Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
من تست کردم عزیز جان توی بازی pause بزن گزینه هد ترکینگ داره که باید روشن کنی به همرا تنظیمات بازی چیز جالبیم هست.
اتفاقاً منم pause زدم و همين كارا رو كردم ولي كينكت عمل نميكرد ميشه يك آموزش بگذارين كه چجوري تو بازي با كينكت كار كنيم ممنون

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوست عزيز حاضرم باهات شرط ببندم كه تو موج بن بعدي بن ميشي ! TT كه مرض نداشته پيام داده اين كارها بچه بازي نيست كه طرف واسه ترسوندن پيام بده ! به هرحال تا ميتوني با بازي حال كن فعلا !

دوست عزیز موج بعدی کسایی که فلگ شدن رو بن میکنه من هم دارم بازی میکنم از سایت مایکروسافت امار گرفتم فلگ نشدم

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1656821:
دوست عزیز شما که لایو میرید فعلا نباید بازی کنید چون کنسول شما فلگ میشه و به پروفایل ربطی نداره !

والا من شنیدم اگه بره تو اچیومنت های پروفایل لایو فلگ میشید ولی تو پروفایل افلاین اگه بره جزو اچیومنتاش مشکلی نیست و راحت بازی میشه کرد...
شما مطمئنی؟آخه سیو پروفایل ها هیچ ربطی به هم نداره و مایکروسافت از طریق یه پروفایل نمیتونه سیوای پروفایل آفلاین دیگه ای رو چک کنه...

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
والا من شنیدم اگه بره تو اچیومنت های پروفایل لایو فلگ میشید ولی تو پروفایل افلاین اگه بره جزو اچیومنتاش مشکلی نیست و راحت بازی میشه کرد...
شما مطمئنی؟آخه سیو پروفایل ها هیچ ربطی به هم نداره و مایکروسافت از طریق یه پروفایل نمیتونه سیوای پروفایل آفلاین دیگه ای رو چک کنه...
دوست عزیز این به دستگاه مربوطه یعنی وقتی شما دیسکو میزارید به علت وجود یه چک جدید ( CIV ) تو بازی باعث فلگ شدن شما میشه !
کلا بازی های XGD حجم کامل رایت نمیشه , اچیو منت وقتی که شما یه بازی رو زودتر از زمان عرضه بازی میکنید در پروفایل آفلاین مشکلی به وجود نمیاد !
این اخطار از خود C4eva هست که کسانی لایو میرن فعلا بازی نکنند !

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوستان بازی درست شد؟ میشه برای لایو خریدش یا بذارم 1 هفته دیگه بخرم؟
بازی وقتی درست میشه fw جدید برای رایت بازی بیرون بیاد . هنوز باید صبر کنید .....

دوسنان یکی جواب منو بده ؟؟؟؟؟
واسه award بازی که به دست اوردم باید چی کار کنم تا قابل استفاده بشه ؟ علامت تعجب داره جای این award که آزاد کردم.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چرا سوال تکراری میپرسین؟؟؟ببینین اونای که لایو میرن فعلا بازی نکنن اونای که لایو نمیرن بازی کنن مشکلی نیست..دیگه انقد نگین من فلگ میشم یا...اگه لایو میرین بازی نکنین اگه لایو میرین بازی نکنین اگه لایو میرین بازی نکنین

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Piracy and Credit Hacking
Since the release of Forza Motorsport 4, we have been closely monitoring online behavior, including the health of the Forza Motorsport 4 economy. To this end, we have flagged a number of users suspected of credit hacking. This includes both using third-party devices to hack credits as well as for receiving hacked credits (via Auction House, gifting, etc.)

We are investigating all accounts on an individual basis. After the review process, if you have been caught hacking credits, you will be console banned. If we have found that you received hacked credits, your game save will be invalidated (and you will receive an in-game message asking you to delete your save). To gain access to online features again, you will need to delete your save file and start the game over.

Regarding piracy, if you have received an in-game message indicating that your console or Gamertag has been flagged for loading a pirated disc, this is the result of your console or account having been flagged by Xbox piracy detection. If you believe that you have received this message in error, please contact Xbox LIVE Support.

We take these issues very seriously in order to provide Forza Motorsport 4 fans with the best online experience possible.

پیام رسمی T10 هستش ! گفته اگر چنین پیامی رو دریافت کردین معنیش این هست که بن خواهید شد ! من تو یکی از مراحل بود که دیدم بازی زیادی داره لود میکنه با خودم گفتم احتمالاً داره اون چک جدید رو انجام میده و الان پیام فلگ شدن رو بهم میده دیسک رو در آوردم سریع ! الان نمیدونم فلگ شدم یا نه چون نذاشتم پیامش رو بده و در این متن هم گفته بخاطر لود کردن دیسک کپی فلگ میشین ! الان من شانس بیارم فلگ نشدم شانس نیارم فلگ شدم ! پیست هوفنهایم آلمان بود که این طولانی شدن لودینگ پیش اومد !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی وقتی درست میشه fw جدید برای رایت بازی بیرون بیاد . هنوز باید صبر کنید .....

دوسنان یکی جواب منو بده ؟؟؟؟؟
واسه award بازی که به دست اوردم باید چی کار کنم تا قابل استفاده بشه ؟ علامت تعجب داره جای این award که آزاد کردم.
دمت گرم! برا اون علامت توجه فقط باید به لایو وصل شی که ک دانلود بشن:D
---------
پرهام جان اگه برم لایو بن میشم:|
آخه مگه کسی داره شما رو میزنه که اینجوری عصبانی میشی؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
پیام رسمی T10 هستش ! گفته اگر چنین پیامی رو دریافت کردین معنیش این هست که بن خواهید شد ! من تو یکی از مراحل بود که دیدم بازی زیادی داره لود میکنه با خودم گفتم احتمالاً داره اون چک جدید رو انجام میده و الان پیام فلگ شدن رو بهم میده دیسک رو در آوردم سریع ! الان نمیدونم فلگ شدم یا نه چون نذاشتم پیامش رو بده و در این متن هم گفته بخاطر لود کردن دیسک کپی فلگ میشین ! الان من شانس بیارم فلگ نشدم شانس نیارم فلگ شدم ! پیست هوفنهایم آلمان بود که این طولانی شدن لودینگ پیش اومد !
ماله منم پیغام داد که "Use an official Version" ! حالا نمیدونم راهی هست که بشه کم کم راحت بازی کرد و نپره بیرون یا نه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر