Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آخه داری از بهترین پیست FM4 ایراد می گیری , خودت یکبار ایرادت بخون ...

کجا جاده میشه ؟

اول تکسچر همه جا هست , بعد چه لزومی داره چیزی که قراره از 20 KM دیده بشه 1 میلیون پلیگون داشته باشه . وضوح Distance شماره قبلی با این شماره مقایسه کن خودت ... اصلا شماره قبلی کنار , با بازی های مشابه ...

این که دیگه اصل ترول بود =)) , لنت سرخ نمیشه , اونها دیسکها سرامیکی هستند . =))
امتیاز هایی هم که دادی فقط ارزش نظر شخصی داره , نظر شخصی هیچ وقت حقیقت نیست ... حقیقت امتیازهایی هست که 2 هفته دیگه میاد ...
وقتی سرعت می گیری کل جاده مات می شه در حالی که باید اطرف مات بشه بعد اگه دقت کنی می بینی یجایی مثل اینکه خط کشیده باشن از عرض جاده معلوم می شه.
چون ندیم کسی بگه تو بازی محیط تکسچریه! خواستم فک نکنید همجا رو کاملا طراحی کردن.:d
خوب منم گفتم من حساسم شاید بعضی ها براشون مهم نباشه دارن اسباب بازی می رونن یا ماشین واقعی(حس واقعی) من که نگفتم سرخ نمی شه کاش شرخ نمی شد(مثل اینکه بازی نکردی) خیلی افتضاخ رنگ می گیره انگار که نه انگار تو نسل هفتم کنسولا هستیم.
و بقیه رو هم هر کسی که بازی کرده باشه می دونه!
امتیازاتم هم ناراحت نباش تو متا ثبت نمی شه برای من و کسی که به ریز ترین نکات (که جای کار داشته اهمیت ندادن) اهمیت می ده قابله درکه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
درست میگین ... ولی منظورم از حسه سیمو تو بازی محیط بازی بود که من پیستای معروف و به جاده هایی که تو واقییت توش مسابقات انجام نمیشه رو ترجیح میدم .
توی بازی نهایی پیست معروف زیاد داره ! :D از Laguna Seca و Hockenheimring تا Nurburgring و Silverstone و Indianapolis و پیست های دیگه ! ولی Bernese Alps چون جزو پیست های جدید بازی هست و از نظر بصری هم فوق العادست توی دمو گذاشتنش ! :D
من که با این پیست های فانتزی خیلی حال میکنم ! چون پیست های معروف توی همه بازی ها هستن ولی پیست های این شکلی توی هر بازی متفاوته و جذابیت های خودش رو داره.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
شرمنده نمی دونستم از سازننده های بازی هم بیشتر می دونید شما با سرعت می رید جاده مات نمی شه جدا نمی شه نکنه جاده جز محیط نیست شما توی واقعیت می رید جاده با ماشینتون حرکت می کنه برای همین مات نمی شه=))

خواهشا با تفکر صحبت کنید

• Like
Reactions: Top Gear Stig

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
شرمنده نمی دونستم از سازننده های بازی هم بیشتر می دونید شما با سرعت می رید جاده مات نمی شه جدا نمی شه نکنه جاده جز محیط نیست شما توی واقعیت می رید جاده با ماشینتون حرکت می کنه برای همین مات نمی شه=))

خواهشا با تفکر صحبت کنید
باید جاده حداکثر تا 10 متری مات بشه اما این بیش از حد کل جاده مات می شه.
من در مورد محیط حرف زدم!
من که با سرعت 140 تا با پژو تست کردم:d اینجوری بوده حالا شما بهتر می دونید که با سرعت 200/300 می رید

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
خوب جواب گرفتی! منم گفتم تو این تراک اینجوری.

اینم جواب دوستمونTop Gear Stig
ممنون.
خب جناب بادقت برای بعضیا که از همچین چیزای بی معنی و دروغی ایراد میگرند متاسفم چون نمیتونند که لذت کافی از بازی رو ببرن(حتما با این همه ریزبینی شما دو سه تا بازی بیشتر نداری چون هیچ بازی به این جزعیاتی که شما میخوا نیست).راستی نمیدونم اون حرفت به خان داداش چه ربطی به شجاعت داره مثلا من این ایرادات بنی اسراییلی رو میگفتم دانیل گرینوالت پا میشد میومد منو میزد؟؟!!!بعدشم مثل اینکه شما نسل دوازدهم رو بازی کردی که میگی چرا دیسک سرامیک بعد از اصتحلاک بسیار داغ میشه اینجوری رنگ میگیره.بگم که حتی GT5 هم همینجوری بود که فورتزا هست!!!!یه سوال ازت دارم شما میخوای تو بازی ریسینگ مسابقه بدی یا اینکه وایتی منظره ببینی؟؟؟منظره میخوای برو آنچرتد بازی کن که از کیفیت درخت و کوه با فاصله ی زیاد ایراد میگیری!!!(از همه ی دوستان بابت این موضوعات عذرمیخوام ولی تاپیک محل بحث هم هست!!)(یه مسعله ای آقا محسن راجع به تفاوت نسخه ی Beta و دمو توضیح داده و اصلاح کرده و جواب منو نداده عزیزم!)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوستان چرا ناراحت میشید:-/نکنه انتظار داشتید بجای ترول بیان،شیرینی پخش کنن و از شاهکار turn 10 تعریف کنن؟؟بالاخره یه جوری باید بزنن تو سر بازی.آرامش خودتون رو حفظ کنید.چون چند وقت دیگه که امتیازات بازی بیاد،جکها خنده دار اونجا گفته میشه;;)پس انرژی خودتون رو برای خندیدن از ته دل ذخیره کنید>:d

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
مود ریوال بازی برای رقابت خیلی حال می ده نه بیشتر.
نه بیشتر؟:D ریوال برای رقابت طراحی شده، میشه بپرسم غیر از رقابت برای چی باید حال بده؟! مشت و مال بده گیمر رو؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
باید جاده حداکثر تا 10 متری مات بشه اما این بیش از حد کل جاده مات می شه.
من در مورد محیط حرف زدم!
من که با سرعت 140 تا با پژو تست کردم:d اینجوری بوده حالا شما بهتر می دونید که با سرعت 200/300 می رید

شما پژو داری با فراری مقایسه می کنی؟:d با فراری همه جات مات می شه:d

بعدشم این ایراد الکیه اگه همه ی این چیزا مثل واقعیت بود که خوب گرافیکی الان انتهاش بود کدوم بازی از این مدل موشن پله ای که می گی داره الان؟

من 197 سرعت رفتم خیلی بیش از 10 متر جلوتر مات می شه متر نکردم اما داخل این بازی هم محیط های خیلی دور شفاف هستن

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
به نظرم بهترین ریسلینگ میشه
48.gif

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,111
نام
نـــــــویـــــــــد
دکمه Back شده تغییر دوربین (که فکر میکنم قبلا RB بود) و RB هم شده نگاه کردن به پشت! به نظرم جالب نیست اینطوری

چه کاریه خُب تو با همون آنالوگ سمت راست پشتت رو نگاه کن اون Rewind هم کلا Off کن که راحت شی :d
منم 2 روزی هست دارم بازی میکنم . دیگه کلمات فوق العاده و بی نظیر و اینجور چیزا تکراری شده اما کلا همونی است که باید میبود ! این پیست آلپ فوق العادست . ازش خسته نمیشی . نورپردازی واقعا عالیه مخصوصا وقتی نور خورشید روی ماشین حرکت میکنه آدم لذت میبره . این لرزش موقع سرعت گرفتن خیلی خوب است ! اون قسمت Rival هم خیلی رقابتی است . اون 2 تا که داخل پیست رو پُر از ماشین کردن خیلی جالبه هم باید سرعت بالا بری هم به ماشینا نخوری کلی هیجان داره :d این 458 تو شماره قبلی خفن بود تو این شماره خفنتر هم شده . واقعا ماشین زیبایی است . خیلی عالی طراحیش کردن . کلا گرافیک و مدلینگ در سطح بالایی به سر میبرد :d
6 روز دیگه بازی منتشر میشه و دوباره یکی 2 سالی سرگرمیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر