Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
همون دیگه ! :D مثلآ اگه ماشین شما اون عددش 340 باشه ، بقیه هم یه چیزی حدودای 330 تا 350 اینا هستن معمولآ . منظورم اینه که مثلآ ما یه ماشین محشر (از نظر من ! :D) برای چند دهه قبل که سرعت و شتاب خیلی بالایی نداره انتخاب کنیم ، بقیه ماشین های خیلی سریع تری ندارن و عدالت رعایت میشه ! :D
نمیدونم چرا همه همیشه دنبال سریع ترین ماشین ها هستن توی بازی ها ! به جان خودم نصف لطف این ریسینگ های شبیه ساز به ماشین های متفاوت (مخصوصآ قدیمی ها) هست که توی بقیه بازی ها پیدا نمیشه ! :D
من کلا کلاس ماشین زیر A و S باشه ، دست بهش نمیزنم :|
آخه یکی دوبار امتحان کردم 0.1 هم توش کاملا تاثیر داشت :d مثلا الآن یدونه 458 دارم که کلا هردفعه میگم چه اشتباهی کردم خریدمش :d بعد با Zonda که میرم اصلا انگار تو آسمونام :d

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
البته اریا باید به تاپ اسپید ماشینها تو بعضی از جاده ها که قسمت های بدون پیچ و صاف زیاد دارن دقت کرد مثل پیست le mans که یه قسمتش از جاده واقعآ بین ماشینها جدال تاپ اسپید هست که اگر هم از بقیه رقیب ها جلو تر هم باشید تو اون قسمت از خجالتتون در میان !

دقیقآ از پیچ tertre rouge تا پیچ mulsanne . (البته زمانی که اون دوتا پیچ لعنتی یعنی L arche و La flo نباشن)

1hd59ise1mum9bik2rgl.jpg

اما در کل حق با شماست ...

اما در مورد داستان سر خرید ماشین نیازی به نوت کردن مشخصات نیست.
دقیقا ...
پیست le mans قدیمی عشق منه اونجا که جاده صاف هست خوراک تاپ اسپید گرفتنه یکی دوتا از آچیومنتهای بازی هم همونجا باز میشه شنیدم میگن یکی دوتا ماشین تو پیست قدیمی جو گیر شدن پرواز کردن !! واسه همین خطرناک تشخص دادن جاده رو و این پیچای مسخره رو به این پیست اضافه کردن.

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
من اولش با nissan GT-R این پیست رو میرفتم تا همون پیچ tertre همه چی نرمال بود بعد اون پیچ دیدم همه تخته گاز دارن میرن من تا اوج بگیرم اونا یه دور زدن رفتم از گاراژ mclaren F1 رو کشیدم بیرون همه رو نفله کردم !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,042
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب 90 شدم ! به شکل عجیبی داره فاز میده بازی ! Ferrari FXX خریدم که الان متوجه شدم تو دیسک 1 نیستش :d
این کلاس R1 عجیب هیجان داره لامذهب ! بازی هم فعلا 16% شده ! :|

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان این فرمون که مختص فروزا هست ، برای استفاده باید کینکت داشته باشیم و اینکه جایی تو این مملکت پیدا میشه ؟
حیفم میاد بدون فرمون بازی کنم ! ... اگر کسی هم داره تجربه بازی کردن با فرمون رو بگه ... ممنون

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
دوستان این فرمون که مختص فروزا هست ، برای استفاده باید کینکت داشته باشیم و اینکه جایی تو این مملکت پیدا میشه ؟
حیفم میاد بدون فرمون بازی کنم ! ... اگر کسی هم داره تجربه بازی کردن با فرمون رو بگه ... ممنون

اگه منظورت این فرمانه ... بله، باید کینکت داشته باشی.
قکر کنم بشه گیر آورد، البته سفارشی!
با فرمان لذت بازی چند برابر میشه!

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
یکی از بهترین ویژگی های بازی اینه که توی همه مسابقات ماشین های رقیب حدودای ما قدرت دارن ! :D دیگه نیازی به یادداشت برداری نیست ! مثلآ اگه حال میکنی یه مسابقه رو با یه ماشین داغون بری ، ماشین بقیه هم داغون انتخاب میشه تا هم سطح باشین ! (البته این داغون رو شماها میگین ! :| من که عاشق ماشین های قدیمی نه چندان سریع هستم :| )
نه من اين حرف رو قبول ندارم!:d
مثلا من تو كلاس A و مسابقات بي ام دبليو با يك "بي ام دبليو سري 6" كه تيون كرده بودمش تا اخرين حد مجاز كلاس A
وارد مسابقه شدم و طبق معمول M.Rossi با يك "بي ام دبليو سري 3" چنان يكتازي ميكرد كه واقعا نميشد به حتي نزديكي هاش هم برسي!
كه از نظر منطقي هم درستش همينه! سري 3 يك مدل اسپرت و مسابقه اي هستش و در مقابلش سري 6 لوكس و تجملي.
اين يك مسئله هست و مسئله ديگه ماشين هاي قديمي لذت خودشون رو دارن ولي واسه مسابقه كارامد نيستن!
تكنولوژي يك خودرو مثلا 1965 با يك خودرو 2008 قابل قياس نيست!
البته هست استثناء هاي مثل بي ام دبليو 2002 كه يك سرو گردن از هم كلاس هاي خودش بالاتره!
با تشكر:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خب پس نقش فرمون چیه این وسط ؟! ... بعد این فرمون رو چیزی سواره یا رو هاست با خودمون بگیرمش !:|
اصلا گیج شدم ! ...من فکر میکردم این فرمون مث دیگه فرموناست فقط به جای پیدال باید با دکمه ها کار کرد !
این طوری 250 تا 300 هزینه جفتش میشه واصلا به صرف نیست ...حالا فرمون ارجینال چنده ؟! ..ممون بابت راهنمایی !

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
نه آقا این که گذاشتی کینکت نمیخاد من تو شبکه ی یورو گیمرز دیدم داشت باش فورزا 4 بازی میکرد
بعد یارو ازش پرسید
این کینکت میخاد گفت نه :x
البته من خودم یدونه سفارش دادم یکی از فامیلای دورمون از دبی بیاره طبق آخرین خبر اونجا خریدش 66 دلار
یعنی من حدودا دو هفته دیگه فورزا رو با این بازی می کنم
وای چه حالی بده :-o
اینم یه فیلم ازش البته این مال من نیستا
http://nxeassets.xbox.com/shaxam/02...Wheel_PlayingForza4WithTheWirelessSpeedWh.WMV

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
خب پس نقش فرمون چیه این وسط ؟! ... بعد این فرمون رو چیزی سواره یا رو هاست با خودمون بگیرمش !:|
اصلا گیج شدم ! ...من فکر میکردم این فرمون مث دیگه فرموناست فقط به جای پیدال باید با دکمه ها کار کرد !

نه آقا این که گذاشتی کینکت نمیخاد من تو شبکه ی یورو گیمرز دیدم داشت باش فورزا 4 بازی میکرد

حق با دستمونه... اشتباه کردم :">
من اینجا رو دیده بودم و چون یکی از مشخصاتش رو نوشته رانندگی بر اساس موشن کنترلر، فکر کردم نیاز به کینکت داره...
با سرچی که تو نت کردم کاشف به عمل اومد که نیاز نداره!
حالا چه جوری کار میکنه، الله اعلم؟!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
حق با دستمونه... اشتباه کردم :">
من اینجا رو دیده بودم و چون یکی از مشخصاتش رو نوشته رانندگی بر اساس موشن کنترلر، فکر کردم نیاز به کینکت داره...
با سرچی که تو نت کردم کاشف به عمل اومد که نیاز نداره!
حالا چه جوری کار میکنه، الله اعلم؟!
سیستمش خیلی سادس
گوشی نوکیا N82 رو وقتی چپکی میکنی مگی منوهاش هم چپکی نمیشه اینو خیلی گوشیای دیگه تازه بعضیا با این روش بازی هم میشه کرد
اسمش فکنم Motion capture هست البته فکر کنم
این فرمون هم ازین سیستم استفاده می;نه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اصلا خوشم نیومد ازش ! .... منو تو خیالم فکر میکردم فرمون مثل فرمون های دیگس و فقط به پدال باید از LT RT استفاده کرد
حالا دوستان کسی از قیمت فرمون ارجینال مخصوص 360 خبر داره و این فرمون فیک هایی که تو هست و جعبش سفید ـه(اسمشو نمیدونم) قیمتشم 70 تومنه ، خوب کار میکنه یا بدرد نخوره

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آقا بازی فوق العاده س س س س .واقعا آدم نمیتونه از پاش پاشه !!!
خیلی باحال شده . واقعا آدم سیر نمیشه از بازی . من با شماره ی قبل زیاد حال نکردم اما این عالیه ه ه ه ه ه
چندتا سوال از اساتید :
فرق Event list با Careere چیه؟مسابقاتش همونیه که تو Carerer هست و جا انداختیم ؟ به چه دردی میخوره؟
ماشین های موجود در بازی همین هایی هستن که از اول موجودن یا اینکه مثلا با رسیدن به یه لول خاص یا برنده شدن تو مسابقه ی خاصی ماشین آزاد میشه؟
چه جوری بفهمیم قطعه ی جدیدی برای آپگرید کردن آزاد شده یا نه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
آقا بازی فوق العاده س س س س .واقعا آدم نمیتونه از پاش پاشه !!!
خیلی باحال شده . واقعا آدم سیر نمیشه از بازی . من با شماره ی قبل زیاد حال نکردم اما این عالیه ه ه ه ه ه
چندتا سوال از اساتید :
فرق Event list با Careere چیه؟مسابقاتش همونیه که تو Carerer هست و جا انداختیم ؟ به چه دردی میخوره؟
ماشین های موجود در بازی همین هایی هستن که از اول موجودن یا اینکه مثلا با رسیدن به یه لول خاص یا برنده شدن تو مسابقه ی خاصی ماشین آزاد میشه؟
چه جوری بفهمیم قطعه ی جدیدی برای آپگرید کردن آزاد شده یا نه؟
اون World Tour (فکر کنم منظورتون از Career همونه) بخش اصلی بازی هست که بهتره اول اون رو تموم کنین. همون که نقشه جهان رو داره و ...
وقتی اون رو تموم میکنین ، کلی Event ناتموم باقی مونده که باید برین توی Event List و اونا رو انجام بدین ! یعنی برای 100% کردن بازی تموم کردن Event ها واجبه و خب کلی مسابقه جالب هم بین اونا هست که ممکنه توی World Tour بهش نرسیده باشین !
ماشین ها همینایی هستن که از اول هم هستن !
قطعه جدید که فکر نکنم آزاد بشه ! همه قطعه ها از اول در دسترس هستن و فقط باید پولش رو داشته باشین تا بخرین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر