نخریده اونو
ولی به همه طرفدارای فراری توصیه میکنم حتما این ماشینو بخرید و از رانندگی باهاش لذت ببرید. حتما شنیدید که به فراری میگن اسب رام نشدنی دیگه. واقعا برازنده این ماشینه. مخصوصا وقتی که سیستمهای کنترل الکترونیکیو خاموش کنید ( از ABS گرفته تا TCS) واقعا لذت بخشه.
کلا 599 خدای ماشیناست ... ولی من با GTO ش بیشتر حال میکنم ..... یادمه XX رکورد FXX رو هم تو نوربورگ زده بود ......

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کلا 599 خدای ماشیناست ... ولی من با GTO ش بیشتر حال میکنم ..... یادمه XX رکورد FXX رو هم تو نوربورگ زده بود ......
اره خداست رکورد نوربورگرینگ رو زده فکر کنم6دیقه و50ثانیه خودمم چند بار امتحان کردم و باهاش رفتم ولی تا نصف ماشین داغون میشد دیگه بیخیال شدم خیلی وحشیهgtoهم خداست ولی هیچکدوم ایتالیا نمیشن

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود

اخ قربونه اون کلامت. درسته. کلا فراری 599 یه چیزیه برا خودش ولی انصافا XX خیلی خوفه. ( یعنی وقتی به عکس امضات نگاه مکینما میترسم :d)
بله رکورد FXX رو زد. الان سریعترین فراری تاریخ همین 599XX هست.

اره خداست رکورد نوربورگرینگ رو زده فکر کنم6دیقه و50ثانیه خودمم چند بار امتحان کردم و باهاش رفتم ولی تا نصف ماشین داغون میشد دیگه بیخیال شدم خیلی وحشیهgtoهم خداست ولی هیچکدوم ایتالیا نمیشن

البته زوندا R رکورد XX رو زد و الان رکورد داره نربرگ رینگ هستش. ( اونم خیلی خوفه :d)

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,634
نام
محمد
من الان نگاه کردم بیشترین رانندگی رو با ماشین های Audi داشتم :D اینا Affinity Level های بالای 6 ـم هست:
Affinity-Favourite Car
Audi 12-Audi R8 5.2
Ferrari 11-Ferrari 365 GTB/4
Chevrolet 9-Corvette C1
Mazda 7-Mazda MX-5 Gen 1
Toyota 7-Toyota 2000 GT
McLaren 7-McLaren MP4-12C
BMW 6-MMW M3 GT2
Bugatti 6-Bugatti Veyron
Jaguar 6-Jaguar XFR
Ford 6-Ford Mustang '70
بیشترین رانندگی رو هم فکر کنم با Ferrari 365 GTB/4 داشتم، با این که ماشینش قدیمیه ولی لامصب غولی هست واسه خودش :D تا الان هم با ماشین های 20 تا کارخونه مسابقه داشتم. شما هم اگه حسش رو داشتید لیست برند هایی که Affinity Level بالای 6 رو باهاشون بدست آوردید و همین طور Favourite Car اون برند رو بنویسید ببنیم سلیقه ها چطوریه :D

آخرین ویرایش:

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
لامذهب مگه این خانواده فراری میذاره Affinity برندای دیگرو بالا ببری !..... اصلا نمیتونم با بقییه ماشین ها برم ... مثل این مییمونه که یه نفر که سی ساله تو المان زندگی کرده رو ور داری بیاری تو ایران بگی زندگی کن !

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
خوب اینا لیست Affinity های من هستش.
(Ferrari 18 (Favourite Car : Ferrari 458 Italia

(Nissan 11 (Favourite Car : Nissan GT_R`10

(Mclaren 9 (Favourite Car : McLaren F1 GT

(Pagani 8 (Favourite Car : Zonda R

(Koenigsegg 6 (Favourite Car: CCX

(Aston Martin 6 (Favourite Car : #007 Aston DBR9

فقط یه نکته رو اضافه کنم. اگر دسترسی به لایو داشتمو میتونستم اون DLC مربوط koenigsegg Agera رو دانلود کنم بدون شک الان Most Favourite CAR همین Agera بود. واقعا حیف که تو خود بازی نیستش

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من خیلی کم بازی کردم ولی :

BMW 9
Ferrari 8
Chevrolet 6
Mercedes-Benz 6
Mitsubishi 5
FiIAT 4
Dodge آستون مارتین مزدا نیسان رنو 3

مابقی 2 و زیر 2 هستن ! یدونه آئودی هم نگرفتم هنوز ! :((

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
آقایون سلام یه سوال من level 34 هستم میخوام برم تو world map میگه ماشین نداری آپگرید کن یا بخر از کجا بفهم چیه؟؟؟؟
تو رو خدا کمک

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
فقط یه نکته رو اضافه کنم. اگر دسترسی به لایو داشتمو میتونستم اون DLC مربوط koenigsegg Agera رو دانلود کنم بدون شک الان Most Favourite CAR همین Agera بود. واقعا حیف که تو خود بازی نیستش
agera که dlc نیست ... اون نسخه چی چی ادیشنه که برای از ما بهترونه ! ( که ویرونه ss هم با هاشونه:()

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

آقایون سلام یه سوال من level 34 هستم میخوام برم تو world map میگه ماشین نداری آپگرید کن یا بخر از کجا بفهم چیه؟؟؟؟
تو رو خدا کمک
تو info مسابقه گفته که چه نوع ماشینایی اجازه مسابقه دادن دارن دیگه ... فک کنم x هست شایدم Y !

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
آخه تا میرم تو world map سریع a با b میده هر کدومو میزنی میاد منو اصلی b که کنسل a یهنی میگی میرم بخرم ولی چی خدا داند!!!!
میگه purchase additional cars

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر