Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
سلام دوستان.
یه سوال داشتم:
اول باید با دیسک 1 وارد بازی بشی بعد خودش ازت بخواد دیسک 2 رو بزاری واسه نصب؟:-b
آخه من وقتی تو محیط داشبورد هستم و دیسک 2 رو میزارم با اینکه گزینه نصبو داره اما وقتی آنستالو میزنم میگه که آنستال ساپورت نمیشه.(دیسک یکو نصب کردما)
اگه نصب دیسک 2 ره خاصی داره لطفا" راهنماییم کنید.|-)
تشکر از همه.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام دوستان.
یه سوال داشتم:
اول باید با دیسک 1 وارد بازی بشی بعد خودش ازت بخواد دیسک 2 رو بزاری واسه نصب؟:-b
آخه من وقتی تو محیط داشبورد هستم و دیسک 2 رو میزارم با اینکه گزینه نصبو داره اما وقتی آنستالو میزنم میگه که آنستال ساپورت نمیشه.(دیسک یکو نصب کردما)
اگه نصب دیسک 2 ره خاصی داره لطفا" راهنماییم کنید.|-)
تشکر از همه.
سلام ...

اول ديسك يك بازي را بزار و داخل منوي بازي اخرين گزينه سمت راست براي نصب ديسك 2 بازي هست كه 2.8g فضا براي نصب لازم داره انتخاب كه كردي بايد ديسك 2 را بزاري بعد نصب دوباره ديسك 1 را بزار و بازي كن.

من سيو forza3 را ابتداي بازي خواست كه لود كردم كلي ماشين بهم داد! البته فكر نكنم تمام ماشينن هايي باشه كه تو 3 داشتم ولي چندتا لامبورگيني و حتي بوگاتي هم داد بهم ولي همشون نيست اينارو چجوري انتخاب كرد و از سيو بازي قبل بهم داد؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سلام ...

اول ديسك يك بازي را بزار و داخل منوي بازي اخرين گزينه سمت راست براي نصب ديسك 2 بازي هست كه 2.8g فضا براي نصب لازم داره انتخاب كه كردي بايد ديسك 2 را بزاري بعد نصب دوباره ديسك 1 را بزار و بازي كن.

من سيو forza3 را ابتداي بازي خواست كه لود كردم كلي ماشين بهم داد! البته فكر نكنم تمام ماشينن هايي باشه كه تو 3 داشتم ولي چندتا لامبورگيني و حتي بوگاتي هم داد بهم ولي همشون نيست اينارو چجوري انتخاب كرد و از سيو بازي قبل بهم داد؟

خب اگر لول 50 رو گرفته باشید 8 تا ماشینی که در لول های خاصی از Forza 3 گرفتید رو میتونید توی Forza 4 هم داشته باشید ! 9 تا ماشین خاص دیگه رو هم اگر در گاراژ Forza 3 داشته باشید به Forza 4 انتقال میده ! که یکیش سکرت هست و مشخص نیست چه ماشینی هست دقیقاً !

اینجا توضیح داده در بارش و لیست ماشینها رو هم میتونید ببینید !

http://forzamotorsport.net/en-us/underthehood2/

منم که هر چی سیو داشتم پریده ( سه چراغ ) کلاً سیو های Forza 3ـم بفنا رفته و باید از صفر شروع کنم تو Forza 4 !! :|

• Like
Reactions: Konami

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
منم خواستم سیوام رو انتقال بدم از اون به بعد دیگه بازی پیغام میداد و وارد نمیشد بعدش ایمپورت سیو رو از هارد پاک کردم درست شد!!!!اینم از شانس ... ما!!!

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
سلام

بازی رو امروز تهیه کردم از همون مسابقه ی اول که با 458 ایتالیا دادم گرافیک بازی خیلی مرموز برای من پایین بود یعنی ماشین ها لبه های نقطه نقطه دارند بعضی وقتها تکسچر ها کامل لود نمیشن!

دلیلش چیه؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
سلام

بازی رو امروز تهیه کردم از همون مسابقه ی اول که با 458 ایتالیا دادم گرافیک بازی خیلی مرموز برای من پایین بود یعنی ماشین ها لبه های نقطه نقطه دارند بعضی وقتها تکسچر ها کامل لود نمیشن!

دلیلش چیه؟
لبه های نقطه نقطه میتونه از مانیتورت باشه ولی لود تکسچرا خیلی عجیبه!!!!
برا من گرافیک بالا بعد تو بازی ثابت رو 60 هست

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بعد چند روز بازی کردن یه چیزش برام خسته کننده بود و اون این بود که فکر کنم 2-3 تا پیست بیشتر اضافه نشده نسبت به Forza3 درسته؟ :(

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
دوست عزیز... دیسک 2 شامل پیستها و ماشین‌های اضافه است که تنها تو اول بازی ازت می‌پرسه که میخوای نصب کنی یا نه... بعدی وجود نداره!
هرچند فقط با دیسک یک هم می‌تونی بازی کنی ولی تجربه کاملی از بازی نخواهی داشت
می‌تونی انتخاب کنی و به میزان حافظه موجود کنسولت بخشی از دیسک 2 رو نصب کنی یا که روی یه فلش مموری یا هر نوع حافظه خارجی قابل استفاده، کلش رو بنصبی!

مرسی اقا من با فلش مموری نصب کردم و چندتا مسابقه ادامه دادم اما تغییری فعلا ندیدم.
اگه نکاتی در بازی به جز تور جهانی هست خوشحال می شم راهنمایی کنید

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
لبه های نقطه نقطه میتونه از مانیتورت باشه ولی لود تکسچرا خیلی عجیبه!!!!
برا من گرافیک بالا بعد تو بازی ثابت رو 60 هست

با LCD بازی میکنم.

خیلی جالبه همون اول متوجه اون مشکلات شدم چون FORZA 3 رو بازی کرده بودم خیلی بهتر بود.

البته بر این موضوع اگاهم که مشکل خود بازی نیست اما مشکل کجاست واقعا؟

خیلی منو زده کرد.واقعآ زشت شده !!!

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
خب اگر لول 50 رو گرفته باشید 8 تا ماشینی که در لول های خاصی از Forza 3 گرفتید رو میتونید توی Forza 4 هم داشته باشید ! 9 تا ماشین خاص دیگه رو هم اگر در گاراژ Forza 3 داشته باشید به Forza 4 انتقال میده ! که یکیش سکرت هست و مشخص نیست چه ماشینی هست دقیقاً !

اینجا توضیح داده در بارش و لیست ماشینها رو هم میتونید ببینید !

http://forzamotorsport.net/en-us/underthehood2/

منم که هر چی سیو داشتم پریده ( سه چراغ ) کلاً سیو های Forza 3ـم بفنا رفته و باید از صفر شروع کنم تو Forza 4 !! :|
آقا ما يك اشتباهي كرديم جو گير شديم سيو هاي فورزا سه رو وارد چهار نكردم اول بازي!
حالا راهي نداره؟!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
فکر کنم یا باید سیو هات رو پاک کنی یا باید رو یه پروفایل دیگه شروع کنی!!!!

روی یه پروفایل دیگه شروع کنه که دیگه سیوی نداره تا بخواد از Forza 3 انتقال بده !! :D

@Scooby

شما یه کاری کن ‍! سیوهای Forza 4ـت رو بریز روی USB و وقتی کپی کردیشون روی USB از روی هارد پاکشون کن ! بعد برو توی بازی ببین قبول میکنه سیوهای قبلیت از Forza 3 رو یا نه ! اگر قبول کرد که هیچ اگر نه سیوهای USBـت رو بریز روی هارد و به همون اکتفا کن بنظرم !!

در کل چیز خاصی نیست ! شما چه بخوای چه نخوای انقدر پول گیرت میاد که میتونی همه این ماشینها رو بخری یا اینکه خود بازی بهت هدیه میده ! مشکلی نداری از این نظر ! تنها چیزی که ممکنه از دست بدی اچیومنتی هست که برای انتقال سیو میده ( اگر اشتباه نکرده باشم !! )

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
روی یه پروفایل دیگه شروع کنه که دیگه سیوی نداره تا بخواد از Forza 3 انتقال بده !! :D

@Scooby

شما یه کاری کن ‍! سیوهای Forza 4ـت رو بریز روی USB و وقتی کپی کردیشون روی USB از روی هارد پاکشون کن ! بعد برو توی بازی ببین قبول میکنه سیوهای قبلیت از Forza 3 رو یا نه ! اگر قبول کرد که هیچ اگر نه سیوهای USBـت رو بریز روی هارد و به همون اکتفا کن بنظرم !!

در کل چیز خاصی نیست ! شما چه بخوای چه نخوای انقدر پول گیرت میاد که میتونی همه این ماشینها رو بخری یا اینکه خود بازی بهت هدیه میده ! مشکلی نداری از این نظر ! تنها چیزی که ممکنه از دست بدی اچیومنتی هست که برای انتقال سیو میده ( اگر اشتباه نکرده باشم !! )
اقا خیلی شرمنده که به این نکته توجه نکردم!!!!بازم معذرت!

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
مرسی اقا من با فلش مموری نصب کردم و چندتا مسابقه ادامه دادم اما تغییری فعلا ندیدم.
اگه نکاتی در بازی به جز تور جهانی هست خوشحال می شم راهنمایی کنید

قرار نیست تغییری ببینی! دیسک 2 صرفا چندتا پیست و ماشین جدید به بازی اضافه می‌کنه.
بخش اتو ویستا رو هم حتما امتحان کن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر