Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
چطور زاویه دوربین رو برای دید باز تر در نمای کاکپیت ( داخل ماشین ) رو تغییر بدیم ؟

جواب : به روش زیر عمل کنید ، سه تا مرحله اول رو انجام بدید نتیجه رو ببینید :

Turn multiscreen on.

Turn host on

Set screen to center

Set parameter to 80 degrees

next parameter
defult

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
کسی هست که دستگاهش هارد نداشته باشه و از usb flash برای سیو بازی استفاده کنه و قادر به دیدن replay هم باشه:-/

چون چندتا فروم خارجی رفتم،میگن دستگاههایی که هارد داخلی ندارن،براشون replay نمیاد.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
من یه چارگیگ اسلیم با یه هارد 120 دارم فلش هم وصله هم دیسک 1 و هم دیسک 2 نصبه اول بازی میگه حافظه رو انتخاب کن منم هارد رو انتخاب میکنم چون یه فلش 8 گیگ هم وصله
ولی تو یه حافظه ای رو انتخاب کن که حداقل 6 گیگ خالی داشته باشه
چون من اولش واسه اینکه عکسایی که میگیرم بره رو فلش فلش رو انتخاب میکردم
ولی ریپلی نداشتم ولی الان واس برم از تو مموری عکسارو منتقل کنم
مشکل فقط از کمبود حافظه هست:>

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
داشتم بازی میکردم یهو یه اخطار ظاهر شد و گفت دیسک شما غیر قانونی هستش.... مشکل از کجاست! درضمن من بازی رو روی هارد نصب کردم...هر 2 تا دیسک نصبه.؟؟؟؟!

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
آه خدای من دیشب خر شدم Season Pass را خریدم چندتا مسابقه با Aventador دادم واقعا غولیه واسه خودش ! طراحی سقف این ماشین رو ندیده بودم قبلا فوق العاده جالب و منحصر به فرد است !
یه ماشین توی پک muscle cars بود به نام Dodge Dart ! توی کلاس های C و D خدایی میکنه ! اگر LeaderBoard رو هم نگاه کنین تمام کسانی که بالای جدول هستن همه یا ازین ماشین استفاده کردن یا Dodge Super Bee ! منم تقریبا تو تمام پیست ها اومدم توی 100 تای اول :d Powerـش 511 هستش ! یعنی با کمی ور رفتن باهاش میشه به این قدرت رسید ! شتابش برای اون کلاس بی نظیره ! دنده 3 رو میکنی 4 ماشین کاملا پرت میشه جلو مثل هلو همه رو جا میذاره ! کلا حال و هوای عجیبی به اون 2 تا کلاس داده :d مال 1965 هستش اگر اشتباه نکنم .
واقعا طراحيه اين Aventador عالي هستش , يه سر و گردن از تمامي طراحي هاي قبلي لامبورگيني بالاتره ... شتابش فوقالعاده است . حيف كه فعلا نميتونم بازي كنم . دلم Le Mans با Aventador ميخواد :((

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان میگن مسابقات انلاین forza 4 در تاریخ 9 دسامبر شروع میشه .ایا این حرف صحت داره؟:-/
شاید مسابقاته خاصی منظورشون باشه ( dlc ی چیزی بیاد براش )..... که بعیده چون همین الانشم خیلی مسابقاته متنوعی داره ......
........
الان داشتم با یه نیسان 432 f z که بالای 1000 اسب تقویت شده مسابقه میدادم .... چه حالی داره پسر .... پدر جد ویرون و ssc هم به گردش نمیرسن !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
وااااااااای خدا این بخش rival فوق العاده هست.امروز صبح رفتم و یه چندتا مسابقه دادم.فوق العاده جذاب و هیجانی هست.عجب پول خوبی هم میده.2 تا ماشین خفن هم جایزه گرفتم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دیده؟؟؟؟مگه کارخونه نیسانو ندیدی تو بازی؟؟؟ولی کلا 2 تا GT-R داره که یکی قدیمیه(که به نظرم آشغاله)و یکی جدیده که عین واقعیت معرکست!
اشتباه از من بود ندیده بودم شرمنده....نمیدونم چرا انتظار داشتم جی تی آر رو قرمز ببینم ولی خاکستری هست تو محصولات نیسان منم ازش رد شدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر