Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
من تمام ماشینهایی رو که دوستان پیشنهاد دادن امتحان کردم و به نظرم audi R8 5.2 گزینه ی خوبی هست چون هم از نظر هندلینگ و هم از نظر اسپید میتونه راضی نگهت داره .

البته تا این لحظه که مک لارن MP4 رو نخریده بودم !

حتمآ این ماشین رو امتحان کنید ...

قیمت مناسب + performance عالی .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراج اگه با ماشین قدیمی حال میکنی به نظرم این گزینه فوق العاده ای هست:
Ferrari 365 GTB/4 قیمتش هم 270.000 تاست.
تو ماشین های 2011 هم من با این یکی خیلی حال میکنم :D
McLaren MP4-12C که قیمتش 220.000 تاست.

منم اولش میخواستم همینو پیشنهاد بدم، قیمتش هم مناسبه فکر کنم 370.000 تا بود ولی به نظرم هندلینگش زیاد جالب نیست. یعنی من که خیلی ازش خوشم نیومد :D ولی Audi R8 یه چیز فوق العاده هست، همچین نرم و راحت میشه باهاش رانندگی کرد :D
خیلی با ماشینهای قدیمی حال نمیکنم محمد:d اون R8 رو میرم تو کارش....فراری هم خوبه....اگر همه فراری های موجود تو بازی رو بخری یه اچیومنت باز میشه :d
با اجازتون منم اینا رو پیشنهاد میکنم:
Ferrari 599 GTO
SLS AMG البته اگر فراری 458 داری اینو نخری بهتره!
Audi R8 5.2 هم خیلی خوبه.
ولی یه نکته ای شما اگه از زیادی سر خوردن کوروت خوشت نیومده پس از SLR هم خوشت نمیاد!
ای بابا من خیلی به SLR فکر کرده بودم:| ولی همون ائودی هم گزینه خوبیه

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
امروز بوگاتی ویرون خریدم.احساس میکنم تا قبل از این نمیدونستم رانندگی یعنی چی:dفقط الان مفلس شدم یه قرون هم ندارم:d
اصن رام بشو نیست لامصب.داشتم دومین مسابقم رو باش میدادم یهو ارور داد اومد منم زدم به سیم آخر یه Burner Max Version سفارش دادم.:d
به همه دوستان یک عدد بوگاتی ویرون پیشنهاد میگردد.:dالان من خیلی خوشحالم:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
امروز بوگاتی ویرون خریدم.احساس میکنم تا قبل از این نمیدونستم رانندگی یعنی چی:dفقط الان مفلس شدم یه قرون هم ندارم:d
اصن رام بشو نیست لامصب.داشتم دومین مسابقم رو باش میدادم یهو ارور داد اومد منم زدم به سیم آخر یه Burner Max Version سفارش دادم.:d
من که این بوگاتی رو از FM3 ایمپورت کردم، TOP Speed ـش هم 10 بود :D وقتی باهاش رانندگی میکنم انگاری دارم تو فضا سیر می کنم :D فعلا هدفم یه Zonda هست که هنوز بهش نرسیدم :( :D

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
الان 600,000 تا پول دارم . پیشنهادتون واسه خرید چیه ؟
فقط خواهشا یه ماشین رام باشه . کنترل کشش رو خاموش کردم و واسه همین کنترل ماشین های رام هم سخته چه برسه به ماشین های سرکش !
مثلا الان Corvette Z06 دارم که کلاس A هست اما لامصب اصلا نمیشه کنترلش کرد اما یه Nissan GTR هم دارم که با اینکه کلاس S هست خیلی از کوروت رام تره .

از بین Lamborghini Murcielago و Koenigsegg CCX کدوم بهتره ؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
خوشحالم که خوشحالی که خوشحالیم!!!:dولی چرا خریدیش؟؟؟اگر خریدیش که باید بگم خراب کاری بزرگی کردی:
اخه اون بوگاتی رو بعدا بین چند تا ماشین خیلی ارزونتر از خودش برا جایزه قرار میده!ولی اگه هدیه گرفتی مبارکه!
من که این بوگاتی رو از FM3 ایمپورت کردم، TOP Speed ـش هم 10 بود :D وقتی باهاش رانندگی میکنم انگاری دارم تو فضا سیر می کنم :D فعلا هدفم یه Zonda هست که هنوز بهش نرسیدم :( :D
اگر از زوندا منظورت زوندا R هست که هیچی ولی اگر منظورت Conque هست که:
نخرش بعدا جایزه میده!
الان 600,000 تا پول دارم . پیشنهادتون واسه خرید چیه ؟
فقط خواهشا یه ماشین رام باشه . کنترل کشش رو خاموش کردم و واسه همین کنترل ماشین های رام هم سخته چه برسه به ماشین های سرکش !
مثلا الان Corvette Z06 دارم که کلاس A هست اما لامصب اصلا نمیشه کنترلش کرد اما یه Nissan GTR هم دارم که با اینکه کلاس S هست خیلی از کوروت رام تره .

از بین Lamborghini Murcielago و Koenigsegg CCX کدوم بهتره ؟
چون میگی رام میخوای پس اصلا طرف CCX8 نرو و مستقیم برو همون لامبو رو وردار که معرکست.;)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
از دوستان کسی McLaren MP4 رو امتحان کرده؟

این ماشین رو بردارید کنترلر رو بزارید زمین خودش مسیر رو طی میکنه!

من نمیدونم من خوب رانندگی میکنم یا این ماشین هندلینگش معرکست؟!!

___
شما هم که 600 هزار تا CR داری همین مک لارن رو بخر اگه راضی نبودی من خسارتت رو دو برابر میدم!

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
دوستان کسی Ferrari 599XX رو امتحان کرده؟؟
من از لول 10 به بعد رفتم تو خط این ماشن و فکر کنم حدود لول 35 اینا خریدمش ولی به طور غیر قابل باوری این ماشین رام نشدنیه. یعنی وقتی Traction Control System رو Off میکنی کلا سر پیچها نباید گاز بدی.نکته جالبش اینه که وقتی تراکشن کنترل On هم هست ماشین سر پیچها در میره. ولی واقعا رانندگی باهاش لذت بخشه. یعنی ادم با سختیه کنترلش حال میکنه.
ولی با این حال بهترین ماشینی که تا الان باهاش بازی کردم Maclaren F1 GT هست که خود بازی بهم هدیه داد و از وقتی که اینو بهم داد دیگه کلا بقیه ماشینامو فراموش کردم ( حتی 599XX 1.500.000 CR رو) ماشین به طرز فجیعی چسبندگیه بالایی داره. واقعا ماشینه خوبیه.

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
خیلی با ماشینهای قدیمی حال نمیکنم محمد:d اون R8 رو میرم تو کارش....فراری هم خوبه....اگر همه فراری های موجود تو بازی رو بخری یه اچیومنت باز میشه :d

ای بابا من خیلی به SLR فکر کرده بودم:| ولی همون ائودی هم گزینه خوبیه

البته اس ال ار ، سر خوردنش کم تر از کوروت هست ولی ماشین بسیار فوق العاده ای هست ، البته اگه خریدیش به یه نمه تیونگ لازم داره ، من وقتی که این ماشین رو خریدم هرچی مسابقه تو کلاس s داشتم رو با این رفتم( تا زمانی که تیونگ محصولات مرسدس بنز مجانی بشه) کلاس R3 بعضی مسابقاتش رو هم با همین اس ال ار میرم رو شتاب و دورش خیلی فوق العادست ;)

پ ن :

شرط می بندم بیشتر از کوروت هست !

من مثل خوره ها افتادم رو این ماشین خیر سرم :d

آخرین ویرایش:

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
دوستان یه سوال تو بازی مسابقه دریفت هم هست؟
ااولین باره فورزا رو میرم .الانم لول 34 هستم
بعی یه سوال دیگه اونم اینکه سختی بازی با expert کردن به اخرین حدش میرسه؟یعنی رقیبا سر سخت تر میشن؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
ااولین باره فورزا رو میرم .الانم لول 34 هستم
بعی یه سوال دیگه اونم اینکه سختی بازی با expert کردن به اخرین حدش میرسه؟یعنی رقیبا سر سخت تر میشن؟
1. تو انلاینش داره ....
2. مثلا اره !.....

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
با کمک و توصیه دوستان یه Lamborghini Murcielago خریدم و چند دوری هم باهاش بازی کردم و تا لول لامبورگینی به حدی رسید که مفتی اپگریدش کردم .
ماشین به شدت فوق العاده ایه . با اینکه کنترل کشش خاموشه ولی بازم خیلی رامه .
بدون اینکه کلاس ماشین که R3 هست رو ببرم بالا اپگریدش کردم و 100-0 شده 2.5 ثانیه و سقف سرعت هم 373 . فکر کنم حالا حالاها ازش دل نمیکنم .

Nissan GTR رو با اینکه خیلی دوسش داشتم فروختم و McLaren MP4 خریدم . ولی وقت نشد تستش کنم .

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895

بله دریفت هم هست ولی نه از نوع توکیو !

حتی اچیومنتی هم به دریفت اختصاص دادن با نام awesome drift که اگه موفق بشید دریفتی بکنید که چهار تا مربع مربوط به دریفت پر بشه این اچیو کسب میکنید.

دومین سوال, من تغییری تو AI رقیب تو درجه سختی بالا ندیدم (حداقل از درجه hard تا expert) اما تو درجه expert گزینه هایی عوض میشن تو اپشن کنترل ماشین که همین باعث میشه بازی خیلی سخت تر از قبل به نظر برسه !

مثلا تعویض دنده از حالت اتوماتیک جاش رو به حالت دستی میده,ترَکشین کنترل آف میشه,red line ــی که به شما هشدار ترمز و مقدارش رو سر پیچها مشخص میکرد آف میشه و ... خب همین ها کافیه تا بازی سخت تر بشه...

تو همین حالت expert دو تا پیچ رو نوش جان بفرمایید تا ببینید چه تفاوت محسوسی تو کنترل ماشین ایجاد میشه.

ولی شاید تو AI هم تغییراتی بوجود بیاد اما برای من محسوس نبود.

البته اس ال ار ، سر خوردنش کم تر از کوروت هست

شرط می بندم بیشتر از کوروت هست !

با کمک و توصیه دوستان یه Lamborghini Murcielago خریدم و چند دوری هم باهاش بازی کردم و تا لول لامبورگینی به حدی رسید که مفتی اپگریدش کردم .
ماشین به شدت فوق العاده ایه . با اینکه کنترل کشش خاموشه ولی بازم خیلی رامه .
بدون اینکه کلاس ماشین که R3 هست رو ببرم بالا اپگریدش کردم و 100-0 شده 2.5 ثانیه و سقف سرعت هم 373 . فکر کنم حالا حالاها ازش دل نمیکنم .

Nissan GTR رو با اینکه خیلی دوسش داشتم فروختم و McLaren MP4 خریدم . ولی وقت نشد تستش کنم .

موچیه لاگو هم انتخاب عالی هستش .

مک لارن رو تیون کن بعد باهاش چند تا مسابقه بده,نتیجه رو به ما هم بگو ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر