Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
منظورتون رو از ماسکل کار متوجه نشدم؟

منظورتون ماسل کار هستش؟muscle car

اره دیگه همون ماسل .
کاملا با حرفت موافقم ماسل و پونی کار دهه 60 و 70 که abc از این حرفا نداشتن (البته کیت abc هست که موقع بازسازی روشون سوار میکنند)
اگه میشه لینک این گیمپلی که میگی بزار ببینیم (عشق ماسل ولمون نمیکنه:d)

http://www.youtube.com/watch?v=1dUlN45p7uE

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
اسپویلره نترکه خوبه !
6187877751_f2b7301dc0_z.jpg
GetPhoto01.jpg

6187678077_647c96aafe_z.jpg
13yrfo06.jpg
6187879199_9f7bf71b67_z.jpg
6187977002_b85d062031_z.jpg
6188142506_66d1dbc3cb_o.jpg
6188204162_3c7cb72278_o.jpg
6188222288_dd8d554764_z.jpg

---------- نوشته در 08:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

همه یه طرف اون ایمپالا سبزه یه طرف :x

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
بخشه تیونینگم انگار ترکوندن !

26getphotoas.jpg

خداااا ! بادی کیتُ !

خدا کنه تا این حد دست ادم باز باشه تو بادی تیونینگ.

نمیدونم چرا حس میکنم این مزدا یه نمونه اماده تو بازی باشه یعنی تمامی کیت هایی که رو ماشین نصب شده از اول رو ماشین بوده !

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سخته....!
دوستان از دموش چه خبر ؟
....................................

..........
بخشه تیونینگم انگار ترکوندن !

26getphotoas.jpg

خداااا ! بادی کیتُ !

خدا کنه تا این حد دست ادم باز باشه تو بادی تیونینگ.

نمیدونم چرا حس میکنم این مزدا یه نمونه اماده تو بازی باشه یعنی تمامی کیت هایی که رو ماشین نصب شده از اول رو ماشین بوده !

آقا منم اول فکر کردم این تیونینگ ها خیلیهاش واقعی هست ! ولی برخی از اینها ( شایدم همشون ) رو بشه با همون برچسب ها و Vinyl ها درست کرد ! یعنی اینها از جنس همون نقاشی های روی بدنه هستن و با همون اشکال ساده حالت پیچ و سایه و تو رفتگی رو ایجاد کردن ! کافیه صفحه 200 به قبل تو Neogaf رو یه نگاه بندازین میبینید یه نمونه از این طراحی ها رو که روی نیسان اسکای لاین اجرا شده ! :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
آقا منم اول فکر کردم این تیونینگ ها خیلیهاش واقعی هست ! ولی برخی از اینها ( شایدم همشون ) رو بشه با همون برچسب ها و Vinyl ها درست کرد ! یعنی اینها از جنس همون نقاشی های روی بدنه هستن و با همون اشکال ساده حالت پیچ و سایه و تو رفتگی رو ایجاد کردن ! کافیه صفحه 200 به قبل تو Neogaf رو یه نگاه بندازین میبینید یه نمونه از این طراحی ها رو که روی نیسان اسکای لاین اجرا شده ! :D
محسن بعید میدونما:dچون اگر اینجوری بود میتونستن از طرحهایی استفاده کنن که آدم راحت متوجه بشه،نه اینجوری مثل الان گیج بشه.البته محسن تو شماره قبل هم برای بعضی از ماشنها،منجمله همین مزدا میتونستی بادی کیت نصب کنی.پس بودنش تو این شماره چیز عجیبی نیست:biggrin1:

راستی محسن وجود این بادی کیتها با اصل شبیه سازی در تضاد نیست:(:-/

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
زکی تو قرمه سبزی!!!!!!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
محسن بعید میدونما:dچون اگر اینجوری بود میتونستن از طرحهایی استفاده کنن که آدم راحت متوجه بشه،نه اینجوری مثل الان گیج بشه.البته محسن تو شماره قبل هم برای بعضی از ماشنها،منجمله همین مزدا میتونستی بادی کیت نصب کنی.پس بودنش تو این شماره چیز عجیبی نیست:biggrin1:

راستی محسن وجود این بادی کیتها با اصل شبیه سازی در تضاد نیست:(:-/

نمیدونم من رو که راحت فریب داد ! چند صفحه پیش گذاشتم عکسش رو !

مثلاً همین ماشین بالا رو تو Forza 3 با همین برچسبها ساختن و راحت شما رو فریب میده ! خب چه فرقی میکنه ؟ میخواین ماشین جذاب شه که میشه ! حالش رو ببرید دیگه ! :D

چرا در تضاده ! :( شما اینجوری احساس میکنید بازی برای رقابت با NFS ساخته شده و آرکیده ! :|

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
اه خدایمن واقعا نمیشه براش صبر کرد ، دوستان لیستی چیزی نیومده که نوشته باشه چه فرمون هایی با بازی کاملا سازگار هستند ؟؟؟؟
SLR رو بچسب :x:x

2005_slr.jpg

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
نمیدونم من رو که راحت فریب داد ! چند صفحه پیش گذاشتم عکسش رو !

مثلاً همین ماشین بالا رو تو Forza 3 با همین برچسبها ساختن و راحت شما رو فریب میده ! خب چه فرقی میکنه ؟ میخواین ماشین جذاب شه که میشه ! حالش رو ببرید دیگه ! :D

چرا در تضاده ! :( شما اینجوری احساس میکنید بازی برای رقابت با NFS ساخته شده و آرکیده ! :|

این عکس که مشکلی نداره فقط اون خروجی های هوا پشته گلگیر جلو و عقب طرح هست که تو واقییتم بعضی ها ماشیناشونو این جوری درست میکنن ولی اصل ماجرا بادی کیت هست که کاملا مشخصه که واقعییه (شکستگی نور روی بدنه هم دلیلش )
..............................
اون که مزدا نیست ... هوندا s2000 :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر