Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
بله 'گالاردو سوپرلجرا!!!
نگو بابا زشته!
تو بازي هست؟! :d
من زياد با لامبورگيني حال نميكنم!
اگه اسمش رو به انگليسي بنويسي من برم يوتيوب يك سرچ بزنم ببينم چطورياست؟!
در مجموع كلا نه با صداي فراري كه جيغ ميكشه و نه صداي لامبورگيني حال نميكنم!
صداي پورش مخصوصا تو دور پايين فوق العاده است! ميميرم براش:x

---------- نوشته در 01:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 AM ارسال شده بود ----------

این dmc delorean تو بخش اتو ویستا من رو یاد دوران بچگی انداخت. اون موقع من هر سه قسمت فیلم back to the future رو تو vhs صد بار نگاه می کردم و اون زمون فکر می کردم ماشین توی فیلم پونتیاک هستش.جنس بدنه ماشین خیلی جالبه شبیه نوکیا n70 یا به قولی nجواد هستش! راستی یه سوال امکان اضافه کردن ماشین تو بخش اتو ویستا هست؟

---------- نوشته در 02:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 AM ارسال شده بود ----------

حالا صدای زیباش به کنار کنسول وسطش عالمیست! منم در نبود پورش احساس خیانت به زنم(پورشه)بهم دست میده!خدا کنه nfs سری بعدشم با black box بیاد خودشم تحت عنوان need for speed:homecoming که اینبار فرار از نیویرک به سانفرانسیسکو باشه تاباعث شه همه از جمله پورشه به فورزا برگردن.
تو اتو ويستا تا جايي كه من ميدونم امكان اضافه كردن ماشين نيست!
ولي در كل خوشحالم اينجا يك نفر هست كه واقعا عاشقانه پورش رو دوست داره!>:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
Gallardo Superleggera :D

lamborghini-gallardo-superleggera.jpg

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
توی 3 بود ولی قفل بود و باید از لایو میخریدی ولی متاسفانه تو 4 نیستش.فرقش هم با گالاردو معمولی اینه که:
100 کیلوگرم سبک تر هست و 10 اسببخار هم بیشتر داره که بجای 512 اسببخار شده 522 و قرار بوده که یکی از دیفرانسیل هاش هم کم بشه تا 50 کیلو سبک بشه ولی لامبو تک دیفرانسیل عقب با موتور V10 و 5.2 آودی که قابل کنترل نیست!:-oبنابراین گذاشتن همون 2 دیفرانسیل باشه.و برای برا سبک تر کردنش پیچ های چرخش رو از تیتانیوم ساختن و میلگرد فرمان رو کوچیکتر کردن و پوسته ی شیشه ای موتور رو هم پلاستیکی کردن و چند قطعه هم برای Down Force بیشتر از جمله کایت جلو و عقب بهش اضافه کردن!ولی کلا شد یه ماشین دیگه که جرمی کلارکسون دیوونشه!البته بگم که لامبورگینی این برای رقابت با Ferarri F430 S داد بیرون.
پس عشق ماشین نیستی!:p
Lamborghini Gallardo Superleggera
یه بار تو دوبی یکی از کاین های s رو سوار شدم و یه بار تا دور 5000 رفت و پشیمون شدم که چرا هیچوقت با دقت به صدای پورشه تو فیلمها دقت نمیکردم!

• Like
Reactions: adel3532

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin

---------- نوشته در 01:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 AM ارسال شده بود ----------

تو اتو ويستا تا جايي كه من ميدونم امكان اضافه كردن ماشين نيست!
ولي در كل خوشحالم اينجا يك نفر هست كه واقعا عاشقانه پورش رو دوست داره!>:d

من هم همچنین>:d

---------- نوشته در 01:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

اولین باری که پورش رو شناختم بر می گرده به بچگیم که یه اسباب بازی از پورش داشتم ولی نمی دونستم چیه؟! از بابام پرسیدم گفت عزیزم این فولکسه!بعدها که سواد خواندن و نوشتن پیدا کردم و تونستم مجله ماشین بخونم متوجه شدم که اون اسباب بازی پورشه بوده خودشم از نوع 959 ! از اون موقع تا حالا پورشه شناس هستم یادمه سال 79 بود که need for speed شماره پنجمشو در مورد پورشه داده بود بیرون که یادش بخیر nfs با این کارش منو دیوونه کرده بود:-o.من این سیر تکاملی پورشه 911 رو سرمشق زندگیم قرار دادم.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما

---------- نوشته در 01:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

اولین باری که پورش رو شناختم بر می گرده به بچگیم که یه اسباب بازی از پورش داشتم ولی نمی دونستم چیه؟! از بابام پرسیدم گفت عزیزم این فولکسه!بعدها که سواد خواندن و نوشتن پیدا کردم و تونستم مجله ماشین بخونم متوجه شدم که اون اسباب بازی پورشه بوده خودشم از نوع 959 ! از اون موقع تا حالا پورشه شناس هستم یادمه سال 79 بود که need for speed شماره پنجمشو در مورد پورشه داده بود بیرون که یادش بخیر nfs با این کارش منو دیوونه کرده بود:-o.من این سیر تکاملی پورشه 911 رو سرمشق زندگیم قرار دادم.
من به علایقت احترام میزارم ولی حتی از نظر قیافش هم سرمشقته؟؟؟(به قول جرمی که میگه پورشه تنبل ترین طراح های دنیا رو داره!)

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
من به علایقت احترام میزارم ولی حتی از نظر قیافش هم سرمشقته؟؟؟(به قول جرمی که میگه پورشه تنبل ترین طراح های دنیا رو داره!)

نه این لباس زیباست نشانه ادمیت(به قول غلامحسین پیروانی). کلا سیاست کمپانی پورش اینکه روی یک پلتفرم یا روی یک قالب اصلی حرکت کنه که این باعث می شه سنت گرا محسوب بشه .خود جرمی کلارکسون هم تو یکی از سری های top gear که دقیقا یادم نیست از پورشه به عنوان ریاضیات هم یاد کرده بود;).

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed

[/QUOT0E]
مرسي الان از يوتيوب يك كليپ گذاشتم دانلود شه!:d

---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:17 PM ارسال شده بود ----------

توی 3 بود ولی قفل بود و باید از لایو میخریدی ولی متاسفانه تو 4 نیستش.فرقش هم با گالاردو معمولی اینه که:
100 کیلوگرم سبک تر هست و 10 اسببخار هم بیشتر داره که بجای 512 اسببخار شده 522 و قرار بوده که یکی از دیفرانسیل هاش هم کم بشه تا 50 کیلو سبک بشه ولی لامبو تک دیفرانسیل عقب با موتور V10 و 5.2 آودی که قابل کنترل نیست!:-oبنابراین گذاشتن همون 2 دیفرانسیل باشه.و برای برا سبک تر کردنش پیچ های چرخش رو از تیتانیوم ساختن و میلگرد فرمان رو کوچیکتر کردن و پوسته ی شیشه ای موتور رو هم پلاستیکی کردن و چند قطعه هم برای Down Force بیشتر از جمله کایت جلو و عقب بهش اضافه کردن!ولی کلا شد یه ماشین دیگه که جرمی کلارکسون دیوونشه!البته بگم که لامبورگینی این برای رقابت با Ferarri F430 S داد بیرون.
پس عشق ماشین نیستی!:p
Lamborghini Gallardo Superleggera
یه بار تو دوبی یکی از کاین های s رو سوار شدم و یه بار تا دور 5000 رفت و پشیمون شدم که چرا هیچوقت با دقت به صدای پورشه تو فیلمها دقت نمیکردم!

اولا كه كاين SUV هستش ولي شما برو صداي كاررا s رو گوش كن:d خداوكيلي لذت ميبري!
بعدشم جون من بگو كجاي لامبو با اون وزن سنگين رانندگيش لذت داره؟!
طراحيش هم از زماني كه افتاد دست آودي خوب و قشنگ شد! خدايش با همين ماشين جديدش كه تو فورزا چهار گذاشته حال ميكني؟! با رونتون هم حال نميكني چه برسه به اون! انصافا تنها مدلي كه دوست دارم همين گالاردو هست:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
این awesome drift اصلآ سخت نبود!

من تو یکی از پیچها با bmw M6 انجام دادم خیلی راحت گرفتم البته فضای کافی میخواد برای دریفت...

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed

آخ نگو كه من از همون NFS 5 عاشق پورش شدم!!!
از همون جا عاشق طراحي اين ماشين مخصوصا سري 911 شدم!! و به نظرم طراحيش نه تنها خسته كننده نشده بلكه هنوز سر حال و قشنگتر از بيشتر ماشين هاست!!
اين يارو جرمي هم كلا انگليسي ضد پورش هست!:d

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
از همون جا عاشق طراحي اين ماشين مخصوصا سري 911 شدم!! و به نظرم طراحيش نه تنها خسته كننده نشده بلكه هنوز سر حال و قشنگتر از بيشتر ماشين هاست!!
دوستان الان دارین در مورو forza4 صحبت میکنین دیگه !........
فک کردم تاپیکو اشتباهی اومدم .....!

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
یه سوال من که عادت دارم ماشین هارو تو فورزا فابریک برونم یعنی تیون و اپگرید انجام نمیدم اینو سایر ماشینا هم رعایت می کنند؟چون تو یه مسابقه که همه chevelle ss بودند تو مسیر مستقیم پیست خودشم ماشینم هم بدون تصادف بود احساس می کردم بعضی هاشون دور موتورشون بیش تر از منه! یا شاید باید دنده رو manuel کنم؟!

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:33 PM ارسال شده بود ----------

واقعا ثابت نگه داشتن اتاق 911 به عنوان مثال کد 996 به مدت 8 سال و 997 به مدت 6 سال نشان از طراحی بی عیب و نقص هست و تازه با رونمایی پورشه cayman تعریف جدیدی از پورشه شد هر چند که جرمی نظرش اینکه همون boxster هست که هاردتاپ شده در صورتی که توانایی هاش فرق می کنه.منم تنها پورشه ای که سوار شدم cayman معمولی سفید رنگ گذر موقت که مال اقوام یکی از دوستان بود که صاحبش از پورش هیچی نمی دونست و فقط به خاطر خاص بودنش وارد کرده بود.انصافا صدای پورش تو هیچ یک از ماشین ها نیستش صدای داخلش انگار از ضبطش پخش می شد!:-*

آخرین ویرایش:

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما

[/QUOT0E]
مرسي الان از يوتيوب يك كليپ گذاشتم دانلود شه!:d

اولا كه كاين SUV هستش ولي شما برو صداي كاررا s رو گوش كن:d خداوكيلي لذت ميبري!
بعدشم جون من بگو كجاي لامبو با اون وزن سنگين رانندگيش لذت داره؟!
طراحيش هم از زماني كه افتاد دست آودي خوب و قشنگ شد! خدايش با همين ماشين جديدش كه تو فورزا چهار گذاشته حال ميكني؟! با رونتون هم حال نميكني چه برسه به اون! انصافا تنها مدلي كه دوست دارم همين گالاردو هست:d
خب مگه من چی گفتم؟؟؟میدونم که SUV هست منظورم از S مدل S ش بود دیگه!لامبورگینی صداش و یغور بودنش رو خیلی خیلی دوست دارم.البته اعتراف میکنم که از T 911 و کررا و 911 GT3 RS خیلی خوشم میاد مخصوصا از GT3 ولی یه مدل مزخرفی مثل GT2 اصلا خوشم نمیاد.
یعنی به نظرت مدل میورا و کنتاش و دیابلو و....که قبل از اینکه اودی لامبو رو بخره مزخرف بودن؟؟؟؟

کسی نبود؟
یکم بیشتر توضیح میدی منظورت چیه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر