Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
BMW-M3-GT2-by-Jeff-Koons-1-18-Art-Car-Model-2.jpg
لولم شد 40 ! یه بوگاتی بهم داده عجب چیزیه ه ه ه ه . واقعا این بازی تموم نشدنیه . راحت تا شماره ی بعدی سرگرمشیم !!
درسته ولی هندلینگش خیلی خوب نیست واسه پیچیدن خیلی واس سرعتتو بیاری پایین من با 2010 jeff koons bMW m3 gt2خیلی حال میکنم فیوریت کار من اینه
http://www.extravaganzi.com/wp-cont...M3-GT2-by-Jeff-Koons-1-18-Art-Car-Model-2.jpg

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
BMW-M3-GT2-by-Jeff-Koons-1-18-Art-Car-Model-2.jpg
درسته ولی هندلینگش خیلی خوب نیست واسه پیچیدن خیلی واس سرعتتو بیاری پایین من با 2010 jeff koons bMW m3 gt2خیلی حال میکنم فیوریت کار من اینه
http://www.extravaganzi.com/wp-cont...M3-GT2-by-Jeff-Koons-1-18-Art-Car-Model-2.jpg
اتفاقا منم با این خیلی حال میکنم . فک کنم جایزه لول 38 بود بهم داد . خیلی خیلی عالیه .تنها مودی که روشنه برام ترمز ABSه . بقیش خاموشه . اینجوری واقعا حال میده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,109
نام
نـــــــویـــــــــد
دیگه حالم داره از ماشین های Ferrari بهم میخوره ، 42 ساعت بازی کردم 40 ساعتش فقط با سه تا ماشین 458 Italia ، F430 و 599 GTO بوده :d Affinity Level ـم 40 ـه فعلا ، شاید این جمعه کامل شود ... شاید :crying1: .
میبینم اون روز را که به دلخواه و انتخاب خودم هر ماشینی که میخوامـــو انتخاب میکنم ... :-/:d

گل پسر قند عسل کاکول به سر برو Ferrari R1 بخر برای تنوع . تا 50 رو با اون برو لذتشو ببر . من هم Ferrari رو 50 کردم هم Audi . البته Audi یهویی 50 شد اما فراری هدفدار بود و از پیش تعیین شده :d
کلا باید بیشتر بازی کنی . میای 30 مین بازی میکنی بعد میری 2 ساعت Halo نمیشه که :d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
گل پسر قند عسل کاکول به سر
ای جان ... :d
برو Ferrari R1 بخر برای تنوع . تا 50 رو با اون برو لذتشو ببر . من هم Ferrari رو 50 کردم هم Audi . البته Audi یهویی 50 شد اما فراری هدفدار بود و از پیش تعیین شده :d
این کدومه من پیدا نکردمش ؟ :-/:d ولی کلا از کلاس R1 و R2 خوشم نمیاد . R1 به خاطر اینکه ماشین هاش خیلی تیزـن ، چیه آخه زود میپیچن :d دلم میخواد واسه پیچیدن سرعت ـو بیارم رو 40 و با کــُــندی تمام سر پیچ ها بپیچم :d ... Audi هم که R8 ـش ماشیم رویاهاـمه
argi27mc008dgirzl.gif
هــِــی تحریک میشم این ، یا یه Bugatti Veyron بردارم جادَرو از جا بکنم ، ولی خب بیخیال میشم میگم اول Affinity Level ـه Ferrari ـو زمین بزنم :d ... به اواسط لول 42 رسیدم ، دیگه مطمئن هستم که این جمعه کامل میشود :d .
کلا باید بیشتر بازی کنی . میای 30 مین بازی میکنی بعد میری 2 ساعت Halo نمیشه که
نه دیگه خودت هم دیدی میزان Halo کم شده :d 200 مگ بیشتر ترافیک واسم نمونده ، مجبورم همش Forza آفلاین بازی کنم فعلا ... توفیق اجباری :d .

تازه فقط این نیست ، در حال پول جمع کردن هستم واسه خریدن 5 ماشین گرون بازی و تمام Ferrari هاش :d ... فعلا 11 میلیون جمع کردم ، یکی از دوستان میگفت با گلیچ 90 میلیون یا 900 میلیون پول گرفته :(:| آی خورد تو حالم :d .

در کل بازی خداست ... :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,109
نام
نـــــــویـــــــــد
این کدومه من پیدا نکردمش ؟

برو توی ماشین های فراری آخرین ماشین میشه R1

ولی کلا از کلاس R1 و R2 خوشم نمیاد . R1 به خاطر اینکه ماشین هاش خیلی تیزـن ، چیه آخه زود میپیچن

بیخیال خیلی حال میده که . مخصوصا پیست هایی مثل Alps که میتونی سر پیچ ها زیاد ترمز نکنی یا اصلا ترمز نکنی خیلی حال میده !

دلم میخواد واسه پیچیدن سرعت ـو بیارم رو 40 و با کــُــندی تمام سر پیچ ها بپیچم

واقعا خسته نباشی :d

تازه فقط این نیست ، در حال پول جمع کردن هستم واسه خریدن 5 ماشین گرون بازی و تمام Ferrari هاش :d ... فعلا 11 میلیون جمع کردم

به 150 برسی راحت پولش جور میشه اگر کم آوردی شاید کمکت کردم به شرطی که Glitch نکنی :d

یکی از دوستان میگفت با گلیچ 90 میلیون یا 900 میلیون پول گرفته

بلی چند نفر رو دیدم اینجوری بودن . هنوز بازی رو شروع نکرده این 2 تا اچیو رو دارن :d

در کل بازی خداست ... :d

بر منکرش لعنت :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بر عکس شما ها که فکر میکنید یهویی بازی رو میشه سر کشید ( البته نوید واقعاً سر کشیده ! من تازه 3.5% هستم با لول 33 !! ) من هر ماشینی رو که میگیرم یکی دو تا مسابقه باهاش میدم ! ماشین کم خریدم ( 2-3 تا ) که از خریدو 2 تاشون خیلی راضی نبودم ! گول خوردم واقعاً ! ولی در کل خیلی به Affinity کاری ندارم ! دوست دارم خودم رو آزاد بذارم ببینم واقعاً به چی علاقمند هستم به چی نیستم ! البته خب هر کاری میکنم نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم با BMW و Ferrari خیلی میرم مسابقه میدم و با اینکه آئودی رو دوست دارم ولی هنوز یدونه آئودی هم نگرفتم ! :| خر شدم مرسدس گرفتم ! :-s

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اصلا دیشب خود حاج آقا انزو فراری اومد تو خوابم گفت که بر تو واجب است که Affinity Levelـه فراری رو برسونی به 50:D به جون بچم:D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
حالا این affinty برسه 50 چی میشه:-/چون من یکی اصلا حال نمیکنم با یه ماشین برم.تا الان که لول 52 هستم با کلی ماشین مسابقه دادم.فراری 458،نیسان جی تی آر،آئودی،بی ام و،لامبورگینی،لکسوس و..........اینجوری خیلی بیشتر حال میده.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
حالا چرا همه واسه Affinity Level 50 فراری ـو در انتخاب میکنن ؟ :d ... من بیشترین دلیلم Ferrari 458 Italia بود ، البته از اونور Audi R8 و Bugatti Veyron هم بودن ، هــِــی چشمک میزدن که برم تو کارشون اما دیدم بهتره رو Ferrari کار کنم ، چون تنوع ماشین هاش بیشتر هم هست در کل :d .
کلا این Affinity Level خیلی چیز بهتری هستش نسبت به Car Level ، مخصوصا وقتی مجانی ماشین ـتو Upgrade میکنی یک حالی میده ... >:d
حالا این affinty برسه 50 چی میشه
yahoo_7.gif
اچیومنت داره + آپگریدهای مــجــانــی :d وگرنه خود من هم عمرا 99% بازیمو فقط با ماشین های Ferrari نمیرفتم ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
شما بازی می کنید که باهاش اچیومنت بگیرید یا اینکه باهاش حال کنید؟ :-/ :D من که از دم هر چه ماشین برسه دستم یه دور باهاش میرم، اینجوری خیلی بیشتر حال میده :D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
شما بازی می کنید که باهاش اچیومنت بگیرید یا اینکه باهاش حال کنید؟ :-/ :biggrin1: من که از دم هر چه ماشین برسه دستم یه دور باهاش میرم، اینجوری خیلی بیشتر حال میده :biggrin1:​

بازی اونقدر گسترده هست که اگر 50 ساعت ـشو فقط با فراری بگذرونی مثلا ، 500 ساعت دیگه میمونه که با ماشین های دیگه لـــاس بزنی ... :-/:d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
حالا چرا همه واسه Affinity Level 50 فراری ـو در انتخاب میکنن ؟ :d

آخه من با فراری خصوصا با F430 تو FM3 خیلی خاطره دارم:D دوما کی از فراری خوشش نمیاد؟:-/:D سوما روی انزو فراری رو که شب اومد تو خوابم رو نمیتونم زمین بندازم:|:D
شما بازی می کنید که باهاش اچیومنت بگیرید یا اینکه باهاش حال کنید؟
این دو عمل در راستای هم حرکت میکنند:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
البته از اونور Audi R8 و Bugatti Veyron هم بودن
اینا رو که با ایمپورت کردن سیوهای FM3 همون اولش میده، دیگه چشمک زدن نمیخواد :D
بازی اونقدر گسترده هست که اگر 50 ساعت ـشو فقط با فراری بگذرونی مثلا ، 500 ساعت دیگه میمونه که با ماشین های دیگه لـــاس بزنی ... :-/:d
من اگه برسم 500 ساعت اینو بازی کنم که FM10 هم عرضه میشه :D
این دو عمل در راستای هم حرکت میکنند
biggrin1.gif
بله ولی به شرطی که هدف حال کردن باشه نه اچیومنت گرفتن :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
شما بازی می کنید که باهاش اچیومنت بگیرید یا اینکه باهاش حال کنید؟ :-/ :D من که از دم هر چه ماشین برسه دستم یه دور باهاش میرم، اینجوری خیلی بیشتر حال میده :D
اچیومنت تو یه بازی ریسینگ، از هر بازی دیگه ای مهمتره>:d< هرچند خودم هم همه ماشین ها رو امتحان کردم:D

مگه Affinity تا لول 50 داره؟:-/ من فکر میکردم فوقش 10-15 تا باشه، آخه الان Audi رو لول 8 کردم تازه:(( اما کلا خیلی حال میده، یه Quest تو اسکایریم انجام میدم، بعد میام چند تا ریس اینجا تموم می کنم و به همین ترتیب;;)
چون من یکی اصلا حال نمیکنم با یه ماشین برم.
قرار نیست با یه ماشین بری که، فقط باید با یه برند بری. بهتره یه برندی رو انتخاب کنی که تنوع ماشین هاش بالا باشه خسته هم نشی:D مثلا Ford یا بنز.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
خب یه سوال دیگه.الان چرا خیلی وقته دیگه ماشین بهم جایزه نمیده:-/
قرار نیست با یه ماشین بری که، فقط باید با یه برند بری. بهتره یه برندی رو انتخاب کنی که تنوع ماشین هاش بالا باشه خسته هم نشی:biggrin1: مثلا Ford یا بنز.
بابی چقدر بی سلیقه ایی:dبنز هم شد ماشین؟بنز فقط اون SLS amg خیلی خیلی حال میده.باقیش آشغاله:dالبته من الان مثلا فراری 458 هر قطعه ایی براش بخوام بخرم مجانی هست.یا لکسوس.یعنی 50 شده،خودم خبر ندارم:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر