Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
اقا من یه مشکلی دارم!

تو قسمت World Tour یه کشور باز میکنه فک کنم Germany بود 3تا مسابقه داره هر 3تاشو 10بار اول شدم ولی قسمت باعدو باز نمیکنه 7 8 تا ام ماشین خریدم...

Event List چی هست؟:d

---------- نوشته در 01:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 PM ارسال شده بود ---------

کسی نمیخواد اینو جواب بده؟ /:):-s

?????:d

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
امروز داشتم تعداد Race های Event List رو حساب میکردم قابل توجه دوستان که میخوان همه رو Gold کنند :
تعداد کل Race ها 1298 تا , که فقط 240 تا Race مربوط میشه به World Championship
راه سختی در پیش داریم ;)
اینم امار من تا این لحظه : 32 ساعت داخل Race
19 ساعت داخل Menu
1 ساعت و نیم در Autovista
19.8% از بازی کامل شده
ارزش Garage ام 52.842.700 CR
تعداد ماشین های من 87
پول فعلیم 5.432.851 CR
Level 73
دوستای عزیز شما هم امارتون بذارین تا حس رقابت بینمون ایجاد شه ;)
اين آمار ساعت و اينا رو جايي مي نويسه؟
بعدشم ارزش ماشين هاي داخل گارژ من كه همش هديه است چيزي نميشه! :d
خودم فقط يك Enzo و RUF خريدم!
مقدار داريي ها هم الان 3.800.000cr اينا بايد باشه!
لول هم 53 هستم:d

---------- نوشته در 02:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 PM ارسال شده بود ----------

همون بخشی که اصلا سیو نمیکنه و فقط همه جاده ها و ماشین ها بازه تا همین جوری به دلخواه بریم و مرحله ای نیست...چون مینویسه فضای کافی برای سیو ندارید!
يك فلش يك گيگ بزن تا كارت راه بيوفته.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
چه داستانی داریم سر ماشین خریدن :d
باید بشینیم مشخصات بنویسیم انتخاب کنیم :d اعصابم رو خراب کرده سر هر دفعه ماشین خریدن :d
تا اینجا به نظرم Zonda بهترین ماشینه ! :d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
اين آمار ساعت و اينا رو جايي مي نويسه؟
بعدشم ارزش ماشين هاي داخل گارژ من كه همش هديه است چيزي نميشه! :d
خودم فقط يك Enzo و RUF خريدم!
مقدار داريي ها هم الان 3.800.000cr اينا بايد باشه!
لول هم 53 هستم:d

برای کسانی که میخوان اطلاعات عمومی,تایمشون و رکورد هاشون رو مشاهده کنن تو menu این مراحل رو طی کنند:

my profile/my states>>general-time-records

اگه این مراحل رو برید تو هر کدوم از قسمت های general,time,records اطلاعات مربوط به اون قسمت رو میتونید مشاهده کنید.

درختاش خیلی تو ذوغه!‌کلآ اینجوریه؟ براهمه!‌تنظیمی چیزی نداره؟

من تا حالا فرصت نکردم دقت کنم,یعنی بازی انقدر سریع پیش میره که ادم به این چیزا توجه نمیکنه من تا حالا چند بار خواستم دقت ریز به تعویض دنده توسط شیفتر بکنم که موفق نشدم چون یا تصادف کردم یا داخل چمن تشریف بردم !

تنظیمات هم اگه صرفآ منظورتون تنظیماتی برای بهبودی گرافیکی هست جواب منفیِ .

در اخر با توجه به اینکه سخت افزار شما ثابت هست طبیعتآ customize ــی هم برای تنظیمات گرافیکی نخواهید داشت.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
یکی لیست تمام Ferrari ها Included in disc 1 را لطف میکنه ... ؟ :d

جلوی هر کدوم خودت یه فراری اضافه کن...

dino 246 GT
250 california
250testa rossa
365 GTB/4
250GTO
522TR
california
GTO
360 modena
330 P4
F40
F50
599 GTB Fio
FF
G99 GTB
599 XX
F430
ENZO
458italia

چند تا مدل هم هست از کلاس R3 که مثلآ یکیش همون F430 ــه اما با تیونینگ و اضافات نامی ... ( 3 تا ماشین هست فکر کنم)

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
باید بشینیم مشخصات بنویسیم انتخاب کنیم :d اعصابم رو خراب کرده سر هر دفعه ماشین خریدن :d
تو چه كلاسي؟ :d
بشخصه با مكلارن اف 1 خيلي حال كردم :d

---------- نوشته در 10:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:13 PM ارسال شده بود ----------

برای کسانی که میخوان اطلاعات عمومی,تایمشون و رکورد هاشون رو مشاهده کنن تو menu این مراحل رو طی کنند:

my profile/my states>>general-time-records

اگه این مراحل رو برید تو هر کدوم از قسمت های general,time,records اطلاعات مربوط به اون قسمت رو میتونید مشاهده کنید.
مرسي، مرسي

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
یکی از بهترین ویژگی های بازی اینه که توی همه مسابقات ماشین های رقیب حدودای ما قدرت دارن ! :D دیگه نیازی به یادداشت برداری نیست ! مثلآ اگه حال میکنی یه مسابقه رو با یه ماشین داغون بری ، ماشین بقیه هم داغون انتخاب میشه تا هم سطح باشین ! (البته این داغون رو شماها میگین ! :| من که عاشق ماشین های قدیمی نه چندان سریع هستم :| )

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
یکی از بهترین ویژگی های بازی اینه که توی همه مسابقات ماشین های رقیب حدودای ما قدرت دارن ! :D دیگه نیازی به یادداشت برداری نیست ! مثلآ اگه حال میکنی یه مسابقه رو با یه ماشین داغون بری ، ماشین بقیه هم داغون انتخاب میشه تا هم سطح باشین ! (البته این داغون رو شماها میگین ! :| من که عاشق ماشین های قدیمی نه چندان سریع هستم :| )
داغون انتخاب نمیشن . کلا هم کلاس هم دیگه انتخاب میشن مثلا اگه یه ماشین از کلاس نچندان سریع D انتخاب کنید بقیه ماشین ها هم توی دسته ی D با شما به رقابت میپردازن .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
داغون انتخاب نمیشن . کلا هم کلاس هم دیگه انتخاب میشن مثلا اگه یه ماشین از کلاس نچندان سریع D انتخاب کنید بقیه ماشین ها هم توی دسته ی D با شما به رقابت میپردازن .
همون دیگه ! :D مثلآ اگه ماشین شما اون عددش 340 باشه ، بقیه هم یه چیزی حدودای 330 تا 350 اینا هستن معمولآ . منظورم اینه که مثلآ ما یه ماشین محشر (از نظر من ! :D) برای چند دهه قبل که سرعت و شتاب خیلی بالایی نداره انتخاب کنیم ، بقیه ماشین های خیلی سریع تری ندارن و عدالت رعایت میشه ! :D
نمیدونم چرا همه همیشه دنبال سریع ترین ماشین ها هستن توی بازی ها ! به جان خودم نصف لطف این ریسینگ های شبیه ساز به ماشین های متفاوت (مخصوصآ قدیمی ها) هست که توی بقیه بازی ها پیدا نمیشه ! :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
همون دیگه ! :D مثلآ اگه ماشین شما اون عددش 340 باشه ، بقیه هم یه چیزی حدودای 330 تا 350 اینا هستن معمولآ . منظورم اینه که مثلآ ما یه ماشین محشر (از نظر من ! :D) برای چند دهه قبل که سرعت و شتاب خیلی بالایی نداره انتخاب کنیم ، بقیه ماشین های خیلی سریع تری ندارن و عدالت رعایت میشه ! :D
نمیدونم چرا همه همیشه دنبال سریع ترین ماشین ها هستن توی بازی ها ! به جان خودم نصف لطف این ریسینگ های شبیه ساز به ماشین های متفاوت (مخصوصآ قدیمی ها) هست که توی بقیه بازی ها پیدا نمیشه ! :D
آره راست میگه من که عاشق ماشینای عضلانی آمریکایی ام
دیروز با یه دوج چالنجر همونا که ماشین اصلی تو درایور بود بازی میکردم همه هم تو این مایه ها بودن خیلی حال داد=))

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
البته اریا باید به تاپ اسپید ماشینها تو بعضی از جاده ها که قسمت های بدون پیچ و صاف زیاد دارن دقت کرد مثل پیست le mans که یه قسمتش از جاده واقعآ بین ماشینها جدال تاپ اسپید هست که اگر هم از بقیه رقیب ها جلو تر هم باشید تو اون قسمت از خجالتتون در میان !

دقیقآ از پیچ tertre rouge تا پیچ mulsanne . (البته زمانی که اون دوتا پیچ لعنتی یعنی L arche و La flo نباشن)

1hd59ise1mum9bik2rgl.jpg

اما در کل حق با شماست ...

اما در مورد داستان سر خرید ماشین نیازی به نوت کردن مشخصات نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر