Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من الان یه دو روزی هست که دارم F4 بازی میکنم همه چیزش نسبت به نسخه سوم بازی پیشرفت کرده در بعضی زمینه ها پیشرفت ناچیز داشته در بعضی زمینه ها پیشرفت خوبی کرده.
گیم پلی بازی روونتر و کنترل ماشینا بهتر شده پیشرفت فیزیک بازی گیم پلی واقع بینانه تری به بازی داده و گیمر وزن و شتاب ماشین رو خیلی بهتر از قبل حس میکنه.
گرافیک بازی نسبت به شماره سوم پیشرفت کرده رفلکشن نور روی ماشینها و سایه زنی بهتر و شبیه سازی فضای درون اتاق ماشین خیلی بهتر شده مخصوصا حرکات و لرزشهای دوربین در حد خیلی خفیف به حس طبیعی تر جوه دادن باز کمک کرده.
ماشینها جزئیات بیشتری پیدا کردن و ظریف تر و طبیعی تر از نسخه های قبل شدن.
البته گرافیک بازی پس رفتهایی هم داشته مثلا جزئیات درختها در برخی پیستها کمتر شده و سیستم صدمه ماشینها هم نسبت به Forza 2 ضعیفتر شده در بین 4 قسمت Forza به نظر من بهترین سیستم آسیب رو Forza 2 داشت.
در کل بازی زیباتر و طبیعی تر و کاملتر از همه قسمتهای قبلی به نظر میاد.
و نظر من اینه که مجموعا بهترین ریس شبیه سازی هست.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دوستان می دونم دیگه اینقدر این رو پرسیدند خسته شدید ولی سوال من روهم جواب بدید ممنون :d
الان من فوروزا رو بگیرم؟مشکل نداره من lt+2 دارم.کنسولم کپی خور بود بعد 13599 ریختم کپی خورش پرید بعد دوباره دریاور رو پاک رکدم و فقط lt+2 ریختم.الان گیرز و... اجرا می کنه.
ولی الان فوروزا بگیرم؟بن نمی شم ؟کنسول چیزی نمی شه؟نیاز به آپدیت جدید هست؟ممنون

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
به توصیه این C4Eva گوش ندادیدن و کنسولون فلگ شد :d از این به بعد لایو تعطیله :d باید منتظر LT بعدی ِ C4 باشین :d

مگه فلگ بشی هی 10 دیقه یک بار میپره بیرون ؟؟؟

بازی اگه روی هارد هم نصب شده باشه ، بازم ممکنه این ارور رو بده ؟؟؟

یکی از دوستان جواب منو بده ...

اونایی که وسط بازی ارور میده ، بازی رو روی هاردشون ریختن یا نه ؟؟؟

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
اولین بن رسمی از سوی Turn 10 در بازی Forza 4 :

یکی از کسانی که بازی کپی رو در لایو انجام داده گفته این پیام برای من اومده که شما به علت استفاده از نسخه کپی فلگ و اکانت شما بسته شده !
vi-v4Q3Nu.jpg

و گفته احتمالا کسانی که در بازی ارور داده همین اتفاق برایشان رخ خواهد داد ! و همینطور گفته از رمز پول هم استفاده کرده !

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
در اینکه اجرا کردن بازی های ذکر شده مثل همین فورزا بسیار خطرناک و احتمالا باعث فلگ شدن میشن شکی نیست....

ولی تصویر بالا بنظر یکم fake میاد...

sagedmo

کاربر سایت
Jan 31, 2011
14

من اسلیم 4 gb دارم.چطور میتونم نصب میکنم؟ میشه فلش بهش بزنم؟ چند گیگ هست حدودا؟ اونهایی که نصب کردن ارور میده؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh

آره من بازی رو روی هارد نصب کردم متاسفانه ارور میده!

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
به توصیه این C4Eva گوش ندادیدن و کنسولون فلگ شد :d از این به بعد لایو تعطیله :d باید منتظر LT بعدی ِ C4 باشین :d
دوست عزیز چرا ندونسته حرف میزنی بچه هارو هم گمراه میکنی و میترسونی!!!
اولا اون ارور ماله بد رایت شدن بازی هستش و ربطی به فلگ شدن نداره!!!
دوما نمیدونستی بدون که LT بعدی در کار نیست!!!C4evaبا یه برنامه واسه رایت بازی بصورت کامل مشکل رو واسه لایو حل میکنه!!!افتاد!!!

• Like
Reactions: Gunners Trust

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
من اسلیم 4 gb دارم.چطور میتونم نصب میکنم؟ میشه فلش بهش بزنم؟ چند گیگ هست حدودا؟ اونهایی که نصب کردن ارور میده؟
دوست عزيز شما حجم زيادي نداريد كه بخوايد نصب كنيد
فكر نكنم با فلاش 8gig هم كارت بشه بايد بالا تر داشته باشي

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
جواب نمیدین؟ :-s
نقش TopGear اینه در زمانی که WorldTour داری بازی میکنی یه سری بازی بهت میده
مثل دریفت زدن و یا با سرعت زیاد از روی (مثل بولینگ که باید بزنی اون شی هارو) میزنی اونارو هرچی بیشتر بندازی بیشتر امتیاز میگیری و رتبت توی درایو بالاتر میره

---------- نوشته در 01:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز شما فلش رو معرفی کن به دستگاهت اونوقت دی وی دی یک رو بزار توی بازی یه قسمت هست که دسک دو رو نصب میکنی
نصبش کن حجمش 2 و خورده ایی هست دیسک 2
دیسک یک رو اینستال نکن رو هارد از رو دی وی دی اجرا کن!فقط 2 رو نصب کن تا جا بشه
تمام:d

---------- نوشته در 01:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:19 PM ارسال شده بود ----------

اونایی که وسط بازی ارور میده ، بازی رو روی هاردشون ریختن یا نه ؟؟؟[/QUOTE]
بله دوست من
من خودم روی هارد نصب کردم ولی بازم همین ارور خراب بودن رو میده
مشکلی نیست از DVD هستش که بد رایت شده
عوض کن درست میشه

• Like
Reactions: aria_victor

sagedmo

کاربر سایت
Jan 31, 2011
14
نقش TopGear اینه در زمانی که WorldTour داری بازی میکنی یه سری بازی بهت میده
مثل دریفت زدن و یا با سرعت زیاد از روی (مثل بولینگ که باید بزنی اون شی هارو) میزنی اونارو هرچی بیشتر بندازی بیشتر امتیاز میگیری و رتبت توی درایو بالاتر میره

---------- نوشته در 01:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز شما فلش رو معرفی کن به دستگاهت اونوقت دی وی دی یک رو بزار توی بازی یه قسمت هست که دسک دو رو نصب میکنی
نصبش کن حجمش 2 و خورده ایی هست دیسک 2
دیسک یک رو اینستال نکن رو هارد از رو دی وی دی اجرا کن!فقط 2 رو نصب کن تا جا بشه
تمام:d

---------- نوشته در 01:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:19 PM ارسال شده بود ----------

بله دوست من
من خودم روی هارد نصب کردم ولی بازم همین ارور خراب بودن رو میده
مشکلی نیست از DVD هستش که بد رایت شده
عوض کن درست میشه[/QUOTE]

مرسی از پاسخهات.لطف کردی.اگه 2 گیگ هست خیلی خیلی خوبه.فقط این که میگن دیسک رو عوض کن یعنی چی؟خوب الان که هر چی فورزا تو بازار هست همینطور رایت شدن.(به یه روش rip شدن) یکی دیگه بخرم باز هم مشکل داره.منظورتون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر