Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
وای چقدر بنز-آئودی و لامبورگینی آدم وسوسه میشه همش بخره :d مرسی از آریا خیلی منتظر لیست نهایی بودم دلم میخواست CLS جدید هم باشه ولی با وجود SLK و SLS عیبی نداره واقعا T10 واسه این نسخه سنگ تموم گذاشته

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
کلاً سایه مشکل داشته باشه قاعدتاً باید مربوط به AA باشه! :| ....چی چیه؟؟؟:d
ایراد سایه زنیش چیه؟ منظورت از سایه زنی Shader یا Shadowing ؟ کدومش مشکل داره؟ چون من دقت کردم مشکلی نداشت.
یکی از مواردی هم که نسبت به Forza 3 پیشرفت داشته نورپردازی و Shader های خیلی بهتره داخل کاکپیت ـه. کاکپیت تو Forza 3 فِلَت بود.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
چه فراری گذاشتن فراری مونده نذارن!!!!؟؟خوبه priusهم گذاشت ببینم چیه انقد مسخرش میکنن
امتیازش دست خودشه دیگه :d
آخه اینم ماشینه؟؟!!!اون همه فراری و لامبو و کونیگزگ و پاگانی ول کردی میگی تویوتا Ft-86 نداره؟؟!!!!!
ماشین مورد علاقمه :d اون موقع که نظر سنجی بود خودم رو تو فروم T10 خفه کردم که اینم بذارن :d آخر هم دایورت کردن :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
دمو رو یه عده با کُد مخصوص بازی کردن و به شدت هم ازش تعریف کردن ! از گیم پلی و گرافیک تا صداگذاری و ... . اکثرآ میگن اگه Forza 3 رو بذارین توی کنسول و سریع بعدش Forza 4 رو بذارین ، تفاوت ها خیلی خوب به چشم میاد ! :D از Rivals Mode هم خیلی تعریف کردن.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یسری کدهای دانلود رو دیشب گذاتشن روی سایتها و خود T10 هم گفت 5 تا از کدها رو به صورت پنهان توی جاهای مختلف سایتش قرار میده و یه عده تونستن زودتر از موعد دمو رو بازی کنن ! خود دمو عرضه رسمیش 3 اکتبر هست برای اعضای گلد و برای عادی ها 7 اکتبر ! دیشب خبرش رو گذاشتم صفحه قبل ولی انگار چشمتون نخورده بهش ! :D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,319
نام
سروش
:d
56790594364740801692.png

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
دمو رو بازی کردم فکر کنم اولین نفرم :D
یا ابولفضل !!!!!!!! :o عجب بازی شده فرزا !!!! بی نظیر بود از دستش ندین! شدید هایپ شدم :D
نورپردازیش بی نظیره مخصوصا وقتی داخل تونلی !!!
گیم پلیش از اونی که فکر میکردم بهتره خیلی روون و عالیه...!

پ.ن: نمیدونم چرا احساس کردم بعضی وقت ها به جام ترمز میگرفت :|:D!!

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
دمو رو بازی کردم فکر کنم اولین نفرم :D
یا ابولفضل !!!!!!!! :o عجب بازی شده فرزا !!!! بی نظیر بود از دستش ندین! شدید هایپ شدم :D
نورپردازیش بی نظیره مخصوصا وقتی داخل تونلی !!!
گیم پلیش از اونی که فکر میکردم بهتره خیلی روون و عالیه...!

پ.ن: نمیدونم چرا احساس کردم بعضی وقت ها به جام ترمز میگرفت :|:D!!
از لایو دانلود کردی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر