Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
دوست عزیزt10خیلی امکانات رو فدایه این60فریم کرد چند نفر تو راه این60فریم کشته شدن بعد میگی 30فریم بهتر بود؟!!!!!!!!!!!!!به نظرم بهترین کارو کردن که شب و اب وهوا رو نذاشتن بجاش خدایی گرافیک رو60فریم قفل بهمون دادن

شرمنده رفیق ، شاید من اطلاعاتم خوب نباشه ، ولی اگه فریم 60 رو بکنن 30 و به جاش آنتی و بقیه چیز های گرافیکی بازی رو میبردن بالا چی میشد ؟؟؟

چون چشم انسان نمیتونه 30 و 60 رو با هم تشخیص بده (فکر کنم برا چشم انسان فریم بالای 30 دیگه قابل تشخیص نباشه)

بازی 2x AA داره، فکر نمیکنم تعداد بازیهایی که بالای 2x AA رو کنسول دارند، بیشتر از 10 تا باشه...

خیلی گرافیک بازی خوب و بالا هست ، ولی من حس میکنم که خیلی آنتیش پایینه ...

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
شرمنده رفیق ، شاید من اطلاعاتم خوب نباشه ، ولی اگه فریم 60 رو بکنن 30 و به جاش آنتی و بقیه چیز های گرافیکی بازی رو میبردن بالا چی میشد ؟؟؟

چون چشم انسان نمیتونه 30 و 60 رو با هم تشخیص بده (فکر کنم برا چشم انسان فریم بالای 30 دیگه قابل تشخیص نباشه)

خیلی گرافیک بازی خوب و بالا هست ، ولی من حس میکنم که خیلی آنتیش پایینه ...
25 فریم برای تشخیص حرکت هست !
اما 30 یا 60 فریم تصویرن ! دو تا مقوله کاملا مجزا ! اگر با هم فرق نداشتن این همه بازی خودشون رو نمیکشتن که فریم رو مدام ببرن بالا

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
دوستان مگه این مشکل مال اون ریپ خرابه نبود من سورسی رو که روی abgx گذاشته بود رو دانلود کردم اونجا هیچی راجع به یه همچین مشکلی ننوشته بود این ریپی که من گرفتم خیلی بعد از اون ریپ اولیه اومدها تورو خدا جواب بدین لطفا من هنوز بازی نکردم درمم از بی فورزایی میمیرم :((
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
سلام دوستان
من اين بازي رو ديروز گرفتم و 2 تا dvd هست . خواستم بدونم مثل forza 3 بايد اول dvd 2 رو روي هارد نصب كنم يا مثل dead space 2 هر جا نياز بود پيغام ميده dvd 2‌رو بذار.

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
سلام دوستان
من اين بازي رو ديروز گرفتم و 2 تا dvd هست . خواستم بدونم مثل forza 3 بايد اول dvd 2 رو روي هارد نصب كنم يا مثل dead space 2 هر جا نياز بود پيغام ميده dvd 2‌رو بذار.

نخیر دوست عزیز. .....دیسک 2 نصبش اجباری نیست (دیسک 2 شامل پیست ها با ماشینهای اضافست) شما بعد از نصب دیسک 1 وارد بازی شو بعدش برو به تنظیمات(اگر اشتباه نکرده باشم)اونجا گزینه نصب دیسک 2 وجود داره .یه کم صبر کن که خوده بازی پیغام میده دیسک 1 رو از درایو خارج کن و دیسک 2 رو بزار(حجمش 2 گیگ و خورده ایه)

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
بچه ها بازي مگه مشكل داره من از جايي كه خريدم رفتم براي دوستم بگيرم گفت نداريم گفتم چرا ؟ فروشنده : بازي مشكل داره ديگه ازش نميفروشيم بايد صبر كنيم پچش بياد ميگن از بازي كرش ميشه و ميوفته بيرون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تاييد ميكنيد؟ در ضمن از روي سايتم حذفش كرده ميشه توضيح بدين

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها بازي مگه مشكل داره من از جايي كه خريدم رفتم براي دوستم بگيرم گفت نداريم گفتم چرا ؟ فروشنده : بازي مشكل داره ديگه ازش نميفروشيم بايد صبر كنيم پچش بياد ميگن از بازي كرش ميشه و ميوفته بيرون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تاييد ميكنيد؟ در ضمن از روي سايتم حذفش كرده ميشه توضيح بدين
منم اولش این مشکل رو داشتم وقتی می خوساتم وارد world tour بشم میومد بیرون ولی دستگاه رو روشن خاموش کردم و دوباره گذاشتم درست شد دستگامم اسلیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
دوستان یه کم به خودتون سختی بدین (البته 2 دقیقه خوندن تاپیک رو نمیدونم بهش میشه گفت سختی یا نه) و دو سه صفحه رو بگردین تا انقدر سوال نکنین.
دیگه رسمآ تاپیک تبدیل شده به اینکه دستگاه فلگ میشه و نمیشه و بازی قطع و وصل میشه و فلان میشه و ...
پست این طوری ببینم در لحظه پاک میکنم چون اگه سوال و جوابی بوده ، توی صفحه های قبلی بهش پرداخته شده.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
Event های بازی واقعاً متنوع هست و تعدادشون هم بسیار بالاست !

الان لول 30 ـم ، باید یه فکری به حال خودم بکنم این جوری بخوام برم جلو ظرف یکی دو هفته آینده بازی رو میجَوَم میره هیچ چیزی دیگه واسه کنکاش از بازی باقی نمیمونه :D در تایید حرف دوستان بگم اگه LG دارین بزارینش رو مُد Movie رنگ ها رو بهتر میکنه . ( هر چند این تیوی من مُد Game هم داشت نمیدونم چرا الان پریده ... ! )

دوستان یه خواهشی هم دارم ، همونطور که آریا هم گفت خواهشاً این بحق فلگ و بن شدن و اینا رو بذارین کنار به خود بازی بچسبید .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
یه سوال :
تو فورزا 3 یه قسمتی بود که میشد رنگ ماشین را عوض کرد و حتی یه طرح هایی هم روش انداخت . من تو تیونینگ که رفتم گزینه رنگ را ندیدم .
برای عوض کردن رنگ باید کجا بریم ؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
یه سوال :
تو فورزا 3 یه قسمتی بود که میشد رنگ ماشین را عوض کرد و حتی یه طرح هایی هم روش انداخت . من تو تیونینگ که رفتم گزینه رنگ را ندیدم .
برای عوض کردن رنگ باید کجا بریم ؟
یه گزینه تو کریر هست pint (اگه درست نوشته باشم) هست.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
منم20ساعتی بازی کردم شاهکار به تمام معنا گرافیکش دیونه کنندست صداگذاری شاهکار فیزیک عالی خیلی پیشرفت کرده گیم پلی خیلی رون و بهتر شده هوش مصنوعی عالی شده..صدا گذاری خیلی عالی مثال: من تو برنامه تاپ گیر صدایهliana glxرو شنیدم تو بازی هم وقتی ترمز میگیری یا دور میزنی صدایه تایر هیچ فرقی با واقعیت نداره خیلی عالیه..گرافیکش شاهکاره البته تو fujimi kaidoاب رودخانه و ابشار زیاد با نسخه3فرقی نداشته(مهم نیست ولی چون خیلی ابشار دوسداشتم تو4واقعی تر باشه) ولی تو مسیر های دیگه اب خوب کار شده.اسفالت بازی خیلی طبیعی تر شده و...autovistaخیلی عالیه صدای جرمی هم فوق العادست..وهرچی بگم کم گفتم.بدون شک بهترین ریسینگ نسل و تاریخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر