Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم همین ارور رو میداد به صفارش دوستان عمل کردم و درست شد تا یه هفته و تا دو روز پیش که دوباره ارور دادو باز دستگارو خاموش روشن کردم و هنوزم دارم5 6 ساعت بازی میکنم

کاشکی فقط مشکل همین بود مال من اصلا تو پیست مونسرات اسپانیا نمیره یعنی عملا ورلد تور بی خیال
فقط دارم با اونت event بازی میکنم میخوام یه کی دیگه بگیرم
اسم یه سایت حداقل بگید پی ام بدید بخرم یا یکی بخره واسم بفرسته

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
بهترین بازیه تاریخ

دیگه بهترین بازی نه بهترین بازی ریسینگ تاریخ
راستی یه روش خوب واسه عکس گرفتن
با LS رو فاصله بدید با ماشین زیاد طوری که ماشین ریز شه بعدش با دیجیتال زوم کنید حال کنیدb-)

از بچه ها کسی میتونه یه لطفی بکنه دیسک اول فورزا موتور 4 رو که به روش Stealth Patch رایت شده و 100 درصد رایت شده و 97 درصد نیست یعنی با فریم ور مخصوص رایتر ه-ک شده رو بخره واسم بفرسته؟ فقط میخوام دیگه اون ارور معروف هنگام بازیرو نده که اعصاب خورد میکنه پولشم میریزم به حساب یا کارت به کارت هر جوری دوست دارید من لایو هم نمیرم فقط واسه آفلاین میخوام تورو خدا کمک کنید 09362043826

mad wolf

کاربر سایت
Jan 28, 2011
51
نام
saeid
کاشکی فقط مشکل همین بود مال من اصلا تو پیست مونسرات اسپانیا نمیره یعنی عملا ورلد تور بی خیال
فقط دارم با اونت event بازی میکنم میخوام یه کی دیگه بگیرم
اسم یه سایت حداقل بگید پی ام بدید بخرم یا یکی بخره واسم بفرسته

همش تو وسط بازی گیر داره.من 4 تا خریدم 4 تاش هم تو وسط بازی گیر داشت.

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
خرید فرمود برا فرزا

سلام بر همگی آقا من یه مدتی هست که تو فکر خریدن فرمون برا فورزا هستم از یکی پرسیدم گفت که اصلا فرمون کلاژ دار برا ایکس باکس نیست!حالا خواستم از تجربه ی کسانی که دارن استفاده کنم و ببینم آیا فرمونی هست هم کلاژ داشته باشه هم ترمز دستی هم دنده منوال؟مارکش چیه؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
اعصابم به قدری داغونه که حد نداره.

متاسفانه هوش مصنوعی بازی در حد هویج هم نیست.خیلی صبر کردم.گفتم حتما جلوتر برم بهتر میشه.اما الان که به مسابقات legend هم رسیدم هیچ فرقی نکرده.شماره 3 هوش مصنوعی واقعا عالی بود و برای اول شدن مهارت زیادی میخواست.ولی الان واقعا هوش مصنوعی تعطیل شده.من همه کمکی ها رو خاموش میکنم.tcs-stability-rewind خاموش هست.دنده رو هم خودم میدم.ماشینم هم همیشه خیلی ضعیفتر از رقیب هست.اما بازم مثل آب خوردن و با اختلاف زیاد اول میشم.امشب اومدم خط ترمز رو هم خاموش کردم،گفتم شاید فرق کنه.ولی بازم تاثیری نداشت و با فاصله اول میشدم.تو شماره 3 قشنگ rossi آدمو کچل میکرد.ولی اینجا رسما تعطیله.متاسفانه بخاطر بالابردن گرافیک بازی مجبور شدن از اون هوش مصنوعی فوق العاده شماره 3 کم کنن.داغونم،داغون.خدا لعنت کنه این نسل لعنتی رو با این کنسولای درپیت.خبر مرگشون هم که معلوم نیست کی نسل جدید میخواد شروع بشه.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام بر همگی آقا من یه مدتی هست که تو فکر خریدن فرمون برا فورزا هستم از یکی پرسیدم گفت که اصلا فرمون کلاژ دار برا ایکس باکس نیست!حالا خواستم از تجربه ی کسانی که دارن استفاده کنم و ببینم آیا فرمونی هست هم کلاژ داشته باشه هم ترمز دستی هم دنده منوال؟مارکش چیه؟
بودنش که هست اما ایران گیر نمیاد.مثلا شرکت پورشه داره این مدل فرمون رو.البته همون المانش هم خیلی گرونه این فرمونا.
بهترین انتخاب همون فرمونه خوده مایکروسافته.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اعصابم به قدری داغونه که حد نداره.متاسفانه هوش مصنوعی بازی در حد هویج هم نیست.خیلی صبر کردم.گفتم حتما جلوتر برم بهتر میشه.اما الان که به مسابقات legend هم رسیدم هیچ فرقی نکرده.شماره 3 هوش مصنوعی واقعا عالی بود و برای اول شدن مهارت زیادی میخواست.ولی الان واقعا هوش مصنوعی تعطیل شده.من همه کمکی ها رو خاموش میکنم.tcs-stability-rewind خاموش هست.دنده رو هم خودم میدم.ماشینم هم همیشه خیلی ضعیفتر از رقیب هست.اما بازم مثل آب خوردن و با اختلاف زیاد اول میشم.امشب اومدم خط ترمز رو هم خاموش کردم،گفتم شاید فرق کنه.ولی بازم تاثیری نداشت و با فاصله اول میشدم.تو شماره 3 قشنگ rossi آدمو کچل میکرد.ولی اینجا رسما تعطیله.متاسفانه بخاطر بالابردن گرافیک بازی مجبور شدن از اون هوش مصنوعی فوق العاده شماره 3 کم کنن.داغونم،داغون.خدا لعنت کنه این نسل لعنتی رو با این کنسولای درپیت.خبر مرگشون هم که معلوم نیست کی نسل جدید میخواد شروع بشه.
داری رو اسون میری اینم بخاطر کینکت چون دیگه مخاطبش گیمر حرفه ای نیست پس نمیتونه زیاد سخت باشه.من رو سخته و از شماره3برام سختر شده.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
من با درجه سختی مشکل دارم
اینا خاموشن
tcs-stability-rewind
سختی رو مدیوم
دنده اتوماتیک
آسیب روی سیمولیشن
خط جاده روی فقط ترمز
ماشینای حریف آپگرید شده
اینا مهماش بود
مشکلم اینه که وقتی درجه سختی رو مدیوم هست بازیرو با اختلاف صد متر میبرم
میزارمش روی هارد به زور دوم میشم
میخوام یه خورده از هارد راحت تر باشه یه خورده از مدیوم سخت تر باشه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
من دیروز بازیو گرفتم، اتفاقا الان اومده بودم بگم چرا انقدر هوش مصنوعیش طبیعیه!! :D داشتم نفر اولو تعقیب میکردم، سر یه پیچ یهویی دیدم طرف کنترلش رو از دست داد رفت تو باقالیا !! هیچ برخوردی هم باهاش نداشتم و حداقل 5-6 متر ازش عقب تر بودم:-/ واقعا یه لحظه فکر کردم یه آدم واقعی داره کنترلش میکنه:D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
من با درجه سختی مشکل دارم
اینا خاموشن
tcs-stability-rewind
سختی رو مدیوم
دنده اتوماتیک
آسیب روی سیمولیشن
خط جاده روی فقط ترمز
ماشینای حریف آپگرید شده
اینا مهماش بود
مشکلم اینه که وقتی درجه سختی رو مدیوم هست بازیرو با اختلاف صد متر میبرم
میزارمش روی هارد به زور دوم میشم
میخوام یه خورده از هارد راحت تر باشه یه خورده از مدیوم سخت تر باشه

نبود؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اعصابم به قدری داغونه که حد نداره.

متاسفانه هوش مصنوعی بازی در حد هویج هم نیست.خیلی صبر کردم.گفتم حتما جلوتر برم بهتر میشه.اما الان که به مسابقات legend هم رسیدم هیچ فرقی نکرده.شماره 3 هوش مصنوعی واقعا عالی بود و برای اول شدن مهارت زیادی میخواست.ولی الان واقعا هوش مصنوعی تعطیل شده.من همه کمکی ها رو خاموش میکنم.tcs-stability-rewind خاموش هست.دنده رو هم خودم میدم.ماشینم هم همیشه خیلی ضعیفتر از رقیب هست.اما بازم مثل آب خوردن و با اختلاف زیاد اول میشم.امشب اومدم خط ترمز رو هم خاموش کردم،گفتم شاید فرق کنه.ولی بازم تاثیری نداشت و با فاصله اول میشدم.تو شماره 3 قشنگ rossi آدمو کچل میکرد.ولی اینجا رسما تعطیله.متاسفانه بخاطر بالابردن گرافیک بازی مجبور شدن از اون هوش مصنوعی فوق العاده شماره 3 کم کنن.داغونم،داغون.خدا لعنت کنه این نسل لعنتی رو با این کنسولای درپیت.خبر مرگشون هم که معلوم نیست کی نسل جدید میخواد شروع بشه.

مسأله کم کردن و ... نیست ! کلاً سیستم انتخاب درجه سختی هوش مصنوعی رو برداشتن ! سیستم شناور داره هوش مصنوعیش ! تو هر چقدر بهتر باشی اونها هم بهتر میشن ! به همین سادگی ! ولی تو بخشهای دیگه میتونی هوش مصنوعی و درجش رو انتخاب کنی ! این کارشون میتونه هم خوب باشه هم بد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر