Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
خب به نظر میاد باید از فردا خودمون رو واسه یه جنگ اعصاب طولانی مدت آماده کنیم :D محدودیت انتشار نقدها از فردا برداشته میشه مثل اینکه :D
We finally got our review copy of Forza Motorsport 4! While we are not lucky enough to get a free Limited Edition version of Forza Motorsport 4, Turn 10 Studios was still nice enough to send us our review copy in a cool package that is meant to mimic the owners manual for a new car. In the video you will see nearly everything included with our review pack. Unfortunately, for now that is all we can show you as the review embargo does not lift until the 6th but stay tuned

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب به نظر میاد باید از فردا خودمون رو واسه یه جنگ اعصاب طولانی مدت آماده کنیم :D محدودیت انتشار نقدها از فردا برداشته میشه مثل اینکه :D

همش داشتم به این فکر میکردم نقدهای بازی کی میاد بیرون ! :D فعلاً که بخاطر ضد حالی که دمو بهم زده براش امتیاز پیش فرض 83/100 رو در نظر گرفتم ! :| تا ببینم بعداً چی میشه ! :D

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دمــو رو بازی کردم. به شخص ـه اصلاً ید ـه طولانی در این سبــک ندارم ولی FMS 2 و 3 رو قبلاً تجربه کرده بودم. 3D Modeling ـه همین تعداد ماشین محدود نسبت به نسخه های قبلی واقعاً بهتر شده، با این که هیچوقت از Rewind (!) استفاده نکردم و نخواهم کرد و دلیل ـه منطقی هم نتونستم برای وجود ـه این قابلیت واسه یه Racing ـی که ادعای Sim بودن داره پیدا کنم. البته چندان مطلع نیستم که توی نسخه های قبلی هم می شد Rewind رو Off کرد یا نه ولی در هر حال Turn 10 کار ـه بسیار به جایی کرده که توی این نسخه حداقل انتخاب این قابلیت به عهده ی خود ـه بازیکننده گذاشته. نورپردازی هم ارتقا داده شده و به خوبی حس بازتاب ـه نوری که از برف های کوه های کناره های Track به دوربین می خوره به بازیکننده منتقل می شه. یه موردی که خیلی توی نسخه ی FMS 3 کمی آزار دهنده بود طراحی نه چندان جالب ـه و حتی توی بعضی مواقع بی کیفیت Object ها، ساختمان ها و حتی کوه ها بود. الان توی Track ـه Swiss کوه های برفی طراحی ـه نرمی دارن و نسبت به کوه هایی که توی FMS 3 دیده بودیم از تکسچر های با کیفیت تری برخورداره. نکته ی دیگه ای هم که دوباره الان کمی واسم عجیب بود این بود که بعد از چند سال توقع داشتم Interface ـه منو ها توی این نسخه عوض نمی شه هیچی حداقل کمی تغییر داشته باشن که اینجوری نشد. هر نسخه فقط رنگ ـه Interface رو تغییر می دن. قبل از Start ـه Race، تنظیمات ـه Damage رو روی Sim گذاشتم و با Ferrari سعی کردم تا اونجا که می شه به ماشین های حریف ها و کناره های جاده بزنم که ببینم سطح ـه Damage در چه حده. معمولاً توی تصادفات واقعی در کنار رنگ و رو رفتگی قسمتی که صدمه دیده کمی هم فرو رفتگی و ... می بینیم اما من هر کاری کردم متاسفانه فقط رنگ ـه Ferrari تغییر می کرد و سطح ـه Damage ها چندان بالا نبود. نهایتاً دوباره می گم من زیاد با این سبک آشنایی ندارم و مطمئناً کسانی مثل ـه محسن و بقیه دوستان که از زیر و بم FMS آگاهی دارن نظرات منفی و مثبت ـشون با من کاملاً متفاوت ـه. اما این نکاتی بود که توی چند Race ـی که انجام دادم توی Demo دیدم.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
خب دمو رو تونستم بلاخره بازی کنم ..... بسیار عالی مخصوصا گیمپلیو فیزیکه بازی .... ولی نمی دونم چرا حسه یه سیمو رو بهم نداد ... شاید واسه مسیره کوهستانییه سویس بود که خیلی رنگووارنگ بود و به بازی های ریسینگ سیمو نمی خورد بیشتر مناسبه ارکیدا هست .
................
چه عکسه شاخی !

دوست عزیز پیست قم که نیست, سویس دقیفا به همین زیبایی هستش

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
ممد جون در همین راستا دوستان حرکات خودجوشی رو ترتیب دادن>:d<
عده ایی معتقد هعستن که بازی بدون داشتن جاده خاکی و تعییرات جوی امکان نداره میانگینش بالای ۹۰ بشه:))ولی خدایی برای بعضیا سال ۲۰۱۱ سال سختی هستا:(

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان من همیشه عاشق سبک ریسینگ بودم خوشبختانه تو این نسل همه ریسینگارو امتحان کردم به جرات میگم سریه فورزا موتور بهترین بود هنوزم فورزا موتور3 بازی میکنم تنها چیزی که من اذیت میکنه تو بازی نمایه داخله کاکپیته وقتی از این نما بازی میکنید کاکپیت جزیاتش عالیه بجز شیشه ها اینگار ماشین شیشه نداره اصلا و دوربین نمیشه به راحتی به اطراف تکون داد همین دومورد درست کنن برایه من کفایت میکنه دوستانی که دمو بازی کردن این دو تا اشکال رفع کردن از بازی؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب من هم دمو رو بازی کردم ! :D نسخه سالم بوده یه آپدیت میخواست که روی RoN اومده بود ! اون رو که گذاشتم راه افتاد ! :D

فیزیکش مثل باقلوا شده ! :D خیلی حس خوبی بهم میده ! سختی کنترل توی مسیر های مستقیم رو بیشتر و در عین حال اصالت کار رو هم حفظ کردن ! نسخه ارتقاء یافته گیم پلی Forza 3 هست انگار با فیزیک جدید !

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
خب من هم دمو رو بازی کردم ! :D نسخه سالم بوده یه آپدیت میخواست که روی RoN اومده بود ! اون رو که گذاشتم راه افتاد ! :D

فیزیکش مثل باقلوا شده ! :D خیلی حس خوبی بهم میده ! سختی کنترل توی مسیر های مستقیم رو بیشتر و در عین حال اصالت کار رو هم حفظ کردن ! نسخه ارتقاء یافته گیم پلی Forza 3 هست انگار با فیزیک جدید !
ببخشید میشه توضیح بدید RoN چیه؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
واقعا یعنی شب تو بازی نیست؟
آب و هوا هم ثابته؟
اینا ایرادهایه گیم اسپاته + اینکه گفته کلا 5 تا پیست اضافه شده
و 8.5/10 رو به بازی داده

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
من موندم کی می خواد با این رقابت کنه !!!

6214838967_faf1e618e5_z.jpg

...................
میگم تو ستینگ بخش استرینگ ... که میشه بینه سیمو و نرمال انتخاب کرد کسی تفاوتی حس کرد تو گیم پلی ؟؟؟

واقعا یعنی شب تو بازی نیست؟
آب و هوا هم ثابته؟
اینا ایرادهایه گیم اسپاته + اینکه گفته کلا 5 تا پیست اضافه شده
و 8.5/10 رو به بازی داده
با بخشه پیستش کاملا موافقم ... پیستای شاخ خیلی خیلی کمه تو بازی :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر