Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام.میدونم سوالم خیلی به تاپیک ربطی نداره.
چند روز دیگه میخوام بدم lt واسم نصب کنن.قرار بود یه هک دیگه واسه فورزا بیاد.اومده؟اگه نیومده صبر کنم بیاد یا برم lt بریزم؟

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
آقا یه جای معتبر وارزون معرفی کنید ما بریم ازش بگیریم که با روش جدید و 100 درصد رایت شده باشه..
اینترنتی هم باشه...
ممنون

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها من خواستم بازی رو بگیرم 3 تا دی وی دی بود!! ماله شما ها 2 تاست یا 3 تا؟؟ یکم شک کردم گفتم بپرسم اگه درسته تعدادش بخرم.

در مورد انتقال سیو شماره 3 موقع ورود به بازی مموری رو که انتخاب کنم خودش پیدا می کنه اتوماتیک؟ من سیو های شماره 3 روی هارد خود کنسوله.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بچه ها من خواستم بازی رو بگیرم 3 تا دی وی دی بود!! ماله شما ها 2 تاست یا 3 تا؟؟ یکم شک کردم گفتم بپرسم اگه درسته تعدادش بخرم.

در مورد انتقال سیو شماره 3 موقع ورود به بازی مموری رو که انتخاب کنم خودش پیدا می کنه اتوماتیک؟ من سیو های شماره 3 روی هارد خود کنسوله.
من ندیدم جایی 3 دی وی دی بده!!2 دی وی دی هست کلش!
بله اول ازت میپرسه میخوای سیوت رو انتقال بدی یا نه!وقتی بزنی ماشین های خاص رو که مشخص شده بود رو به پروفایت انتقال میده!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا واسه من نه گزینه نصب دیسک 2 داشت نه اولش پرسید!‌تو اتوویستا که رفتم ماشن رو خواستم باز کنم نوشت باید دیسک 2 رو نصب کنی !‌نصب کردم!‌ یکی نوشته بود گزینه اینستال اخرین گزینه منوء!‌ منظورتون همون منؤ تصویریه؟ اولین گزینه کریره؟بعد اخر بازه چی میشه؟ تا لول چند باید بریم!؟

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
روی یه پروفایل دیگه شروع کنه که دیگه سیوی نداره تا بخواد از Forza 3 انتقال بده !! :D

@Scooby

شما یه کاری کن ‍! سیوهای Forza 4ـت رو بریز روی USB و وقتی کپی کردیشون روی USB از روی هارد پاکشون کن ! بعد برو توی بازی ببین قبول میکنه سیوهای قبلیت از Forza 3 رو یا نه ! اگر قبول کرد که هیچ اگر نه سیوهای USBـت رو بریز روی هارد و به همون اکتفا کن بنظرم !!

در کل چیز خاصی نیست ! شما چه بخوای چه نخوای انقدر پول گیرت میاد که میتونی همه این ماشینها رو بخری یا اینکه خود بازی بهت هدیه میده ! مشکلی نداری از این نظر ! تنها چیزی که ممکنه از دست بدی اچیومنتی هست که برای انتقال سیو میده ( اگر اشتباه نکرده باشم !! )
از يك پروفايل ديگه شروع كنم كه بابام در مياد تا باز برسم لول 51!:d
آره منم موافقم! الان به اندازه كافي ثروتمند هستم كه هر ماشيني رو بخرم!b-)
فقط گفتم شايد پورشه هاي خودم رو بهم بده اينجا هم پورشه سوار شم!:(

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
اقا واسه من نه گزینه نصب دیسک 2 داشت نه اولش پرسید!‌تو اتوویستا که رفتم ماشن رو خواستم باز کنم نوشت باید دیسک 2 رو نصب کنی !‌نصب کردم!‌ یکی نوشته بود گزینه اینستال اخرین گزینه منوء!‌ منظورتون همون منؤ تصویریه؟ اولین گزینه کریره؟بعد اخر بازه چی میشه؟ تا لول چند باید بریم!؟
1-صفحه اول اخرين منو يا اولين منو از سمت راست!
2-اره اولين گزينه از سمت چپ كريره.
3-آخرش غول بازي رو ميكشي و با شاهزاده خانم ازداوج ميكني و درگير زندگي روزمره ميشي!:d [Just kidding]
4-ظاهرا 150 تا لول داره! (دقيق خبر ندارم)

---------- نوشته در 03:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:07 AM ارسال شده بود ----------

baradaran foraza bazi naKONIN KE BE ROOZE MAN MISHININ BADE CHAND ROZZ PLAY DVD MIDEE DRIVERETO AZ KAR MINDAZE
من 2 هفته اي ميشه بازي ميكنم و هيچ مشكلي پيش نيومده خدا رو شكري!
بازم من زياد به اين چيزا وارد نيستم ! اساتيد بايد نظر بدن.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
از يك پروفايل ديگه شروع كنم كه بابام در مياد تا باز برسم لول 51!:d
آره منم موافقم! الان به اندازه كافي ثروتمند هستم كه هر ماشيني رو بخرم!b-)
فقط گفتم شايد پورشه هاي خودم رو بهم بده اينجا هم پورشه سوار شم!:(

پورشه نداره کلاً ! :| لایسنس پورشه رو نداشتن داخل بازی 1 دانه پورشه هم برای استفاده نیست ! RuF بخر بجاش ! ;)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
1-صفحه اول اخرين منو يا اولين منو از سمت راست!
2-اره اولين گزينه از سمت چپ كريره.
3-آخرش غول بازي رو ميكشي و با شاهزاده خانم ازداوج ميكني و درگير زندگي روزمره ميشي!:d [Just kidding]
4-ظاهرا 150 تا لول داره! (دقيق خبر ندارم)
بعد نصب اون گزیته از بین میره؟؟
بعد طرح چجوری باید رو ماشین انداخت!‌اسم منوش رو بگید ممنون میشم!!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
مگه می شه!!! بچه ها کسی تایید می کنه؟
آقا شما باور نکن ... درایو ایشون چون چیپ ستش سوراخ شده (از این روش هک شده) برق به درایوش درست نمیرسه و Open dvd میده !
الان که بنده 24 ـی دارم فروزا بازی میکنم (رو اسلیم ) هیچ مشکلی نداره !

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
سلام به دوستان
من چند تا سوال دارم
۱ . این دپیسک های من هر چهد روز یک بار گیر میدن corrupted disc امروز که اعصابم خورد شد زدم یکیشو شکوندم میخواتستم بدونم راهی برای اصلاح این ارور وجود نداره
۲ . من الان لول ۲۹ هستم توی این پیست سزوکای ژاپن گیر کردم با هر لولی که میرم نمیتونم از ۲ تا ماشین جلویی سبقت بگیرم اونا با اینکه اکتیاز لول ماشیناشون کمتره ولی تو جاده مستقیم پرواز میکنم که به نظرم خیلی مسخره اومد

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
بعد نصب اون گزیته از بین میره؟؟
بعد طرح چجوری باید رو ماشین انداخت!‌اسم منوش رو بگید ممنون میشم!!
بعد از نصب آره اون گزينه حذف ميشه.
اون رو هم بايد بري توي paint car بعد گزينه دومي(اسم گزينه اش يادم نيست) واسه طراحي و اين حرفاست!

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

سلام به دوستان
من چند تا سوال دارم
۱ . این دپیسک های من هر چهد روز یک بار گیر میدن corrupted disc امروز که اعصابم خورد شد زدم یکیشو شکوندم میخواتستم بدونم راهی برای اصلاح این ارور وجود نداره
۲ . من الان لول ۲۹ هستم توی این پیست سزوکای ژاپن گیر کردم با هر لولی که میرم نمیتونم از ۲ تا ماشین جلویی سبقت بگیرم اونا با اینکه اکتیاز لول ماشیناشون کمتره ولی تو جاده مستقیم پرواز میکنم که به نظرم خیلی مسخره اومد
سوال اولت تا جايي كه من بلدم بايد بري از يك فروشگاه معتبر بازي رو بگيري
سوال دومت هم قرار نيست حتما اول باشي!
ولي ماشينت حتما تاپ اسپيدش كم هست! تمام اين هم شرايط داره كه به نوع ماشين، سال ساخت، و غيره خيلي برميگرده!
ماشين ديگه اي رو تو همون كلاس امتحان كن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر