Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
:dچرا میزنی داداش؟چشم
اول بگم برا راحتی کار البته اگه دوس دارید یدونه dodge ram srt10 بردارید.تا ته upgrade اش کنید.همون که تو عکسه.(قرمزه) (چندتا عکسم گرفتم با ماشین هایی که قابلیتشو دارن گذاشتم تو forza photo)
تنظیماتشم اینجوریه :
tyre pressure
front2.1 rear 1.0

gearing
final drive 4.38
1st 2.89
2nd 1.93

campber
front -0.5
rear0.0

toe
front 0.0
rear 0.0

front caster 7.0

anti rolls bar
front &rear 40.00

spring
front & rear 279.5

ride height
front & rear 33.1

rebund stiffness
front 1.0
rear 12.0
bump stiffness
rear1.0
front 12.0

breaking
braking force
balance rear 15%
pressure 185%
بهتره سیستم تعویض دنده هم بزارید رو حالت با کلاچ
یا حق

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
:dچرا میزنی داداش؟چشم اول بگم برا راحتی کار البته اگه دوس دارید یدونه dodge ram srt10 بردارید.تا ته upgrade اش کنید.همون که تو عکسه.(قرمزه) تنظیماتشم اینجوریه : tyre pressure .. .. .. بهتره سیستم تعویض دنده هم بزارید رو حالت با کلاچ یا حق
خب اینام اینجوری کردیم وقتی پشت فرمونیم چیکار کنیم؟

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
نوشتاریش سخته بهتره ویدئوشو ببینی داداش. حالا من میگم امیدوارم متوجه شی. تو دنده یک تا ته گاز بده که ماشین راه بیفته سرعت به 15 تا 20 که رسید همینطور که دستت رو گاز باشه و کلاچو ترمز هم تند تند بگیرو ول کن که کمکای جلو بازی کنه بعد که جلوش یکم اومد بالا کلاچ و ترمز رو کمتر بگیر.(باید با ریتم بالا و پایین اومدن ماشین هی کلاچ . ترمز بگیری).وقتی هم که سر ماشین اومد بالا دنده 2 بروو .همین

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خب بنده هم بعد از مدتها خون دل خوردن و صبر نسخه اوریجینال بازی رسید دستم>:dیعنی اشک شوق تو چشمام حدقه زد:D فوق العاده است همین از توصیف خارجه.فقط حیف چون به لایو وصل نبودم نتونستم Lvl ام تو FM3 رو منتقل کنم رو این ولی خب فعلا علی الحساب یه چندتا Autovista واسم باز کرد:D ناسلامتی lvl 50 بودم و تقریبا بیشتر از 150 تا Event توش رد کرده بودم:D

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خب بنده هم بعد از مدتها خون دل خوردن و صبر نسخه اوریجینال بازی رسید دستم>:dیعنی اشک شوق تو چشمام حدقه زد:D فوق العاده است همین از توصیف خارجه.فقط حیف چون به لایو وصل نبودم نتونستم Lvl ام تو FM3 رو منتقل کنم رو این ولی خب فعلا علی الحساب یه چندتا Autovista واسم باز کرد:D ناسلامتی lvl 50 بودم و تقریبا بیشتر از 150 تا Event توش رد کرده بودم:D

پس خوش به سعادتت که اورجینال میزنی...!

جای ماهم بزن...:D

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
یکی به من بگه این لرزش و لبه دار بودن بازی طبیعیه ؟! :D
خطوطه اطراف و دور ماشین لرزش دارن ... خطوطه روی جاده که اصلا حرفشو نزن :D البته تو سرعت زیاد مشخص نیس ... این طبیعیه ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یکی به من بگه این لرزش و لبه دار بودن بازی طبیعیه ؟! :D
خطوطه اطراف و دور ماشین لرزش دارن ... خطوطه روی جاده که اصلا حرفشو نزن :D البته تو سرعت زیاد مشخص نیس ... این طبیعیه ؟

والا خطوط دور جاده و دور ماشین آره...ولی اصلا زیاد نیست پرششون...فقط توی چراغ خطر ماشینها هیلی لرزش داره...با چراغ جلو...

وگرنه جاهای دیگه ضایع نیست اصلا...

بستگی به تی وی یا مانیتوری هم که روش بلزی نیکنی داره...اگه تی وی باشه لرزش زیلده...!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یکی به من بگه این لرزش و لبه دار بودن بازی طبیعیه ؟! :D خطوطه اطراف و دور ماشین لرزش دارن ... خطوطه روی جاده که اصلا حرفشو نزن :D البته تو سرعت زیاد مشخص نیس ... این طبیعیه ؟
نه اون مشکل نمایشگر من یه سامسونگ قدیمی 2008سری5دارم کیفیتش عالی و لبه لرزان کم داره ولی بعضی از ال جی و سامسونگ سونی توشیبا جدید ها 2010رو دیدم که این لبه لرزان تو بازی خیلی زیاده همشو امتحان کردم ولی فکر کنم اونtvهای سامسونگ و ال جی که ساخت یا مونتاژ ایرانه اینجوری شدیده شایدم اشتباه کنم ولی تو tvهای اصل خیلی کمتره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
نه اون مشکل نمایشگر من یه سامسونگ قدیمی 2008سری5دارم کیفیتش عالی و لبه لرزان کم داره ولی بعضی از ال جی و سامسونگ سونی توشیبا جدید ها 2010رو دیدم که این لبه لرزان تو بازی خیلی زیاده همشو امتحان کردم ولی فکر کنم اونtvهای سامسونگ و ال جی که ساخت یا مونتاژ ایرانه اینجوری شدیده شایدم اشتباه کنم ولی تو tvهای اصل خیلی کمتره

میگم که...بخش عمده ای از این مشکل مربوط نیشه به نمایشگر... ملا مانیتورها لبه ی لرزانشون حداقله...فقط حیف که Clear motion ندارن...به جز ۳دی ها که فیمتاشون بالاست...!

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
:dچرا میزنی داداش؟چشماول بگم برا راحتی کار البته اگه دوس دارید یدونه dodge ram srt10 بردارید.تا ته upgrade اش کنید.همون که تو عکسه.(قرمزه) (چندتا عکسم گرفتم با ماشین هایی که قابلیتشو دارن گذاشتم تو forza photo)تنظیماتشم اینجوریه :tyre pressure front2.1 rear 1.0gearingfinal drive 4.381st 2.892nd 1.93campberfront -0.5rear0.0toe front 0.0 rear 0.0front caster 7.0anti rolls bar front &rear 40.00springfront & rear 279.5ride heightfront & rear 33.1rebund stiffnessfront 1.0rear 12.0bump stiffnessrear1.0front 12.0breakingbraking force balance rear 15%pressure 185% بهتره سیستم تعویض دنده هم بزارید رو حالت با کلاچیا حق
لینک فیلمو میدی بهم لطفا

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
فقط حيف از كمپاني پروشه هيچي نداره

چندین ساعت بازی کنی عمرا نبود پورش رو حس نخواهی کرد البته من اینجوری بودن !
بحمدالله بازی دیشب 70% شد #:-s

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
دیگه حالم داره از ماشین های Ferrari بهم میخوره ، 42 ساعت بازی کردم 40 ساعتش فقط با سه تا ماشین 458 Italia ، F430 و 599 GTO بوده :d Affinity Level ـم 40 ـه فعلا ، شاید این جمعه کامل شود ... شاید :crying1: .
میبینم اون روز را که به دلخواه و انتخاب خودم هر ماشینی که میخوامـــو انتخاب میکنم ... :-/:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر