Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها من بازي رو گرفتم وقتي ميخوام وارد world tour بشم ميگه ديسك شما اصلي نيس مشكل از ديسك منه ببرم عوضش كنم؟

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
بازی 2x AA داره، فکر نمیکنم تعداد بازیهایی که بالای 2x AA رو کنسول دارند، بیشتر از 10 تا باشه...

خوب پس چرا انقدر بی کیفیت دیده میشه ؟! بازی gears 3 , batman ... هم اینجورین ...میتونه مشکل از 360 م باشه ؟!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خوب پس چرا انقدر بی کیفیت دیده میشه ؟! بازی gears 3 , batman ... هم اینجورین ...میتونه مشکل از 360 م باشه ؟!

ممکنه AA نداشته باشه ! من خودم ندیدم هنوز نقد گرافیکی از این بازی رو س امکانش هست ! ولی در کل میگن در حد Forza 3 هست و اون هم 2xMSAA داشت !

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا من منتظر فورزا بودم!‌برم دستگام رو اپدیت کنم!حالا میگید ایراد داره! چی کار کنم ببرم اپدیت کنم! اجرا میشه بازی؟ من فقط افلاین بازی میکنم!!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
سلام ... من جدیدا با یه مشکل اعصاب خرد کن مواجه شدم :biggrin1: الان هر بازی مثل gears 3 , forza 4 , batman ... خیلی بی کیفیت و با لرزش دیده میشه ... مثلا تو forza انقد لبه ها میلرزه و دندونه دار هست که نگو :biggrin1: ...
حالا نمیدونم مشکل از x360 یا tv ه یا ... :biggrin1: ممنون میشم کمکم کنین :)

اگر تی ویت ال ای دی سامسونگه بزارش روی مد game بعدش شارپنسو صفر کن کلا سامسونگ گند میزنه به گرافیک بازی الحق تجربه بازی روی پلاسماهای های اند پاناسونیک تومنی 100 دلار آمریکا با ال ای دی فرق میکنه بازی نرم و روون و 10 پله واقعی تر میشه.

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
چند صفحه قبل رو خوندم اینطور متوجه شدم که اگه بازی رو افلاین بازی کنی بعدا به لایو وصل بشی بازم فلگ میشی؟ میخوام بدونم وقتی دیسک تو دستگاه نیس به لایو وصل میشی چجوری میخواد شناساییش کنه که فلگ بشی؟
کسی نبود روشنمون کنه؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
کابل HD یا TV ! امتحان کن
اقا من منتظر فورزا بودم!‌برم دستگام رو اپدیت کنم!حالا میگید ایراد داره! چی کار کنم ببرم اپدیت کنم! اجرا میشه بازی؟ من فقط افلاین بازی میکنم!!

دوستان forza فلگ کنندست یا نه؟

کسی نبود روشنمون کنه؟
دستگاه رو فلگ میکنه ! یعنی امنیتی چک میکنه و ذخیره میکنه ! وقتی آنلاین بشین مایکروسافت ضبط میکنه و یا همون موقع یا با بن wave بنتون میکنه

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
اگر تی ویت ال ای دی سامسونگه بزارش روی مد game بعدش شارپنسو صفر کن کلا سامسونگ گند میزنه به گرافیک بازی الحق تجربه بازی روی پلاسماهای های اند پاناسونیک تومنی 100 دلار آمریکا با ال ای دی فرق میکنه بازی نرم و روون و 10 پله واقعی تر میشه.
دقیقاً !! کلاً این ال ای دی ها سامسونگ خیلی کیفیت بازی مضخرف میکنن !! به نظر من بذارید رو مد game و بعد برید تو brightness و hdmi بذارید رو low .......

و اگه LG دارید بذارید و مود movie .

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
دوستان مگه این مشکل مال اون ریپ خرابه نبود من سورسی رو که روی abgx گذاشته بود رو دانلود کردم اونجا هیچی راجع به یه همچین مشکلی ننوشته بود این ریپی که من گرفتم خیلی بعد از اون ریپ اولیه اومدها تورو خدا جواب بدین لطفا من هنوز بازی نکردم درمم از بی فورزایی میمیرم :((

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
براي اينكه تو يه بخشي از كنسول اطلاعات ذخيره ميشه ! اسم اون بخش يادم نيست
ولي وقتي وصل ميشي به لايو مايكروسافت اون رو چك ميكنه !
رسما بدبخت شدم که راهی نیس بفهمم فلگ شدم یانه؟ چون هیچ کدوم از مشکل هایی که دوستان از دیسکشون گفتن نداشتم چند ساعت هم بازی کردم مشکلی نبود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر