Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
يكي از ايراداتي كه ميشه به بازي گرفت اينه، لعنتي خيلي خوبه!!!
توقع آدم ميره بالا! :d

دقیقا درست می گی. مشکل اصلی این بازی اینه که توقع ادم رو بالا می بره طوری که اصلا نمیشه هر چیزی رو به عنوان ریسینگ قبول کرد.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
قبل اینکه forza4 رو بازی کنم driver رو بازی کردم واقعا به نظرم گرافیکش عالی بود مخصوصا ماشینا
اما از وقتی FORZA4 بازی کردم 2باره اومدم سراغ driver گرافیکش خیلی تو ذوق میزنه:)) البته نه اینکه بد باشه
دوستان forza4 با آخرین قدرت گرافیکی xbox اجرا میشه درسته؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
قبل اینکه forza4 رو بازی کنم driver رو بازی کردم واقعا به نظرم گرافیکش عالی بود مخصوصا ماشینا
اما از وقتی FORZA4 بازی کردم 2باره اومدم سراغ driver گرافیکش خیلی تو ذوق میزنه:)) البته نه اینکه بد باشه
دوستان forza4 با آخرین قدرت گرافیکی xbox اجرا میشه درسته؟

فکر نکنم چیزی اعلام کرده باشن در این رابطه که آخرین توان گرافیکی ۳۶۰ رو به کار گرفته...من اینو واسه Alan Wake شنیده بودم...تو مجله ی بازی رایانه که دقیقا از این تعبیر استفاده میکرد که Alan Wake 2 شیره ی ایکس باکس رو خواهد کشید...

اما Gears * هم عالیه...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
فکر نکنم چیزی اعلام کرده باشن در این رابطه که آخرین توان گرافیکی ۳۶۰ رو به کار گرفته...من اینو واسه Alan Wake شنیده بودم...تو مجله ی بازی رایانه که دقیقا از این تعبیر استفاده میکرد که Alan Wake 2 شیره ی ایکس باکس رو خواهد کشید...

اما Gears * هم عالیه...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S
مجلات خیلی جالب ، کلا نظریات قشنگ هم زیاد میدن ! این جمله حد آخر دستگاه چرتی بیشتر نیست.
تا هر وقت که بخوان میتونن از توی اینا قدرت بکشن بیرون منتها از یه جایی خیلی سخت میشه دیگه صرف اقتصادی نداره براشون

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
بازی در یک کلام فوق العاده ـس ، حس بی نظیری ـو به آدم القا میکنه :d Auto Vista خداست ، یعنی چیزیه که فقط باید یک نفر عاشق ماشین و اینا ، یا خانوادتو جمع کنی بیاری Ferrari 458 Italia یا Bugatti Veyron یا هر ماشین فوق العاده ی دیگه ای را بهشون نشون بدی تا فکشون بخوره به زمین ! من شاید تا الان دو ساعت بازی کرده باشم که یک ساعت و نیمشو مشغول آنلاک کردن چندتا ماشین و بعد وارد شدن به جزئیات هر کدوم بودم :d فقط این Halo Warthog ـو از کجا باید آنلاک کرد واسه Auto Vista من نمیدونم چون تو لیست نیست ؟ :d ... نمای کاکپت هم خیلی خفن شده ، انقدر دوربین میلرزه وسط ریس به آدم این حسو میده که الان در و دیوار ماشین از هم جدا میشن :d ... فقط به نظرم اومد که بعضی جاها صدای برخورد ماشین ها به همدیگه یکم بــَــم بود !
در کل شدیدا لذت بردم ، تا 2-3 سال میتونه آدمو سرگرم کنه ...

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بازی در یک کلام فوق العاده ـس ، حس بی نظیری ـو به آدم القا میکنه :d Auto Vista خداست ، یعنی چیزیه که فقط باید یک نفر عاشق ماشین و اینا ، یا خانوادتو جمع کنی بیاری Ferrari 458 Italia یا Bugatti Veyron یا هر ماشین فوق العاده ی دیگه ای را بهشون نشون بدی تا فکشون بخوره به زمین ! من شاید تا الان دو ساعت بازی کرده باشم که یک ساعت و نیمشو مشغول آنلاک کردن چندتا ماشین و بعد وارد شدن به جزئیات هر کدوم بودم :d فقط این Halo Warthog ـو از کجا باید آنلاک کرد واسه Auto Vista من نمیدونم چون تو لیست نیست ؟ :d ... نمای کاکپت هم خیلی خفن شده ، انقدر دوربین میلرزه وسط ریس به آدم این حسو میده که الان در و دیوار ماشین از هم جدا میشن :d ... فقط به نظرم اومد که بعضی جاها صدای برخورد ماشین ها به همدیگه یکم بــَــم بود !
در کل شدیدا لذت بردم ، تا 2-3 سال میتونه آدمو سرگرم کنه ...
عزیز باید همه ی ماشین ها رو باز کنی تا بازش کنه فکر کنم!

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
اه خدای من با هامر میدونید چی حال میده ، برداریش بری با این ماشین ریزه پیزه ها شاخ به شاخ کنی :d
یه چیزی که تو ذوق ادم میزنه نبودن انیمشن عوض کردن دنده برا ماشینایی که دنده شون پشت فرمونشه ، که خوب با یه دی ال سی یا پچی حل میشه حتما :d

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
اه خدای من با هامر میدونید چی حال میده ، برداریش بری با این ماشین ریزه پیزه ها شاخ به شاخ کنی :d
یه چیزی که تو ذوق ادم میزنه نبودن انیمشن عوض کردن دنده برا ماشینایی که دنده شون پشت فرمونشه ، که خوب با یه دی ال سی یا پچی حل میشه حتما :d
داره عزیز ولی خیلی محسوس نیست باید دقت کنی تا ببینی!

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما

Forza motorsport 4
The November Speed Pack
10_27_2011_car3.jpg

Pack جدید برای بازی عرضه خواهد شد که در اون 10 ماشین جدید وجود داره که عبارتند از:
2012 Lamborghini Aventador LP700-4
2012 Aston Martin Virage
2011 #2 Audi Sport Team Joest R15++ TDI
2011 Audi RS3 Sportback
1957 Chevrolet Bel Air
2012 Dodge Charger SRT8
2011 Ferrari #62 Risi Competizione F458 Italia
2013 Ford Focu1992 GMC Typhoons ST
2011 Volkswagen Scirocco R
کسانی که پک Season Pass رو خریداری کردن (به قیمت 2400 MirPoint) نیازی به خریداری کردن و پرداخت پوینت
برای این پک را ندارند اما قیمت این پک 560 پوینت است.این پک قابل دانلود از Xbox Live میباشد.
10_27_2011_car1.jpg

10_27_2011_car2.jpg
منبع:
http://forzamotorsport.net/en-us/NovemberSpeedPackDLC/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: LiviNG D3AD

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
واقعا بینظیر و معتاد کننده هست... ولی استفاده از کینکت یه جورایی سخته و اصلا نمیشه زاویه دید بازی رو عوض کرد و هر چند ثانیه یکی هم یه خطا میده که کینکت نمیتونه شما رو Detect کنه!

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
کسی لینک آهنگ های بازی را داره؟:x
لينك دانلود تورنتش ;;)
http://thepiratebay.org/torrent/6771831/Forza_Motorsport_4_Original_Soundtrack_(OST)

---------- نوشته در 01:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:59 AM ارسال شده بود ----------

Forza motorsport 4
The November Speed Pack

Pack جدید برای بازی عرضه خواهد شد که در اون 10 ماشین جدید وجود داره که عبارتند از:
2012 Lamborghini Aventador LP700-4
2012 Aston Martin Virage
2011 #2 Audi Sport Team Joest R15++ TDI
2011 Audi RS3 Sportback
1957 Chevrolet Bel Air
2012 Dodge Charger SRT8
2011 Ferrari #62 Risi Competizione F458 Italia
2013 Ford Focu1992 GMC Typhoons ST
2011 Volkswagen Scirocco R
کسانی که پک Season Pass رو خریداری کردن (به قیمت 2400 MirPoint) نیازی به خریداری کردن و پرداخت پوینت
برای این پک را ندارند اما قیمت این پک 560 پوینت است.این پک قابل دانلود از Xbox Live میباشد.

منبع:
http://forzamotorsport.net/en-us/NovemberSpeedPackDLC/
اين DLC ها جريانش چطوريه؟!

آخرین ویرایش:

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
---------- نوشته در 01:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:59 AM ارسال شده بود ----------

اين DLC ها جريانش چطوريه؟!
یعنی چی چطوریه عزیز؟؟؟میری لایو دانلود میکنی بعد این ماشینا تو بازی اضافه میشن!اگه منظورت چیز دیگه ایه لطفا یه جور دیگه بپرس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر