Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
اقا من یه مشکلی دارم!

تو قسمت World Tour یه کشور باز میکنه فک کنم Germany بود 3تا مسابقه داره هر 3تاشو 10بار اول شدم ولی قسمت باعدو باز نمیکنه 7 8 تا ام ماشین خریدم...

Event List چی هست؟:d

---------- نوشته در 01:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 PM ارسال شده بود ----------

كسي مي دونه FM4 چندتا ماشين داره؟:blushing:

4 برابر GT5 ماشین داره:d

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
آقا نوید من تازه بازی رو شروع کردم . میخام برام بگی تنظیمات سختی بازی رو چه جوری تنظیم کردی که منم اونجوری بزارم . منظورم اینه که چه جوری باشه که بییسترین حالو به آدم بده ؟
و اینکه شما با دسته کنسول بازی میکنی ؟ و از چه نمایی بازی میکنی ؟ داخل یا خارج ماشین؟
من متاسفانه با فورزا 3 حال نکردم . هیجان نداشت واسم . اگه یه کم هم از کلیات بازی راهنمایم کنی ممنون میشم
با اجازه نوید عزیز:تنظیمات روی خیلی سخت و هیجانیش اینه:
ABS: Off
steering: Simulation
Gearbox: W/clutch
Rewind: off
هوش مصنوعی:hard یا بالاتر
با اجازت من خودم با فرمون بازی میکنم و از نمای داخل یا کاکپیت.
منظورت از کلیات چیه عزیز؟؟؟

كسي مي دونه FM4 چندتا ماشين داره؟:blushing:
فکر کنم 520 یا 530 یا 540(حالا کدوم:d)

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:08 PM ارسال شده بود ----------

بندازین روی دسکتاپ حالش رو ببرین ! :D

از کجای بازی گرفتیشون محسن جان؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
خب آخه من با دسته خود کنسول بازی میکنم و قتی steering: Simulation باشه ماشین همش میلغزه
کلیات منظورم اینه که برای منی که تازه میخام بازی کنم موارد مهم و کلیات بازی رو بگین که گیج نشم ! بازی خیلی وسیعه ه ه ه ه ه ه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا نوید من تازه بازی رو شروع کردم . میخام برام بگی تنظیمات سختی بازی رو چه جوری تنظیم کردی که منم اونجوری بزارم . منظورم اینه که چه جوری باشه که بییسترین حالو به آدم بده ؟
و اینکه شما با دسته کنسول بازی میکنی ؟ و از چه نمایی بازی میکنی ؟ داخل یا خارج ماشین؟
من متاسفانه با فورزا 3 حال نکردم . هیجان نداشت واسم . اگه یه کم هم از کلیات بازی راهنمایم کنی ممنون میشم

راستش من زیاد حرفه ای نیستم در زمینه ی شبیه سازی ! تو قسمت World Tour روی 90% میرم Event List هم 80% تا 90% متغیر هستش ! بیشتر با AI ور میرم . یه وقتایی Hard هستش یه وقتایی Professional جزئیات رو هم یادم نیست الان بعدا میگم
من هرجوری که تنظیم کنم حال میکنم با این بازی کلا جذابیت خاصی داره برام . برا همینم بود که شماره ی قبل رو 100% کردم !
من از نمای داخل بازی میکنم فقط ! با دسته هم بازی میکنم .
هیجان هم بستگی به خودت داره دیگه باید این سبک رو دوست داشته باشی ! مثلا برای من 1 ساعت توی پیست موندنم خسته کننده نمیشه اما شاید یکی دیگه اینجوری نباشه !

اقا نوید از انلاین زدن گفتی حس و حالمون رو بردی! چکار کنم من؟!

من کجا کِی از آنلاین گفتم ؟ :d

دیشب توی آخرین مسابقه از سال 10 یه اتفاق جالب افتاد که یه نیمچه سکته زدم ! تو پیست Nordschleif اون تیکه ی آخر که مستقیم میشه به مقدار نسبتا زیادی جلو بودم اما به دلیل اینکه Top Speedـَم نسبت به بقیه کمتر بود و ماشین هم Damage دیده بود به راحتی بهم رسیدن ! با اختلاف 10 هزارم ثانیه تونستم اول شم :d خیلی هیجان انگیز شده بود البته اگه دوم میشدم یه بلایی سر خودم میاوردم :d

نوید چندتا دونه عکس خودت آپلود کن دلمون آب بشه :((

اون روز یه دونه عکس گرفتم از نوع BigShot اومدم دان کنم از سایت دیدم زده 25 مگ سرعت دان هم رو 10 قفل Resume هم نداره پشیمون شدم . عکس معمولی میگیرم میذارم :d

کلیات منظورم اینه که برای منی که تازه میخام بازی کنم موارد مهم و کلیات بازی رو بگین که گیج نشم ! بازی خیلی وسیعه ه ه ه ه ه ه

نه باو کجای این بنده خدا پیچیده است ! بشین World Tour رو برو برای گرفتن اچیو بعد هم اگر خواستی بزن تو کار Event !

اینجا چند نفر Prefect Drift رو گرفتن ؟ :d

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
اجرا میشه اما برای دیسک دوم و استفاده از محتواش نیاز به install کردن دارید که مستلزم هارد هست !

من خودم بدون هارد فعلآ بازی میکنم ...
اخه ماله منو ۱۵۱ ام بی در قسمت سیستم ایتم گرفته این بازی و وقتی میخام مرحله ای بازی رو برم و سیو هم بشه میگه فضای کافی ندارید!

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
اینجا چند نفر Prefect Drift رو گرفتن ؟ :d
نوید هنوز نتونستم بگیرم Perfect Drift رو , با اون Ferrari که گفتی هم نتونستم توی Fujimo kaido بگیرمش !!!
چند بار امتحان کردم اما سر پیچ ها دیگه بیشتر از 4000 نمیشد امتیازم , نیاز به یک Tuning حرفه ای دارم , شاید برم از همون یارو فرانسوی ماشینشو بخرم اگه بفروشه .

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
اقا من یه مشکلی دارم!

تو قسمت World Tour یه کشور باز میکنه فک کنم Germany بود 3تا مسابقه داره هر 3تاشو 10بار اول شدم ولی قسمت باعدو باز نمیکنه 7 8 تا ام ماشین خریدم...

Event List چی هست؟:d

---------- نوشته در 01:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 PM ارسال شده بود ---------

کسی نمیخواد اینو جواب بده؟ /:):-s

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
امروز 55 شدم واقعا دارم لذت میبرم به شدت ! lvl Ferrari شده 20 خیلی حال میکنم با ماشین های فراری البته مجبور هم هستی حال کنی چون بیشتر Rewardهایی که میده فراری هستن و همچنین خرید تمام ماشین های فراری که کاری بس سخت و دشوار هستش هم اچیو داره :d
3 تا مسابقه دیگه سال 9 هم تموم میشه و بعد هم 10 و در ادامه جویدن Event List :d
این ماشین RUF هم کاملا باگ هستش . به راحتی بوگاتی رو میگیره :d 2 تا راننده اروپایی به نام های Rossi و Muller هم دهن منو صاف کردن :d
اين M.Rossi تو فورزا سه هم مايه عذاب بود!:d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
امروز داشتم تعداد Race های Event List رو حساب میکردم قابل توجه دوستان که میخوان همه رو Gold کنند :
تعداد کل Race ها 1298 تا , که فقط 240 تا Race مربوط میشه به World Championship
راه سختی در پیش داریم ;)
اینم امار من تا این لحظه : 32 ساعت داخل Race
19 ساعت داخل Menu
1 ساعت و نیم در Autovista
19.8% از بازی کامل شده
ارزش Garage ام 52.842.700 CR
تعداد ماشین های من 87
پول فعلیم 5.432.851 CR
Level 73
دوستای عزیز شما هم امارتون بذارین تا حس رقابت بینمون ایجاد شه ;)

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
به شخصه اول event list رو انتخاب کردم قصدم هم gold کردن همه event ها هست,خدایی خیلی زیادن !

فرشاد مایه داری نسبت به من,البته فعلآ لول پایین هستم .

امارم رو حتمآ میزارم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر