Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
بعد از نصب آره اون گزينه حذف ميشه.
اون رو هم بايد بري توي paint car بعد گزينه دومي(اسم گزينه اش يادم نيست) واسه طراحي و اين حرفاست!

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

سوال اولت تا جايي كه من بلدم بايد بري از يك فروشگاه معتبر بازي رو بگيري
سوال دومت هم قرار نيست حتما اول باشي!
ولي ماشينت حتما تاپ اسپيدش كم هست! تمام اين هم شرايط داره كه به نوع ماشين، سال ساخت، و غيره خيلي برميگرده!
ماشين ديگه اي رو تو همون كلاس امتحان كن.

من تا لول ۳۰ همه مسابقات رو اول شدم
پس یعنی اگه اول نشم چیزه زیادی فرق نمیکنه ؟

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
من تا لول ۳۰ همه مسابقات رو اول شدم
پس یعنی اگه اول نشم چیزه زیادی فرق نمیکنه ؟
من خودم بين اول و سوم كه شدم تنها فرقي كه داشت اين بود كه xp كمتري ميگيري و پول كمتر.
حالا دوستان كسي اطلاعات تكميلي در اين مورد داره خوشحال ميشم دقيقش رو بدونم.

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 PM ارسال شده بود ----------

اینجا میرم!‌اما هیچ طرح و الگویی نیست!‌ لول بالا باز میشه؟؟ یا جور دیگه ایه؟
لول بالا و پايين نداره از همون اول اين قابليت رو داره!
بزار من برم چك كنم دقيق ميام واست ميگم!:-s:d

---------- نوشته در 10:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:49 PM ارسال شده بود ----------

صدای camaro ss واقعآ شنیدن داره,الان دارم باهاش مسابقه میدم واقعا رانندگی باهاش لذت داره برام !
كلا با صدا گذاريش خيلي حال كردم واقعا نسبت به سه خيلي پيشرفت داشته!
مخصوصا وقتي با ماشين ميري توي تونل، اصلا انگار با ماشين خودت تو واقعيته!:x

• Like
Reactions: Top Gear Stig

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,042
نام
نـــــــویـــــــــد
بالاخره نسخه ی اوریج بازی 2 روز پیش رسید دستم و به شدت حال کردیم ! دقیقا همون چیزی که انتظار داشتم بود . شدیدا جذاب و گیرا و به مراتب بیشتر از شماره ی 3 به من حال داده تا اینجا . این autovista خیلی فاز میده . میرم با هر ماشین یه استارت میزنم میام بیرون . :d این Lexus LFA دیوانه کرده مارو ! کلا با تمام Modeها , Eventها و ... حال کردیم به شدت حس توضیح جزئیات نیست :d
هزاران درود بر T10 :d

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
امکانش هست Music هایی که خودمون میخوایم ـو به بازی وارد کنیم ... ؟
امکانش که نیست .. ولی همون امکانه پخشه موزیک با فلش در زمانه بازییم همون کارو میکنه دیگه...
....
یه سوال تو یه مسابقه یکی از ماشین های رقیب یه Alfa Romeo Giulietta بود ولی تو لیست ماشین ها نیست .... چی جوریاست ؟؟؟؟

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
دوستان من بازی فورزا ۴ رو گذاشتم بدون هارد بود راحت اجرا شد و بازی فوق العاده ایه بدون رقیب....ولی چیزی که برام تعجب بر انگیز بود این بود که در قسمت کنترل پنل تو قسمت system item ۱۵۱ ام بی فضا اشغال شد حالا نمیدونم به خاطر این بازی هست؟؟؟؟خواهشن مدیرا اینو حذف نکنن بزارن یکی بیاد روشنمون کنه اصلا این سیستم ایتم چیه....البته میشه دلیت کردتش ولی نمیدونم دلیت کنم نکنم.....

آخرین ویرایش:

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
امکانش که نیست .. ولی همون امکانه پخشه موزیک با فلش در زمانه بازییم همون کارو میکنه دیگه...
....
یه سوال تو یه مسابقه یکی از ماشین های رقیب یه Alfa Romeo Giulietta بود ولی تو لیست ماشین ها نیست .... چی جوریاست ؟؟؟؟
آلفارمئو كلا سه تا ماشين داره (اگه اشتباه نكنم) و اين ماشيني كه گفتي ماشين سوميش و بهترينش هم هست.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
آلفارمئو كلا سه تا ماشين داره (اگه اشتباه نكنم) و اين ماشيني كه گفتي ماشين سوميش و بهترينش هم هست.
نه عزیز الفا 4 تا ماشین داره که اون عضوشون نیست اتفاقا برا منم این اتفاق سر یه مزدا 3 افتاد که تو بازی فقط مدل اوانتش هست ولی من دیدم نوشته مزدا 3 ولی سدان بود!!!!جریان چیه؟؟؟؟

کسی نقد کلیک رو خونده؟مضخرف ترین نقدی بود که خونده بودم
yahoo_31.gif
لینک داری بزاری؟؟؟

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
نه عزیز الفا 4 تا ماشین داره که اون عضوشون نیست اتفاقا برا منم این اتفاق سر یه مزدا 3 افتاد که تو بازی فقط مدل اوانتش هست ولی من دیدم نوشته مزدا 3 ولی سدان بود!!!!جریان چیه؟؟؟؟

لینک داری بزاری؟؟؟
من به همچين مشكلي برنخوردم يا شايدم دقت نكردم ولي تا جايي كه يادمه اون آلفارمئو تو بازي هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر