Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
آها گرفتم چي شد!!:d
غير از اين راهي نداره بگيري؟!
مرسي
نه مگر اینکه جدا یکی برات بگیره بریزه رو سی دی که باید بازیرو کلا از اول بخری که ارزش یه DLC رو نداره چون در طول سال چندین DLC براش میاد که میتونی تا عرضه ی احتمالی التیمیت کالکشنش صبر کنی مثل فورتزا 3 که همه ی DLC های رو تو یه بازی داشت و اکثر سایت های معروف فروش بازی پی... و مان..... و..... اوردنش!بعد اگه برا فورتزا 4 هم همچین نسخه ای بیاد میتونی بگیری و لذت ببری!

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
آنلاینش چه سخته :d 4-5 تا مسابقه دادم همش یا آخر شدم یا یکی مونده به آخر :d اصلا ماشین طرف یکهو سرعت میگیره میره آدم میمونه چی بگه ! ... یا مثلا یک ضربه ماشینت بخوره پرت میشی اونور ، دیگه باید با جایگاه بالا خداحافظی کرد ، راحت از اول سقوط میکنی نــُــهــُــم دهم اینا :d .
جالبه از شدت داشتن لگ بعضی وقتا میبینم ماشین طرف رفته تو هوا ... :d

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
ولی استفاده از کینکت یه جورایی سخته و اصلا نمیشه زاویه دید بازی رو عوض کرد و هر چند ثانیه یکی هم یه خطا میده که کینکت نمیتونه شما رو Detect کنه!
دوست عزیز شما برای هر ماشینی که میخوای برونیش :d ، برو تو تنظیماتhead tracking ، تنظیمات رو بر اساس اون ماشین بچین( اینکار رو با عوض کردن ماشینت تکرار کن) ، خیلی راحت میتونی با تکون دادن سرت ، اینور اونور ماشین رو ببینی:d

پ ن : این مجانی شدن تیونگ ماشین در صورتی که با اون ماشین تاو مسابقات پیروز شده باشی خیلی حال میده ها

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
خواب امروز وقت شد ی 3 ساعتی نشستم سرش همه چیز عالی بود و خسته کنند نبود
الان بالاترین لول که بچه ها گرفته اند چند هست !!!!!!!!!!!!!!!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
خب بازی به دست منم رسید.
بازی فوق العادس!
ویستا مُدش عالی ِ ! ریس ها هم خیلی جذابیت پیدا کردند. ولی صدای تصادف ها به نظرم خیلی بم هستند. انگار داری با شات گان شلیک می کنی. شاید من اشتباه می کنم. :D

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
نه مگر اینکه جدا یکی برات بگیره بریزه رو سی دی که باید بازیرو کلا از اول بخری که ارزش یه DLC رو نداره چون در طول سال چندین DLC براش میاد که میتونی تا عرضه ی احتمالی التیمیت کالکشنش صبر کنی مثل فورتزا 3 که همه ی DLC های رو تو یه بازی داشت و اکثر سایت های معروف فروش بازی پی... و مان..... و..... اوردنش!بعد اگه برا فورتزا 4 هم همچین نسخه ای بیاد میتونی بگیری و لذت ببری!
مرسي پس تا اون موقع بايد صبر كرد.

---------- نوشته در 06:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------

من تا 51 گرفتم از 50 به بالا به جا ماشین بهت پول میده
منم تا 48 رفتم ولي نميدونستم از 50 به بعد چي ميشه! فورزا 3 كه از 50 به بعد انگيزه بازي كردن رو تا مقداري از دست ميدادي!
حالا پول خوبي ميده يا نه؟!:d

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
آقا من لول 25 ام فک کنم....بعد وسط بازی يهو ارور ميده و ميگه مطمئن شو که از نسخه اصلی استفاده ميکنی و بعد ميپاره از بازی بيرون.(خوب ماله ما هم که اصل نيست)
يکی ديگه هم خريدم همينجور بود......چی کار کنم؟

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من امروز نسخه اصلی بازی رو خریدم
واقعا فوق العادست
چند ساعت بازی کزدم واقعا خسته کننده نبود
تنها نقصی که داره اینه که فکر نمیکنم بزاره دیگه برم سراغ Gran Turismo 5 :d

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
امروز زد به سرم ، برداشتم یه اس ال ار رو تا ته تیونگ کردم ، رفتم تو یکی از این مسابقات speedway ( که اکثر حریفات بوگاتی ویرون دارن) ، مردم از شدت هیجان ،خیلی فاز داد ، شما هم حتما امتحانش کنید ، خیلی فاز میده این مسابقات speedway خصوصا اگه ماشینی که بر میداری کلاسش بالا تر از s باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر