Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان من چند تا ویدیو تو youtube دیدم که ملت،با ماشینهای آمریکایی مثل hummer مثل بعضی فیلما تک چرخ میزنن:dکسی بلده؟؟فکر کنم باید کمک فنرها رو دست کاری کنیم:-/
شاگرد شماییم:d
شکسته نفسی می فرمایید... شما سروری...!

pouyankm

کاربر سایت
May 23, 2011
41
نام
پویان
بچه ها من فورتزا رو گرفتم... ولی نمیدونم بورنر مکس هست یا نه؟ چجوری بفهمم؟میترسم فلگ شم....برای دانلود چیزای جدید فقط باید بریم لایو؟؟؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بچه ها من فورتزا رو گرفتم... ولی نمیدونم بورنر مکس هست یا نه؟ چجوری بفهمم؟میترسم فلگ شم....برای دانلود چیزای جدید فقط باید بریم لایو؟؟؟

اگر دیسک بازی تا ته ته پر شده ( خطی که بر اثر رایت میافته روی DVD ) معلوم نیست یعنی Burner MAX هست اگر یکم تهش خالی هست یعنی عادی رایت شده !

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بچه ها دوباره ایکس باکس من شروع کرده به ارور دادن وقتی فورزا بازی میکنم...همون ارور معروفی که داخل بازی میده میگه اطمینان حاصل کنید از اینکه دیسکتون رسمیه یا نه...!

به گفته ی دوستمون هم اگه اینطور باشه دیسک من برنر مکس نیست...یه کوچولو تهش خالی داره...!

می خواستم ببینم راه حلی نتونستید ÷یدا کنید که از دست این ارور خلاص بشیم؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوست خوبم شما قبل از اینکه Start race رو بزنی برو توی Difficulty بعد از اونجا ترمزت رو بذارش روی ABS on ...زیگه ترمز با خودته...تازشم اون دوتا گزینه ی پایینیش رو هم آف کنی هنوز کنترل بیشتر در اختیارت قرار می گیره...

راجب اینکه ماشینت سر پیچ وقتی گاز میدی نی پیچه...همه ی ماشینا هم اینجوری نیستن... اون ماشینایی که محور دیفرانسیلشون از جلو نیرو وارد میکنه به عقب مثل Chevrolet Camaro یا Corvet اینجورین...و باید به روشی که دوستمون گفت گاز بدی... ولی بعضی ماشینهایی که دو دیفرانسیلن...یعنی دیفرانسیل عقب و جلو دارن...یا اونایی که فقط جلو رو دارن این مشکل وجود نداره یا خیلی کمه... مثل AUDI R8

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

ممنون اما من نمیخوام خودش ترمز بگیره حال نمیده اصلا اف داره

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
بچه ها قضیه تک چرخ چی بود؟ هر کی بلده بگه

باید بگردی نو you توب ،مثلا how to wheelie in fm4.
یا تو گوگل بنویس wheelie set up in fm4.
کلا" چیز شاخیه،یکم سخت و وقت گیره.
مثلا" باید یه نیش ترمز کنی بعد معکوس بکشی و ... .

pouyankm

کاربر سایت
May 23, 2011
41
نام
پویان
امروز ارور داد اومد بیرون دوباره رفتم...الان فلگ شدم؟؟ماشینای جدیدو دیزاینارو فقط از لایو میتونم بگیرم؟؟الان دیگه نباید برم؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ممنون اما من نمیخوام خودش ترمز بگیره حال نمیده اصلا اف داره

آره خوب منم دوست ندارم خودش ترمز بگیره...

گفتم که راه حلشو تو همون پست قبلیم...
اون کار رو انجام بدی دیگه خودش ترمز نمیگیره و ترمز با خودته

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
تا حالا حدود 30 ساعت بازی کردم و فقط 8.2% رفته ، دهنش ... :d

1. امکانش نیست بفهمم که تا به حال تو کدوم ترک ها مسابقه دادم و تو کدومـــا هنوز تا حالا ندادم ... ؟ :-/
2. بهترین ماشین و Track واسه Drift چیا هستن ... ؟ :-/:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
باید بگردی نو you توب ،مثلا how to wheelie in fm4. یا تو گوگل بنویس wheelie set up in fm4. کلا" چیز شاخیه،یکم سخت و وقت گیره. مثلا" باید یه نیش ترمز کنی بعد معکوس بکشی و ... .
خودت اگه میتونی یه لینک بزار من هیتلرشکن و VVVVVVVVVVVVVVpv ندارم در ضمن آواتارت خیلی باحاله اسمشم احتمالا اینه مارکوس ارجمند

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
تا حالا حدود 30 ساعت بازی کردم و فقط 8.2% رفته ، دهنش ... :d

1. امکانش نیست بفهمم که تا به حال تو کدوم ترک ها مسابقه دادم و تو کدومـــا هنوز تا حالا ندادم ... ؟ :-/
2. بهترین ماشین و Track واسه Drift چیا هستن ... ؟ :-/:d
1. نه ! مگه این که تو اونتها رو دونه دونه بگردی ببینی کدومارو رفتی.
2. بنظر من SLS و ترک هم کاتالونیا پیسته اسکولش( کوچیکه ) برای دریفت عالییه ..... من تو یه دورش28000 تا تونستم با SLS بزنم.....

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
بعد از 3 ساعت با لاخره شد.....(نابود شدم) اما بعد که ماشینو بلند میکنی یک حالی میده :d
28003809345114495893.jpg
03698318043785261348.jpg

تنظیماتشم خواستید بگید بزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر