Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
اونا تو Auto Vista نیست ! تو همون قسمت Career بازی یه گزینه داره به اسم Change Background که عوض میکنی و میتونی توش از ماشینت عکس بگیری
میشه جاشو تو منو بگی نه محل تغییر بک گراند بلکه عکس گرفتن تو بک گراند؟؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز 55 شدم واقعا دارم لذت میبرم به شدت ! lvl Ferrari شده 20 خیلی حال میکنم با ماشین های فراری البته مجبور هم هستی حال کنی چون بیشتر Rewardهایی که میده فراری هستن و همچنین خرید تمام ماشین های فراری که کاری بس سخت و دشوار هستش هم اچیو داره :d
3 تا مسابقه دیگه سال 9 هم تموم میشه و بعد هم 10 و در ادامه جویدن Event List :d
این ماشین RUF هم کاملا باگ هستش . به راحتی بوگاتی رو میگیره :d 2 تا راننده اروپایی به نام های Rossi و Muller هم دهن منو صاف کردن :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
امروز 55 شدم واقعا دارم لذت میبرم به شدت ! lvl Ferrari شده 20 خیلی حال میکنم با ماشین های فراری البته مجبور هم هستی حال کنی چون بیشتر Rewardهایی که میده فراری هستن و همچنین خرید تمام ماشین های فراری که کاری بس سخت و دشوار هستش هم اچیو داره :d
3 تا مسابقه دیگه سال 9 هم تموم میشه و بعد هم 10 و در ادامه جویدن Event List :d
این ماشین RUF هم کاملا باگ هستش . به راحتی بوگاتی رو میگیره :d 2 تا راننده اروپایی به نام های Rossi و Muller هم دهن منو صاف کردن :d

دهنت سرویس !! :D کوفتت بشه ! :|:((

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اونا تو Auto Vista نیست ! تو همون قسمت Career بازی یه گزینه داره به اسم Change Background که عوض میکنی و میتونی توش از ماشینت عکس بگیری

برادر اولآ که اون محیط کویر تو کریر مود نیست! دومآ عکس های فراری تو کویر دراش باز بود! تو کریرمود take photo در ماشین باز نمیشه!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
دهنت سرویس !! :D کوفتت بشه ! :|:((

حالا که اینجوری استقبال کردی از من LVLـَم 62 شد :d
باو تو که خیلی وقته گرفتی البته یادمه بازی نکردی به خاطر مشکلی که داشت :d
امروز به این مسئله پی بردم که در کلاس R1 این اسیایی های باقالی خیلی وحشی هستن و شدیدا چالش برانگیز با اون تویوتای مسخرشون :d
از همه بهتر راننده های آمریکایی هستن . یه جورایی تو تمام کلاس ها بی آزار بیدن !
17 تا مسابقه دیگه سال 10 هم به اتمام میرسه :d
یه خوبی که داره اینکه خوب پول میده از 50 به بعد . ماشین ها هم لولشون میره بالای 6 یا 7 همینجوری پول میده . کلا انگیزاننده شده بازی !
عاشق پیست ها Infineon و Hockenheim شدم ! اولش خوشم نمیامد اما یکم که بازی کردم دیدم هر کدوم 1 پیچ دارن خوراک سبقت گرفتن . تو همون 2 تا پیچ میندازم جلو و هر دور هِی فاصله بیشتر میشه :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
حالا که اینجوری استقبال کردی از من LVLـَم 62 شد :d
باو تو که خیلی وقته گرفتی البته یادمه بازی نکردی به خاطر مشکلی که داشت :d
امروز به این مسئله پی بردم که در کلاس R1 این اسیایی های باقالی خیلی وحشی هستن و شدیدا چالش برانگیز با اون تویوتای مسخرشون :d
از همه بهتر راننده های آمریکایی هستن . یه جورایی تو تمام کلاس ها بی آزار بیدن !
17 تا مسابقه دیگه سال 10 هم به اتمام میرسه :d
یه خوبی که داره اینکه خوب پول میده از 50 به بعد . ماشین ها هم لولشون میره بالای 6 یا 7 همینجوری پول میده . کلا انگیزاننده شده بازی !
عاشق پیست ها Infineon و Hockenheim شدم ! اولش خوشم نمیامد اما یکم که بازی کردم دیدم هر کدوم 1 پیچ دارن خوراک سبقت گرفتن . تو همون 2 تا پیچ میندازم جلو و هر دور هِی فاصله بیشتر میشه :d

من تا لول 3-4 رفتم ارور داد انداختمش بیرون دیسک رو ! :| کلاً نفهمیدم چی شد ! چی نشد و ... :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
من تا لول 3-4 رفتم ارور داد انداختمش بیرون دیسک رو ! :| کلاً نفهمیدم چی شد ! چی نشد و ... :|

خودم میخرم برات :d
راستی وقتی تمام ماشین هارو توی autoVista باز کنین Warthog رو میده البته مطمئنا خودتون قبلا به این موضوع پی بردین . یه Bentley که مال سال 1931 هم هستش رو داد . عجب عروسکیه لامذهب ! :d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
امروز 5 تا مسابقه دادم که reventon و f 599 GTO پشت سرم بود.یکی از مسابقه ها خیلی بهم چسبید دلیلش هم این بود که واقعا منو به چالش کشید,تا دور اخر (4) دوم بودم اشین جلویی هم REVENTON بود هر دور یکم بهش نزدیک شدم تا اینکه دور اخر کمی مونده به خط پایان گرفتمش ! شدید حال داد !

در ضمن این ferrari 599GTO خیلی پر رو هستش اصلا کم نمیاره!

اقا نوید از انلاین زدن گفتی حس و حالمون رو بردی! چکار کنم من؟!

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آقا نوید من تازه بازی رو شروع کردم . میخام برام بگی تنظیمات سختی بازی رو چه جوری تنظیم کردی که منم اونجوری بزارم . منظورم اینه که چه جوری باشه که بییسترین حالو به آدم بده ؟
و اینکه شما با دسته کنسول بازی میکنی ؟ و از چه نمایی بازی میکنی ؟ داخل یا خارج ماشین؟
من متاسفانه با فورزا 3 حال نکردم . هیجان نداشت واسم . اگه یه کم هم از کلیات بازی راهنمایم کنی ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر