Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان کسی فهمید چطور میشه به autovistaماشین اضافه کرد؟؟؟من همه ماشین هارو باز کردم ولی فقط2ماشین اضافه شد یه بنتلی قدیمی و ماشین هیلو..

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
امروز دلو زدم به دریا بازی رو بازی کردم ... بی نظیر .... همه چیش عالی شده .... تنها چیزی که یه خورده تو ذوق میزنه صدای برخوردا و تصادفاست که خیلی بد کار شده انگار صدای شات گان گذاشتن روشه ...

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:54 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی فهمید چطور میشه به autovistaماشین اضافه کرد؟؟؟من همه ماشین هارو باز کردم ولی فقط2ماشین اضافه شد یه بنتلی قدیمی و ماشین هیلو..
باید دانلودشون کنی ... فکر کنم حدود 370 mb بودن !

• Like
Reactions: u_2

aryan_saw

کاربر سایت
Apr 6, 2010
39
نام
آریان باوقار
خب دوستان از اونجایی که اکثر شما از ان خبر دارید وجود مشکلی در بازی "کپی" Forza motorsport 4 هست که در مواقعی جلوی شما میاد و وقتی که Error ظاهر میشود گزینه ای به جز OK وجود ندارد و میتواند در حین انجام بازی اعصاب شما را بهم بریزد خب این راه حل که میخوام برای شما بگم کاملا توسط خودم امتحان شده و جواب داده و ان هم این هست که Save بازی را از حافظه خود کنسول به Flash memory انتقال بدید ولی در مورد Hard نمیدونم چونکه نه Hard دارم و نه تست کردم اما فکر میکنم که باید مشکل را حل کند ولی در مورد Flash memory کاملا مطئنم که مشکل کامل حل میشود از دوستان خواهش میکنم که اگر از دوستانی Hard را دارد این روش را امتحان کند و به دیگر بچه ها اطلاع دهد

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
برا منم امروز ارور ها شروع شد ...

یکی 2 روز داشتم بازی میکردم بدون مشکل (فقط یک بار ارور داد ) ، ولی امروز که می خوام بازی کنم هر ریسی که میرم تو ریس بعدی حتماً ارور میده ...

خب دوستان از اونجایی که اکثر شما از ان خبر دارید وجود مشکلی در بازی "کپی" Forza motorsport 4 هست که در مواقعی جلوی شما میاد و وقتی که Error ظاهر میشود گزینه ای به جز OK وجود ندارد و میتواند در حین انجام بازی اعصاب شما را بهم بریزد خب این راه حل که میخوام برای شما بگم کاملا توسط خودم امتحان شده و جواب داده و ان هم این هست که Save بازی را از حافظه خود کنسول به Flash memory انتقال بدید ولی در مورد Hard نمیدونم چونکه نه Hard دارم و نه تست کردم اما فکر میکنم که باید مشکل را حل کند ولی در مورد Flash memory کاملا مطئنم که مشکل کامل حل میشود از دوستان خواهش میکنم که اگر از دوستانی Hard را دارد این روش را امتحان کند و به دیگر بچه ها اطلاع دهد

من تاحالا فلش به کنسول نزده بودن ...
میگه باید Configure بشه ، مشکلی نداره Yes بزنم ؟؟؟

بعد از این که سیو هارو ریختم روی فلش ، بازی خودش میره سیو رو از روی فلش بخونه ؟؟؟ (چون خود بازی روی هارد هست)

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه مشکل نداره بعد خوش رستارت میکنه فلش رو میخونه کنار مموری(2 تا iteam میاد فلش و مموری) منم تست کردم روی بازی دیگه ای

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
فکر کنم که هر ماشینی چلنج مربوط به خودش رو داره باید روی ماشین های قفل A رو بزنید و با همون ماشین تو یه مسابقه شرکت کنید و مسابقه رو ببرید!!!بعد ماشین باز میشه من تاالان یه انزو رو اینجوری باز کردم!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
فکر کنم که هر ماشینی چلنج مربوط به خودش رو داره باید روی ماشین های قفل A رو بزنید و با همون ماشین تو یه مسابقه شرکت کنید و مسابقه رو ببرید!!!بعد ماشین باز میشه من تاالان یه انزو رو اینجوری باز کردم!
خب من همه اون ماشین های قفل رو باز کردم همه مسابقات رو رفتم ولی در اخر فقط2ماشین جدید اضافه شد

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 PM ارسال شده بود ----------

[/COLOR]باید دانلودشون کنی ... فکر کنم حدود 370 mb بودن !
اگه اینجوری که بدبخت شدم اینجا ایرانه کره جنوبی که نیست خداکنه مثل پارسال نسخهultimate colleetionرو عرضه کنه

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

انگار داره جواب میده ...
همون طور که گفتم ، برا من امروز بعد از ظهر چند بار پشت سر هم ارور داد ، ولی الان حدود 3 ساعته که بازی کردم و ارور نداده ...

اگه ارور نده که خیلی خوب میشه ...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا جواب مارو ندادید! من فقط افلاین(offline) بازی میکنم!‌هنوز ال.تی 2 نریختم به هوای فورزا!‌*
الان مشکل بازی از فریموره یا رایت بازی؟؟
*اگه ال.تی2 بریزم ممکنه باز فریمور جدید بیاد؟؟

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
اقا ما که نفهمیدیم بازی رو بگیریم یا نه؟من اگه با یک فایلی که تا به حال به لایو وصل نشده برم بازی کنم بعد از بازی بیام بیرون بازی رو از داخل دستگاه وردارم برم توی فایل لایوم بعد با یک بازی که میشه تو لایو بازی کرد بازی کنم ایا بن میشم؟با کلا فرقی نداره اگه من با فایل دیگه که تا به حال به لایو وصل نشده بازی کنم ممکنه که وقتی به لایو وصل بشم با یک بازی دیگه وصلشم بن بشم؟
خدا کنه منظورمو گرفته باشید(یه سوال دیگه همی الان برام پیش اومدمنظور رو درست نوشتم)؟؟؟؟
چقدر حرف زدمl-)
لطفا جواب مارو بدید;;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
دوستان همه سوالات در مورد مشکلاتی که با دیسک Forza دارین رو توی این تاپیک پی گیری کنین. فکر میکنم دیگه همه خسته شدن از اینکه هر دفعه تاپیک Forza 4 رو باز کردن فقط با پست های بن و فلگ و مشکلات دیسک بازی مواجه شدن.
توی پست اول هم مینویسم تا دیگه بهانه ای نباشه و اگه پستی در این زمینه زدین و پاک شد دنبالش نگردین.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
خب من همه اون ماشین های قفل رو باز کردم همه مسابقات رو رفتم ولی در اخر فقط2ماشین جدید اضافه شد

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 PM ارسال شده بود ----------
پس چطور برای من الان انزو رو باز کرده؟؟؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
پس چطور برای من الان انزو رو باز کرده؟؟؟
برا منم باز کرده من همه ماشین های قفل رو باز کردم منظورم ماشین جدیدی که تو اون لیست نیست وقتی همه رو باز میکنی فقط2ماشین جدید اضافه میشه ماشینhaloو بنتلی قدیمی اضافه میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر