Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
دوستان من یه سوال دارم چرا ماشین های مدل بالا ترمزهاشون قفل میکنه اصولا نباید قفل کنه.اکثر ماشینها همینجورین مثل فراری 458 فک کنم.اخه این ماشین سیستم ضد قفل داره
من خودم تا ته نمیگیرم ترمز رو اما وقتی حواسم نیستو تا ته ترمز میگیرم ماشین واسه خودش سرسره بازی میکنه

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 PM ارسال شده بود ----------

من disc 2 رو instal کردم به فلش چند تا ماشین خریدم بعد خاموش کردم فلش رو دراوردم بعد موقع بازی باز زدم به دستگاه دیدم اونایی که تو disc 2 بود خریده بودم رفتن ناپدید شدن.:(

منم دیروز تو منو حواسم نبود هاردو کشیدم برا استفاده بعد که زدم دو تا لنسرام پرید :(

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
دوستان من یه سوال دارم چرا ماشین های مدل بالا ترمزهاشون قفل میکنه اصولا نباید قفل کنه.اکثر ماشینها همینجورین مثل فراری 458 فک کنم.اخه این ماشین سیستم ضد قفل داره
من خودم تا ته نمیگیرم ترمز رو اما وقتی حواسم نیستو تا ته ترمز میگیرم ماشین واسه خودش سرسره بازی میکنه
شما احتمالا تو difficulty تنظیمات رو expert گذاشتی که تو اون حالت ABS off میشه . اگه خیلی اذیتت میکنه میتونی ABS رو روشن کنی .
من که خودم ABS رو روشن میزارم . چون ABS خاموش سخت اعصاب خوردکنی میشه . برعکس Traction Control که خاموش باشه سخت حال بده میشه .

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
شما احتمالا تو difficulty تنظیمات رو expert گذاشتی که تو اون حالت ABS off میشه . اگه خیلی اذیتت میکنه میتونی ABS رو روشن کنی .
من که خودم ABS رو روشن میزارم . چون ABS خاموش سخت اعصاب خوردکنی میشه . برعکس Traction Control که خاموش باشه سخت حال بده میشه .

ااااااااا این همه زجر کشیدیم بخاطر این abs off بود :) عجبا تا لول 35 فوش سازندش میدادم :D
خدا خیرت بده به نکتش توجه نکرده بودم :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
چنین مشکلی نیست شاید مشکل از فلشت باشه شاید فایل سیو بازی رو فلش باشه اونوق تو اول بازی هارد رو انتخاب کردی اونوقت بازی از صفر شروع شده اگه هیچکدوم ازینا نیست بدو بیراه نگی قصدم کمکه من خودم هارد 120 دارم اصلا هم ماشینام نپریده مورچه لاگو سوپر والوچه عجب چیزیه!!!!!!همین! http://forum.bazicenter.com/images/smilies/yahoo/yahoo_1.gif راستی یکی میخوام که روش کار کنم هندلینگش بره بالا واسه اونجا که گیت داره واس از لاشون رد شد چی خوبه؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
خب،مشخص شد که اگر دستگاهتون هارد داخلی نداشته باشه قادر به دیدن replay نیستید.بخاطر این حماقت عجیب turn 10 مجبور شدم یه هارد 250 بگیرم.واقعا دلیل این کار احمقانشون رو نمیدونم.
---------
خب یه چند روزی هست رو آوردیم به آنلاین.عجیب حال میده.4 دست بازی کردم،یه بار اول شدم 3 بار سوم:dولی این خارجیا شدیدا کثیف هستن:|داشتم بازی میکردم.مسابقه 5 دور بود.4 دور اول بودم.دور آخر،دقیقا سر آخرین پیچ،2 نفری که پشتم بودن بهم کوبیدن و من سوم شدم:|بعدش که رفتیم تو لابی،من رو کیک کردن بیرون:))آشغالا حریف آدم نمیشن،بعد تنه میزنن،بعدش هم کیک میکنن بیرون.واقعا عوضین.از دوستان ایرانی اگر کسی پایه آنلاین هست،add کنه.

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
اره بابا تو همه بازیا همینجورین .یادمه تو شیفتم دو سه نفری میزدن له میکردن ماشین منو حیف زندام منم میگفتم خوب پول میخواین مثل بچه ادم بگکید من دور اخر ترمز میکنم :d
شما چجوری انلاینی.مگه اپ جدیده کاری نمیکنه که دیگه بازی اجرا نمیشه؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
اره بابا تو همه بازیا همینجورین .یادمه تو شیفتم دو سه نفری میزدن له میکردن ماشین منو حیف زندام منم میگفتم خوب پول میخواین مثل بچه ادم بگکید من دور اخر ترمز میکنم :d
شما چجوری انلاینی.مگه اپ جدیده کاری نمیکنه که دیگه بازی اجرا نمیشه؟
یه مشت آشغال به تمام معنا هستن.تا میوفتی جلو،یا میرن بیرون یا میزنن بهت.امروز داشتم پیست تاپگیر رو بازی میکردم.چند دور که گذشت،دیدم یکی داره از روبرو میاد!!!!!حالا احمق نمیدونست که از روبرو بیاد ماشینش روح میشه و از تو ماشینا رد میشه.همشون یه مشت بچن.من جی تی 5 رو با بچه های ایرانی زیاد بازی کردم.انصافا هم بازیشون،هم اخلاقشون خیلی بهتر از این خارجیاست.
--
دستگاهم کپی خور نیست.

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
یه مشت آشغال به تمام معنا هستن.تا میوفتی جلو،یا میرن بیرون یا میزنن بهت.امروز داشتم پیست تاپگیر رو بازی میکردم.چند دور که گذشت،دیدم یکی داره از روبرو میاد!!!!!حالا احمق نمیدونست که از روبرو بیاد ماشینش روح میشه و از تو ماشینا رد میشه.همشون یه مشت بچن.من جی تی 5 رو با بچه های ایرانی زیاد بازی کردم.انصافا هم بازیشون،هم اخلاقشون خیلی بهتر از این خارجیاست.
--
دستگاهم کپی خور نیست.

اره.یادش بخیر با بچههای خودمون هماهنگ میکردیم بعد سرچ میکردیمو مینداخنمون تو یه لابی و خدایی حال میکردیم.امان از ماکروسافت دمه عیدی یادش میاد هر سال اپ بده نمیگه ما جوونا به راه خلاف کشیده میشیم:d
یه لنسر داشتم واسه خارجیا پشتش کلمه زیبایی نوشته بودم :d
راستی این طرف پشت ماشین چرا زورش میاد فرمونو بپیچونه.تو خاکی که میره کامل میپیچونه.راهی نیست فرمونم تمام کمال بپیچونه؟حتما باید سرعت رو بیاریم تو 40 50؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
اره.یادش بخیر با بچههای خودمون هماهنگ میکردیم بعد سرچ میکردیمو مینداخنمون تو یه لابی و خدایی حال میکردیم.امان از ماکروسافت دمه عیدی یادش میاد هر سال اپ بده نمیگه ما جوونا به راه خلاف کشیده میشیم:d
یه لنسر داشتم واسه خارجیا پشتش کلمه زیبایی نوشته بودم :d
راستی این طرف پشت ماشین چرا زورش میاد فرمونو بپیچونه.تو خاکی که میره کامل میپیچونه.راهی نیست فرمونم تمام کمال بپیچونه؟حتما باید سرعت رو بیاریم تو 40 50؟
خب مثلا تو سرعت 300 میخوای چقدر فرمون رو بپیچونه:dخب وقتی یه پیچ تند باشه،خب طبیعتا فرمون بیشتر میچرخه دیگه.

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
دوستان چه جوری میشه ماشین ها رو tune کرد؟ من چند تا ماشین رو tune کردم نتیجه بر عکس شد یعنی به جای این که ماشین سریعتر بشه و قدرتش بیشتر بشه سرعت و قدرتش کمتر شد. کسی می دونه هر کدوم از موارد tuning رو چه جوری باید تنظیم کرد که راندمان ماشین بره بالا.

ممنون.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوستان چه جوری میشه ماشین ها رو tune کرد؟ من چند تا ماشین رو tune کردم نتیجه بر عکس شد یعنی به جای این که ماشین سریعتر بشه و قدرتش بیشتر بشه سرعت و قدرتش کمتر شد. کسی می دونه هر کدوم از موارد tuning رو چه جوری باید تنظیم کرد که راندمان ماشین بره بالا.

ممنون.
شما اگر میخوای مثلا،سرعت و یا هندلینگ ماشینت رو بهتر کنی باید به بخش upgrade shop مراجعه کنی.بخش tune یه بخش کاملا تخصصی و پیچیدس که بعید میدونم 4 نفر هم ازش سر در بیارن:d

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
خب مثلا تو سرعت 300 میخوای چقدر فرمون رو بپیچونه:dخب وقتی یه پیچ تند باشه،خب طبیعتا فرمون بیشتر میچرخه دیگه.

درسته اما مثل شیفت کلن فرمون رو میپیچوند البته فک کنم پون بازی طبیعی هست چون ماشینو تا ته کپ کردم spring ها هم soft هستن و با چرخ ها هم کم کردمو ride height هم lowاش کردم فرمونو نمیپیچونه :d
اما جدیدن lfa گرفتم پشتو میدم پایین جلو رو میدوم بالا خوب میپیچه همونجوریه که میخوام :d(خودم خودمو نقض میکنم)

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
از بچه ها کسی میتونه یه لطفی بکنه دیسک اول فورزا موتور 4 رو که به روش Stealth Patch رایت شده و 100 درصد رایت شده و 97 درصد نیست یعنی با فریم ور مخصوص رایتر ه-ک شده رو بخره واسم بفرسته؟ فقط میخوام دیگه اون ارور معروف هنگام بازیرو نده که اعصاب خورد میکنه پولشم میریزم به حساب یا کارت به کارت هر جوری دوست دارید من لایو هم نمیرم فقط واسه آفلاین میخوام تورو خدا کمک کنید 09362043826

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
از بچه ها کسی میتونه یه لطفی بکنه دیسک اول فورزا موتور 4 رو که به روش Stealth Patch رایت شده و 100 درصد رایت شده و 97 درصد نیست یعنی با فریم ور مخصوص رایتر ه-ک شده رو بخره واسم بفرسته؟ فقط میخوام دیگه اون ارور معروف هنگام بازیرو نده که اعصاب خورد میکنه پولشم میریزم به حساب یا کارت به کارت هر جوری دوست دارید من لایو هم نمیرم فقط واسه آفلاین میخوام تورو خدا کمک کنید 09362043826

دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم همین ارور رو میداد به صفارش دوستان عمل کردم و درست شد تا یه هفته و تا دو روز پیش که دوباره ارور دادو باز دستگارو خاموش روشن کردم و هنوزم دارم5 6 ساعت بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر